Şimdi Ara

2si1 | AMD'nin 'Nvidia Killer' GPU'larına az kaldı!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
26
Cevap
0
Favori
1.386
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> 2si1 | AMD'nin 'Nvidia Killer' GPU'larına az kaldı!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1875 Mesaj
    yeni nesil koşulsuz her videoya girip izlediği için artık videolar böyle siz izlemeye devam edebilirsiniz
    |
    |
    2018 Honda Civic HB 1.5 182HP Sport O/V - AMD Ryzen7 1700x 3.9@ - MSI B350 Gaming Pro Carbon AM4 - Xigmatek Aurora 120 ARGB Water Cooler - G.Skill Trident Neo 32GB(2x16) 3200Mhz RGB LED - MSI GeForce RTX2070 Super Gaming X Trio 8G - Corsair Spec Alpha Red Case - Corsair LE200 240GB SSD - WD Blue 1TB M.2 SSD - WD 3TB Blue HDD - Viewsonic VX3211/2K WQHD Monitor - Alienware AW768 Pro RGB Brown Mekanik TR Keyboard - Alienware Elite AW958 RGB Gaming 12K DPI Mouse - Gamepower RGB Mousepad
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    Bir şey sormak istiyorum gerçekten bu teknoloji konusunda tam anlamıyla ''boş'' olan witcher adamı neden bu içeriğe soktunuz ki ? Adamı salın sadece witcher övsün bu adam kim teknoloji kim adam bir tek ekran kartlarının sayısını biliyor oda ''en büyük rakam en güçlü olandır'' olarak ezberlemiştir.
    |
    |
  • Yarbay
    3179 Mesaj
    Amd icin yorumda diyeceklerimi unuttum muhabbeti görünce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    382 Mesaj
    Enis yatakdan kalkıpda gelmiş
    |
    |
    |
    |
  • Teğmen
    248 Mesaj
    Yorumlara bak herkes tip konuşuyor; içerik hakkında yorum atan neredeyse yok. Şekilcilik almış başını yürüyor.

İçerik > şekil.
    |
    |
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
bankalar.org
canlı radyo dinle
192.168.1.1
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.