Şimdi Ara

29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
385
Cevap
13
Favori
44.371
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen indirimden TV'yi aldık. Bir güzellik de PS3'e yapsa da onu da alsak .
  • ilk mesajı güncelledim arkadaşlar,
    İzmir için de geçerliyse onu da eklerim
    ayrıca, indirimli ürünler hakkında bilgi verebilecek varsa daha faydalı olur..
  • bular 28 ekim akşamı çalışırlar hepsine % 40 koyup %50 indirim yaparlar..ondan sonrada saç kllendirici 9,90 burun kıl temizleyici 4,90 derler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: greenman

yaw takip diye mesaj atacağınıza " Favorilerime Ekle " ye neden basmıyorsunuz?

29 Ekim TEKNOSA Turuncu İndirim

favorilerimin nerede olduğunu bilmeyenler için bu resim yardımcı olur herhalde yıllar sonra painti açtım bunun için.
    ısrar edecek ergenleri de adminlere havale ediyorum.

• ürünleride yayınlasalar iyi olacaktı

• Satamadıklarını indirim yapmaya çalışacaklar bir de göz boyamak için bir kaç iyi ürünün 10-20 tane stoğunu (:
  • quote:

Orijinalden alıntı: quentin

ilk mesajı güncelledim arkadaşlar,
    İzmir için de geçerliyse onu da eklerim
    ayrıca, indirimli ürünler hakkında bilgi verebilecek varsa daha faydalı olur..

izmiri söylersen güzel olur balçova magazada eger fiyatlar gerçekten indirimli gibiyse alıcamda. piyasa üstü fiyatları çünkü kendilerinin
  • quote:

Orijinalden alıntı: cikitare

Satamadıklarını indirim yapmaya çalışacaklar bir de göz boyamak için bir kaç iyi ürünün 10-20 tane stoğunu (:

hepsi aynı şeyi yapıyor zaten
  • Bu indirimi küçük şehirlerde yapmıyor mu teknosa bilen var mı?
    Mesela ben Kastamonu dayım indirim yapıldığını ne duydum ne gördüm, ne de olsa küçük şehir fazla teknoloji dükkanı yok hesabı mı yapılıyor anlamadım.
  • Yahu siz gercekten nankorsunuz baska da bir sey demiyorum.

Bayii fiyati 3300 olan bir TV'yi adamlar turuncu indirimde 2699'a satti. Hem de 12 taksit.

Yani adamlar ciddi indirimler yapiyor, ama siz begenmiyorsunuz.

Bir siz akillisiniz herhalde, sabah 8'de kuyruga girmeme ragmen onumde duran 150 kisi aptaldi cunku. (tek tek hepsinin alinlarina bakmadim, bilemiyorum)

Yigidi öldürün ama hakkını da verin.

Bir de şu stok konusu var.

Ne yapacak adam 200 300 stok mu koyacak, nasıl koysun, hiç teknosa tarafından olaya bakan, empati yapan yok.

Ben fiyatı görür görmez, bir süredir kontakta olduğum LG bayisine koştum. Dedim hocam, siz LG'ye diyemiyor musunuz bu adam bu ürünü bu fiyata satıyorken ben nasıl ondan 550 TL daha pahalı satarım, bana da indirimli versenize diye.

Diyemiyoruz dedi.

LG de kendi bayiilerini korumak zorunda. Teknosaya kalkıp 500 cihaz verse, kendi bayiileri isyan etmez mi? Bize de o fiyattan ver o zaman diye.

Adam diyor ki bu fiyatların yanına bile yaklaşamıyoruz, e dedim napıcaz? Kalkıp erkenden sıraya gireceksin abi diyor, yahu bunu bayii diyor LG'nin kendi bayiisi. Git başka yerden al diyor, böyle dramatik bir olay olabilir mi?

Ondan sonra stok niye 40-50-100 neyse işte, Tu kaka teknosa, yahu teknosanın ne günahı var... Aha işte bu yüzden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bado6100 -- 27 Ekim 2011; 13:16:59 >

• beyaz eşyalarda indirim yok mu ütü yada süpürge??
  • PS3 değil PSP nin fiatı 412 Tl
  • 55 d 8000 alacam geçen kampanyada yoktu ellerinde versinler 4,500 alırım !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: laguns

55 d 8000 alacam geçen kampanyada yoktu ellerinde versinler 4,500 alırım !!!

izmir forumda gördüm samsung mağazasında inanılmaz bir görüntüsü var.para sıkıntısı yoksa kesinlikle değer
    bende D90 almak istiyorum fotoğraf makinesi indirimde olursa tabi
  • Ne çok samsung bekleyen var yahu... iyice araştırdınızmı bence lg alın olmadı panasonic hatta hisence'nin samsungtan iyi olduğu söyleniyor
  • 46d7000+1 gözlük 3250tl olursa hemen alırım
  • indirime girecek olan ürünler yarın katalogda bildirilecek mi peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kboy

indirime girecek olan ürünler yarın katalogda bildirilecek mi peki ?

Gazetelerin arasından insert çıkar...En azından şimdiye dek öyle oldu...
  • şahsen izmirdekine 8 8buçuk civarı 45 km lik yoldan gidip bakıcam eger alakasız indirim olrsa. zaten sövmeden eve dönmem elbet.
  • aynen hocam bende 3000'e yakın bir fiyat bekliyorum ama şimdilik zor galiba. geçenki turuncu indirim bir öncekine göre fıss tı inşallah bunda güzel birşey çıkar ortaya. vatan'dan ses yok. burada milletin dediği çıkarsa 29 ekimde %29 indirim belk o fiyatlarda alabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.