Şimdi Ara

2D Oyun Fikirleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
20.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben bir oyun yapımcısıyım, fakat düşünmek yapmaktan daha zor gerçekten

Hiç aklınızda "telefonum için böyle bi oyun olsaydı, ne güzel olurdu be" lik bi oyun var mı? Gerçekten evde sıkılıyorum sağlam fikir de yok aklımda. Flash oyunlar oynayarak fikir toplamaya çalışıyorum Aklınızdaki fikirleri söylerseniz sevinirim

• Araba park etme oyunu.

Parking mania gibi bir oyun yaparsan güzel olur.

Millet 3d yapıyo,berbat bişey oluyo.telefon için en iyisi 2 boyutlu araba lark oyunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yürüyen Ölü -- 22 Ağustos 2014; 17:53:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önerin için teşekkürler :)

Bir park etme oyunu üzerinde çalışıyorum, fakat Androidde çok fazla bulunduğu için tereddüte düşüyorum "Acaba benimki tutacak mı?" diye.
  • Vector tarzı iyi bir oyun yapabilirsin. Bitiş noktası olsun. Canı olsun. Topladığı altınlar. Manuganu tarzı aynı zamanda. Oyun bitişinde altınlarla kazandığı şeylerle yeni giysiler,aksesuarlar ve ayakkabılar alınabilsin. Ayakkabılar,aksesuarların ve giysilerin hızı arttırma gibi özellikleri olsun. Levelli olsun. Giysiler levele göre açılsın. Akrobatik hareketler olursa çok daha hoş olur. Vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Drybeansandrice -- 22 Ağustos 2014; 19:46:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Drybeansandrice

Vector tarzı iyi bir oyun yapabilirsin. Bitiş noktası olsun. Canı olsun. Topladığı altınlar. Manuganu tarzı aynı zamanda. Oyun bitişinde altınlarla kazandığı şeylerle yeni giysiler,aksesuarlar ve ayakkabılar alınabilsin. Ayakkabılar,aksesuarların ve giysilerin hızı arttırma gibi özellikleri olsun. Levelli olsun. Giysiler levele göre açılsın. Akrobatik hareketler olursa çok daha hoş olur. Vs.

Önerin için teşekkürler. Platform oyunuyla, o aksesuar gibi şeyler çok iyi gidebilir aslında. Yapmayı deneyeceğim

• xenovi21 X kullanıcısına yanıt
    Önemli değil. Bekliyorum.
  • Önce aklımdaki arabalı oyunu bitirmeliyim. Bir süre bekleyebilir o platform

@Drybeansandrice
  • quote:

Orijinalden alıntı: xenovi21

Önerin için teşekkürler :)

Bir park etme oyunu üzerinde çalışıyorum, fakat Androidde çok fazla bulunduğu için tereddüte düşüyorum "Acaba benimki tutacak mı?" diye.

Hocam merak etme destek veren olur.
    Androidteki çoğu park oyunu unity ile yapılmış 3 boyutlu amatör oyunlar.güzel değil saten.

Tepeden bakışlı kaliteli bir park oyunu yaparsan destek olanlar olur

• Aslında iki fikri birleştirdim diyebilirim. Para toplayıp upgrade etmeli değişik bir araba park, ilgi çekebilir
  • quote:

Aslında iki fikri birleştirdim diyebilirim. Para toplayıp upgrade etmeli değişik bir araba park, ilgi çekebilir

İyi olur aslında. İyi fikir bir düşününce. Araba özellikleri falan satın alırsın. Freni daha iyi hale getirme vs.

• Aynen öyle arabanı geliştirebiliyorsun (hız alma, drift'i hızlandırma vsvs) yada özellikleri olan yeni arabalar alabiliyorsun. Aslında düşüncem çok tutmalı, fakat android oyunlarının çoğu eriyip gidiyor reklam olmayınca :/

@
    Drybeansandrice
  • Kolay gelsin
    Güzel bir şey olacağa benziyor..Türk yapımcılarımızın olması güzel
  • [Deleted by Admins]
  • Oyun iyi güzel gidiyor da, kararsız kaldım. Gaza basma olayını, Parking Mania daki gibi ileri geri götürmeli mi yapayım, yoksa 2 tane buton koyup onlara basınca hızlanıp yavaşlatayım mı?
  • quote:

Oyun iyi güzel gidiyor da, kararsız kaldım. Gaza basma olayını, Parking Mania daki gibi ileri geri götürmeli mi yapayım, yoksa 2 tane buton koyup onlara basınca hızlanıp yavaşlatayım mı?

Parking mania gibi ileri geri götürmeli yap

• Endless runner tarzı oyunlar güzel oluyor 3dleri

Sende canabalt gibi 2d yapabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: trakony

Endless runner tarzı oyunlar güzel oluyor 3dleri

Hocam öyle çok oyun var ya :/
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: trakony

Endless runner tarzı oyunlar güzel oluyor 3dleri

Hocam öyle çok oyun var ya :/

Evet çok var o tarz oyunlardan ama belli olmuyor mesela flappy birden önce onun gibi bi sürü oyun vardı ama flapy bire popüler oldu

• Hocam Online yapabilirsen çok güzel strateji oyunu var aklımda ama zor iş gibi.İki üç gündür düşünüyorum keşke yapabilsem diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keikosh

Hocam Online yapabilirsen çok güzel strateji oyunu var aklımda ama zor iş gibi.İki üç gündür düşünüyorum keşke yapabilsem diye

Hocam kullandığım program mobilde online yi desteklemiyor, fakat browser/ aynı cihazdan oynanan bir oyun düşünüyorsan yapabilirim. Fikrinden bahseder misin?
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.