Şimdi Ara

29 MTB İçin Lastik Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
3.211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: C3nK35

Arkadaşlar bugün biraz lastik araştırdım ama gördüğüm bütün modeller dişliydi bende almadım önümde 2 seçenek kaldı

Opsiyon 1 decathlon Sire Vittoria 700x35c

Opsiyon 2 rubena 700x35 c

Rubena için çok iyi şeyler söylenmiyor ama adamlar reklam ve resimlerinde patlamaya karşı dayanıklıyız diyip duruyorlar . Açıkcası baya bir kararsız kaldım decahthlondaki 20 lira fiyat farkına değer mi sizce

Rubenanın korumalı dediğine aldanma sen. Vittoria al için rahat olsun. Rondeur'lar bitti ama onun hemen hemen aynısı sadece su yolları farklı modeli var şehir bisikletleri için onlardan alabilirsin. Ya da en azından bir cst city clasic alabilirsin. Onu uzun zaman kullandım. Kullanım alanının yüzde 60'ı topraktı gayet iyi gidiyordu. Onu da tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aizanoi -- 12 Mart 2014; 21:13:18 >

• Hocam genel kullanım alanım aslfat benim sıkıntım çok duyarlı milletimizin o yollarda şişe kırmaya çok meraklı olması ve kıl gibi dikenler. Daha bugün oldu bisikletime sele aldım ve frenlerine baktırayım dedim askıya aldı dayı. lastikleri bir elledi baktı yumuşamış dedi elinde mi getirdin ne ara o diken girdi ne ara havası indi gram farkında değilim hani. Verdiğiniz tercihlerden içlerinden hangisi buna daha yatkındır işin parasal kısmını geçtim artık rahat edebileceğim patlamasından korkmadan sürmek istiyorum. Lastik patlağını tamir etmeyi bir türlü çözemedim çünkü
  • quote:

Hocam genel kullanım alanım aslfat benim sıkıntım çok duyarlı milletimizin o yollarda şişe kırmaya çok meraklı olması ve kıl gibi dikenler. Daha bugün oldu bisikletime sele aldım ve frenlerine baktırayım dedim askıya aldı dayı. lastikleri bir elledi baktı yumuşamış dedi elinde mi getirdin ne ara o diken girdi ne ara havası indi gram farkında değilim hani. Verdiğiniz tercihlerden içlerinden hangisi buna daha yatkındır işin parasal kısmını geçtim artık rahat edebileceğim patlamasından korkmadan sürmek istiyorum. Lastik patlağını tamir etmeyi bir türlü çözemedim çünkü

Parasal yönden sıkıntı etmeyeceksen Shwalbe Marathon öneririm.

http://www.pedalla.com/schwalbe-marathon-xr-26x200/

Bu linkteki yazıyı okuyabilirsiniz.

• Hocam dediğiniz lastiği araştırdım ama 1'den çok çeşit ve fiyatlandırması mevcut . Birde tr'de satan kişi sayısı fazla değil olanda 2 katı fiyat istiyorlar . Bugün gittim Sire Vittoria 700x35c aldım yanlız iç lastik değişimi şart gibi birşey bu lastik için. 2.20'lik iç lastiklerin şişkin hali bu 700*35 lerden daha büyük içine sokup hava basmayı başarsanız bile pek sağlıklı kullanma şansı olacağını düşünmüyorum . Bugün fazla sürme şansı bulamadığım için gidişi konusunda bir yorum yapamayacağım ama kocaman lastiklerden sonra şimdiki hali çok garibime gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CnkYgT -- 13 Mart 2014; 18:29:08 >
  • quote:

Hocam dediğiniz lastiği araştırdım ama 1'den çok çeşit ve fiyatlandırması mevcut . Birde tr'de satan kişi sayısı fazla değil olanda 2 katı fiyat istiyorlar . Bugün gittim Sire Vittoria 700x35c aldım yanlız iç lastik değişimi şart gibi birşey bu lastik için. 2.20'lik iç lastiklerin şişkin hali bu 700*35 lerden daha büyük içine sokup hava basmayı başarsanız bile pek sağlıklı kullanma şansı olacağını düşünmüyorum . Bugün fazla sürme şansı bulamadığım için gidişi konusunda bir yorum yapamayacağım ama kocaman lastiklerden sonra şimdiki hali çok garibime gitti

Vittoria iyidir. Güzel seçim olmuş. Hayırlı olsun.

• hayirli olsun ilerleyen gunlerde yorumlarini yazarsan iyi olur..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  29 MTB İçin Lastik Önerisi

Açıkçası bir bisiklet bu kadar mı değişir arkadaş meğerse bütün problemim lastiklermişde ben farkına varamamışım . Pek şehir içinde 3-7 atmazdım yani 21'e genelde 2-5 şeklinde kullanırdım .Bugün yaptığım denemelerde baktım ki 21 yetersiz kalıyor . Pazar günü bayraklı-inciraltı test edeceğim o zaman daha detaylı bir fikrim oluşur . Görüntü açısından örnek vermesi için resim çektim çok farklı geliyor insan gözüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CnkYgT -- 14 Mart 2014; 18:27:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: CnkYgT

29 MTB İçin Lastik Önerisi

Açıkçası bir bisiklet bu kadar mı değişir arkadaş meğerse bütün problemim lastiklermişde ben farkına varamamışım . Pek şehir içinde 3-7 atmazdım yani 21'e genelde 2-5 şeklinde kullanırdım .Bugün yaptığım denemelerde baktım ki 21 yetersiz kalıyor . Pazar günü bayraklı-inciraltı test edeceğim o zaman daha detaylı bir fikrim oluşur . Görüntü açısından örnek vermesi için resim çektim çok farklı geliyor insan gözüne

hocam harika görünüyor. daha fazla fotoğraf var mı? ayrıca tecrübelerin ne yönde?

• erencaner kullanıcısına yanıt
    Bu bisikleti elden çıkaralı 1.5 sene oluyor artık yol-mtb 2 ayrı bisikletim var , Yeni bisiklete başlıyorsanız şehir bisikleti ile başlayın . MTB aldıysanız yapabilecek çok bir şey yok kaliteli bir şehir lastiği alıp yolunuza devam edebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.