Şimdi Ara

+2700 dps rogue brutallus

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hunterlar 3.5k dps i geçiyorlar legendary ile...
  • valla bilmiyoz biz hunterları gormedik
  • paylaşırsan sevinirim...
    quote:

Orjinalden alıntı: vinsanity703

Hunterlar 3.5k dps i geçiyorlar legendary ile...

• vay canına 3k sinister strike, oyunun hakkını vermek bu olsa gerek.
  • twin blade of azzinoth procladıgında zaten aldıgı ap + haste + extra attack + windfury totem + demon slaying vs vs
    pve boyle yapıldıgında zevkli
    bu arada benım max okudugum ne hunter tarafından 3100 dps klasik BM build ama hala 1 warlock'un geçilebilceğine inanmıyorum.eşit gear point te
  • agro vermeyen tankıda kutlamak lazım
  • daha defansif kullanmıştır rage ini buyuk 1 ihtimalle o yüzdendir ki tps si az kalmış fight boyunca.
    yoksa o bossu o kadar surede kesen 1 guildin tankının noob olması beklenemez herhalde =)
  • Bufflar action bara kadar iniyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Morfildor

Bufflar action bara kadar iniyor

• quote:

Orjinalden alıntı: WrXsTi

daha defansif kullanmıştır rage ini buyuk 1 ihtimalle o yüzdendir ki tps si az kalmış fight boyunca.
    yoksa o bossu o kadar surede kesen 1 guildin tankının noob olması beklenemez herhalde =)

adam zaten aggro vermeyen tankı kutlamak gerekir demiş.. tps düşük dememiş
  • çift azzinoth(+200 ap demon hedefe, hasteyi bahsetmeme gerek yok), elixir of demon slaying, feral druid, fury warrior, enhance shaman.. daha fazla dps bekliyordum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasturk

çift azzinoth(+200 ap demon hedefe, hasteyi bahsetmeme gerek yok), elixir of demon slaying, feral druid, fury warrior, enhance shaman.. daha fazla dps bekliyordum.

En azından 3000+ Yapması gerekirdi mutlaka fakat Rog'a değilde Tank'a helal olsun diyorum.
  • Bu arada her gördüğüm Brutallus fight'ında ret palayı eksik etmiyorlar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: WrXsTi

twin blade of azzinoth procladıgında zaten aldıgı ap + haste + extra attack + windfury totem + demon slaying vs vs
    pve boyle yapıldıgında zevkli
    bu arada benım max okudugum ne hunter tarafından 3100 dps klasik BM build ama hala 1 warlock'un geçilebilceğine inanmıyorum.eşit gear point te

brutalus demon sınıfındamı ki boos değilmi? demon slaying in ona etki etmemesi lazım.
  • en son wws sk gaming reportu
    http://wowwebstats.com/1aixkzoeg2j3i?s=5234-5500

3200 dps hunter..

http://wowwebstats.com/5stfoykuzvqca?s=6007-6312

hatta mage bile 2600 dpsleri buluyo :)

http://wowwebstats.com/5nhqjtrrcojfq?s=1592-1905

warlock 3k dps

diğer classlarda rahat yakalayıp hatta geçebiliyor o dpsyi.

quote:

Orjinalden alıntı: W4rmUp
    brutalus demon sınıfındamı ki boos değilmi? demon slaying in ona etki etmemesi lazım.

Etki etmesi için demon olması yeterli bossmuş mobmuş farketmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reahax -- 3 Ağustos 2008; 3:40:37 >

• evet boss lakin demon(boss) bu yüzden hertürlü 'increased attack power against demons' buffu calısıyor.. roguelar bu yüzden çok avantajlı bir elixir of demonslaying 2 flaska bedel yemede yanında yat. . phsical dmg veren classlara çok büyük bir avantaj nerden bakarsanız endgame instanceların %90ı demon.

phsical damage dagıtan (ap ile çalışan) classların avantajı göz ardı edilemez. hunter,warrior ve rogue her buff bu classlara yarıyor. paladinlerin might buffu misal, paladinler hiç bir caster classa dmg boost saglamazken (kingsi saymıyorum)bu classlara saglıyor. ee doğal olarak bir magein bir warlockun bunların altında kalması normal.

enchantlarda aynı şekilde +12agi backe +10 hit ya da +12agi bota derken AP classların dmgi boostlanıyorda boostlanıyor, tadını çıkarın derim:)
  • o kadar buffla imkansız bi dps değil ama yinede helal olsun adamlara...
    guilddeki tüm adamların gearları nerdeyse full t6
  • quote:

Orjinalden alıntı: Wolvérine

o kadar buffla imkansız bi dps değil ama yinede helal olsun adamlara...
    guilddeki tüm adamların gearları nerdeyse full t6

Son 3 bostakı droplaradn sonra t6 lar yalan mage ıcın ozellıkle:D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.