Şimdi Ara

2885 TL Sapphire Pulse AMD Radeon RX 5700 8GB 256Bit GDDR6 DX(12) PCI-E 4.0 Ekran Kartı 11294-01-20G (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
2.688
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ürün hakkında yorum bekliyorum ben de kullanan arkadaşlardan. Çok sık ' çabuk bozuluyor, ısınıyor, yazılım sıkıntı, devamlı arıza yapar' gibi ifadeler okuyorum sağdan soldan. 1660 super kararından bu kart yüzünden vazgeçtim neredeyse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sapphire Nitro+ Radeon RX 5700 XT kullanıyorum ilk aldığımda çıldırttı beni kartı satmayı dahi düşündüm siyah ekran watman hatası oyun oynatmıyordu son güncellemelerden sonra hiçbir problemim kalmadı çok şükür iyiki almışım kartı 2k ultra ayarlarda oynuyorum ayunlarımı şuan gayet stabil çalışıyor.
  • 1 bu kartı bu fiyattan almayanlar birdaha zor görecek bu fiyatları buna eminim

2 son güncellemeden sonra Rx 5700 0 hata çalışıyor

3 şu hata bu hata diyenlerin hiç birinde eminim kart yok 2060 super hızındakı kartı 2060 la yarıştırıyorlar forumda akıllı adam kalmamış

4 RX 5700 XT VE XT olmayan versiyonu kullanıyorum sayılan hiç bir hatayı yaşamadım benim kullandıgım markalar MSi GAMING X

5 son patchte safir de öyle hatalar vermez büyük ihtimal kullananlar yorum yapsa daha sağlıklı olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i Am Not Dead -- 21 Mayıs 2020; 2:14:36 >
  • https://www.teknobiyotik.com/donanim/ekran-kart/galax-rtx2060-super-8gb-1-click-oc-256bit-gddr6-ekran-karti-26isl6hp39ss-akog.html

internette baktım 4000tl den aşağı göremedim. Bu siteden alışveriş yapılır mı? bir de bu marka güvenilir midir? galax markasını duymadım. çok bilgim yok :( 5700xt yerine bunu almak üzereyim arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim

• gurkanse kullanıcısına yanıt
    3500tl ye alacağın 5700xt bundan sıcaklık olarak kaliteli olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: i Am Not Dead

3500tl ye alacağın 5700xt bundan sıcaklık olarak kaliteli olur
    hangi marka 5700xt de? Bir de yazılım sorunları varmış. çekiniyorum 5700xt almaya. yoksaki baktığım kadarıyla 2060 superden daha iyi bi kart

gigabyte 3 fanlı versiyonu iyi gaming X de iyi
  • Dolar düşüyor daha düşürecekler. 1 Haziran'da çoğu yasağı kaldırmayı düşünüyorlar stokları yenileyecekler ama gümrük vergisi olayı var alsak mı beklesek mi iki ucu keskin bıçak malesef. 5600xt için 2400tl çok iyi
    5700xt 'de sıcaklık ve FPS testlerinde en iyileri Gigabyte ve Sapphire Nitro+ .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ignoramus -- 21 Mayıs 2020; 23:39:24 >
  • Ben gigabyte rx5600xt kullanıyorum.Fullhd monitörde harika bir performans veriyor. 5600xt f/p olarak en nvidianın muadillerinde çok önünde .
    Arkadaşımda Msi 5700 mesh aldı 10 gün oldu onunkinde hic bir sorun yok.

Bence son radeon güncellemesinden sonra 5700 serileri sorunlarını geride bıraktı .

Bilginize.
  • girdap kullanıcısına yanıt
    mech biraz iyi degil bence soğutma olarak tabi indirimde aldıysa o ayrı
  • i Am Not Dead kullanıcısına yanıt
    mech gp oc modeli son cıkan sogutma güncellemsi olan model diye biliyorum ama bir sorun çıkartmadı.
  • girdap kullanıcısına yanıt
    Hocam 5600xt ile 5700 arasında çok fark var mı? 5700 ile ileride 2k'ya geçiş daha mı kolay olur? Arada 400tl var
  • ImKeynes kullanıcısına yanıt
    5600xt 1080 de çok başarılı ama 2k da deneme şansım olmadı, zayıf kalabilir 2k da.
    arkadasımda yukarıda yazdıgım gibi 5700 var 2k da gayet iyi sonuclar alıyor. 5700 in güncellenmiş sogutma secenekli ürünleri var onlardan secim yapmanızı tavsiye ederim .

Karar sizin.
  • Arkadaşlar rx580 8gb var idare ediyor diyebiliriz sizce beklenmelimi yoksa 5700xt alınmalımı?

• jandarma kullanıcısına yanıt
    Kardeşim hakikaten bu kadar sorun güncelleme ile sıfıra indi mi? Yani çok şanssız bir adamım ben elektronik işinde kesin bana denk gelir diyorum. Çözüldü ise tüm sorunlar alınabilir mi gönül rahatlığıyla? Görüşlerin çok değerli.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.