Şimdi Ara

28.000 ytl paranız war ne alırsınız (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
0
Favori
3.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: physioAMD

yaris d 4d terra

+1
  • quote:

Orjinalden alıntı: doblom

yeni 307 1.4 28.500 ytl.

dizel fiyatımı bu???
  • HER İKİ KONUDADA HEMFİKİRİZ

quote:

Orjinalden alıntı: kutlay1

al bir vectra c 2004 kilometresi az aslanlar gibi bin dostum yazık sıfıra kontağı çevirince 5000 ytl gidiyor insaf değilmi...
  • bel olsam granda punto alırdım... gerçi markası iyi diil ama ne olacak yaw burası türkiye yarın öbürgün şahin in yerine geçecek
  • 307HDI da Corolla dizel de 32 den başlıyor. Almak istediğiniz seçenekler üzerinde dursak daha iyi olur. Yoksa her kafadan ayrı bir ses çıkması normal. Kimi 2. el vectra al, der kimi 1.3 punto al der. 28000 ytl çok ortalama bir rakam, her türlü marka model bulunabilir. Önemli olan sizin ihtiyaç ve isteklerinizi ne kadar karşılayacağıdır. Kimbilir belki 2. el bakmıyorsunuz, belki de küçük araba istemiyorsunuz belki de bagajı iyi olan bir sedan düşünüyorsunuz. kriterleri belirlerseniz seçenekler azalır. Mesela km hesabı yapmışınız dizel olması şart diyorsunuz haklı olarak.
  • quote:

Orjinalden alıntı: yeknet

307HDI da Corolla dizel de 32 den başlıyor. Almak istediğiniz seçenekler üzerinde dursak daha iyi olur. Yoksa her kafadan ayrı bir ses çıkması normal. Kimi 2. el vectra al, der kimi 1.3 punto al der. 28000 ytl çok ortalama bir rakam, her türlü marka model bulunabilir. Önemli olan sizin ihtiyaç ve isteklerinizi ne kadar karşılayacağıdır. Kimbilir belki 2. el bakmıyorsunuz, belki de küçük araba istemiyorsunuz belki de bagajı iyi olan bir sedan düşünüyorsunuz. kriterleri belirlerseniz seçenekler azalır. Mesela km hesabı yapmışınız dizel olması şart diyorsunuz haklı olarak.

yukarda bunları yazmışdım ama tabi tkrr yazayım

"0" kesinlikle sıfır arac alıcam
    dizel alıcam
    sedan ii olur ama hb olsada olur yani
    donanımlarını ona göre karşılaştırcam işte

• dizel istiyosan opel yada fiat multijet motorlu al grande punto olabilir her yönüyle yeni ve çekici
  • quote:

Orjinalden alıntı: oguzcuk

dizel istiyosan opel yada fiat multijet motorlu al grande punto olabilir her yönüyle yeni ve çekici

arkadaslar bana g.punto demeyin ya walla fiat dan nefret ediyorumda :D
  • [Deleted by Admins]
  • quote:

Orjinalden alıntı: HeaDMasH

quote:

Orjinalden alıntı: oguzcuk

dizel istiyosan opel yada fiat multijet motorlu al grande punto olabilir her yönüyle yeni ve çekici

arkadaslar bana g.punto demeyin ya walla fiat dan nefret ediyorumda :D

o zaman fiesta al
  • yaris guzel araba ancak bagajı çok küçük. ayrıca her ne kadar araç kendi sınıfında çok iyi de olsa o sınıftaki bir arabaya 30'a yakın bir fiyat veresi gelmiyor insanın.
    ayrıca kia'ya kafadan "kağıttan uyduruk araba" diyenlere
    arkadasim kac kez kia kullandin. Forumda soyle bir arastir bakalim. Oyle aman aman sikayet eden var mi. Kia'yı kullandım diyerek yazan kaç kişi varsa (ama kısa süreli değil aracı satın alarak kullanan) çoğunluğu aracın uzun yıllardır sorunsuz çalışmasından ve dayanıklılığından bahsediyor. Bırakın bu ön yargıları artık. Yanlış anlaşılmasın ben burada kia , ford'dan, toyoto'dan, renault'dan iyidir demiyorum ancak böyle kağıttandır söylemleri de çok acımasız oluyor. Bu marka imajı meselesini aşmamız gerekiyor artık.

quote:

Orjinalden alıntı: gyrmann

...yaris cok guzel bir araç ama 30 milyarın ustundeydı sanırım.biraz pahali bence.
    kia dir ,hyundai dir,kolpa chevrolet tir(amerikan olmayan,daewoo olan yaani) boyle kağıttan uyduruk arabalardan da sakının derimm

• Arkadaşım kesinlikle KIA RIO 1.5 CRDI Advance. Fiyatına göre alacağın en iyi arabadır bence. 27.000 e aracı alırsın. Geri kalan paranla kasko yaptırırsın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hldx

Arkadaşım kesinlikle KIA RIO 1.5 CRDI Advance. Fiyatına göre alacağın en iyi arabadır bence. 27.000 e aracı alırsın. Geri kalan paranla kasko yaptırırsın.

dia sevenine göre güzel arabada ben beğenmiyorum yanlış anlamayın tabi bide gercekten fikrinizi paylaştığınız için bile thanksss
  • Arabayı ablanlar alacaktı sanırım,ama sen Fiat a gıcık oluyorum demişsin,belki enişten seviyordur.
    Grande Punto Eski Fiat lar gibi değil,90 hb Multijet i düşün vazgeçme bence...Donanım olarak sınıfının fiyat performans aracı diyebiliriz...
  • walla kararı bana bıraktıkları için ben seciyorum
  • Oprl astra 1.3 CDTI derim ben
    vergi avantaji yakit avantaji + 90hP
    baz donanim 30000TYL civari....
    karar senin_?
  • 28000 parası olmayanlar yorum yapmasın

Ben hiç düşünmem yaris alırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: kadiragdas

Oprl astra 1.3 CDTI derim ben
    vergi avantaji yakit avantaji + 90hP
    baz donanim 30000TYL civari....
    karar senin_?

walla arkadsın dediği bana cok mantıklı geldi ama işte en baz oluşu biras düşündürüo yinede bi araştırmak gerek
  • pardon ben dizel olacağını görmedim o zaman bi arkadaşın dediği gibi astra 1.3cdti mantıklı diğerlerinin yanında fakat daha önce bi arkadaş bu arabadan çok şikayet etti bence astrayı araştır dış görünüm açısından hoş bi araba.
  • Hiç şüphesiz YENİ YARİS Dizel Terra alırım.
    Liste fiyatı 28.300 YTL
    Bence fiyat/performans/donanım/marka olarak düşünüren rakibi bile yok.

Eğer C segment araç bakıyorsanız, 1.3 motorlu gitmeyen 75hp Astra alana kadar daha ucuza Kia Cerato öneririm.

Yani eğer 2 çocuklu bir aile iseniz Kia Cerato
    Tek çocuklu bir aile ya da yeni evli bir çift iseniz tartışmasız Toyota Yaris.

Zaten 2 çocuklu bir aileye B segmenti bir araba çok zor yeter.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.