Şimdi Ara

27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
727
Cevap
17
Favori
34.929
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende 2 sipariş verdim 250 liraya yakın alışveriş yaptım... ne tereyağı ne bal ne de tatlılar hiçbirisi elime ulaşmadı malesef :( hala memleketlerinden bekleniyormuş :)
  • burmalargeldi,izmirden direk yollamışlar.
    pek beğenmedim malesef :(
    umarım kadayıflardan memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: replaa

burmalargeldi,izmirden direk yollamışlar.

şekerci galipden mi geldi hocam?
  • 36 gün oldu siparişimi vereli hala göndermediler. Bu nasıl ciddiyetsiz bir firma. mesaj attım bakalım bekliyorum!!

Merhaba,
    Siparişimi vereli 36 gün oldu ve siz hala 12 parça ürünü tedarik edebilmiş değilsiniz.
    Söyler misiniz bu nasıl bir ciddiyet?
    Arada bir arıyorsunuz bazı ürünlerin stokta olmadığını söylüyorsunuz sonra sitenizden bakıyorum hala stokta gözüküyor ve satmaya devam ediyorsunuz.

Ürünlerimin bu hafta içi elime geçmesini istiyorum aksi takdirde siparişimi iptal edeceğim.!
    İyi günler
  • Paypal üzerinden siparişim oldu, stok bittiğinden beni tekrardan anasayfaya yönlendirdiler yalnız paypaldan alışveriş yapılmış gibi gözüküyor. Hatta kartımdan parayı (58 dolar) çekmişler 4-5 gün önce paypala yazımı yazdım. Aynı sorunları yaşayan arkadaş mevcut mu ? Yapmamız gereken nedir?
  • İlk kampanyalarından aldığım dayı-yeğen antrikot pastırmalar bozuk olarak geldi. Bir kaç dilim yedim ve de pastırmadan soğudum.
  • Stoklu çalışiyorlar madem şimdiye kadar göndermeleri lazımdı, stok falan yalan, pazarlama taktiği, önce sipariş alıyor sonra üreticiye toplu sipariş geçiyorlar . Stok dediği de üreticinin elindeki mali eritme yada reklam ve promosyon amaçlı. 2 tarafta kazancli. 27 ekim bilinçli seçilmiş bir tarih, 10 iş gününde teslimat diyorlar ama araya giren 29 ekim ve hafta sonlarinin aradan çıkması ile adamlar 20 gün kazanmis oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

Orijinalden alıntı: uçanadam

quote:

quote:

quote:

Belkıs baklavadan tatlı alan ve siparişi gelen var mı

hocam ben bu sefer belkıstan dolama ve cevizli baklava aldım ama spariimi daha sonra teslim alacagım.sizin siparişiniz gelince fotosunu ve sizin yorumunuzu merak ediyorum

Almayacaktım aslında ama dayanamadım gene aldım. Alışmış kudurmuştan beter hesabı Gelince hallederik :)

bede kendimi tuttum acıkcası.bozulmayacak miadi uzun ürünler olsaydı ölçüyü kaçırabilirdim :) ayrıca hocam sizin yorumunuzu alacam kendime uyarlıyacagım.çünkü siz bugüne kadar bu tip marka ve ürünlerin en iyilerini yerinden yeme fırsatı bulmuşsunuz.onun için çıtanız üstlerde belkıs atlayabilirmi bakalım göreceğiz :) aslında o huy bende de var.bir şeyin çok iyisini yeyince ondan daha alt seviyedeki ürünler iyi seviyesini yakalasalar bile sizden geçer not almada zorlanabiliyorlar.

Bu huy hiç iyi birşey değil aslında. Maraşta dondurma yedikten sonra başka yerde dondurma yiyemiyorum

Bu sefer fıstık sarması fıstık deryası ve özel kuru baklava aldım. Birde kadayıfı 9 küsür tl ye görünce dayanamayıp onuda aldım

Belkıs baklava baklavaları önce antepte ürettirip istanbula gönderiyormuş. Oradan da kargo ile bize ulaştıracaklarmış. Tatlılar bayat gelecek heralde. Koçak direk antepten gönderdi ona rağmen tatlıları şekerlenmişti.

Bakalım artık.

istanbula 1 günde gidiyorsa eğer benim için aynı hesaba gelebilir.çünkü geçen sefer 2 günde elimde olmuştu.
    izmir üretimi dolama vardı almadım illa dedim antep olsun umarım doğru yapmışımıdır :)
    hocam sizin kargoda bir ilerleme yok sanırım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ipo_aga

Stoklu çalışiyorlar madem şimdiye kadar göndermeleri lazımdı, stok falan yalan, pazarlama taktiği, önce sipariş alıyor sonra üreticiye toplu sipariş geçiyorlar . Stok dediği de üreticinin elindeki mali eritme yada reklam ve promosyon amaçlı. 2 tarafta kazancli. 27 ekim bilinçli seçilmiş bir tarih, 10 iş gününde teslimat diyorlar ama araya giren 29 ekim ve hafta sonlarinin aradan çıkması ile adamlar 20 gün kazanmis oluyor.

aynen hocam.

anlaşılan bi daha ki kampanyaları 17 mayıs , 28 ağustos..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Belkıs baklavadan tatlı alan ve siparişi gelen var mı

hocam ben bu sefer belkıstan dolama ve cevizli baklava aldım ama spariimi daha sonra teslim alacagım.sizin siparişiniz gelince fotosunu ve sizin yorumunuzu merak ediyorum

Almayacaktım aslında ama dayanamadım gene aldım. Alışmış kudurmuştan beter hesabı Gelince hallederik :)

bede kendimi tuttum acıkcası.bozulmayacak miadi uzun ürünler olsaydı ölçüyü kaçırabilirdim :) ayrıca hocam sizin yorumunuzu alacam kendime uyarlıyacagım.çünkü siz bugüne kadar bu tip marka ve ürünlerin en iyilerini yerinden yeme fırsatı bulmuşsunuz.onun için çıtanız üstlerde belkıs atlayabilirmi bakalım göreceğiz :) aslında o huy bende de var.bir şeyin çok iyisini yeyince ondan daha alt seviyedeki ürünler iyi seviyesini yakalasalar bile sizden geçer not almada zorlanabiliyorlar.

Bu huy hiç iyi birşey değil aslında. Maraşta dondurma yedikten sonra başka yerde dondurma yiyemiyorum

Bu sefer fıstık sarması fıstık deryası ve özel kuru baklava aldım. Birde kadayıfı 9 küsür tl ye görünce dayanamayıp onuda aldım

Belkıs baklava baklavaları önce antepte ürettirip istanbula gönderiyormuş. Oradan da kargo ile bize ulaştıracaklarmış. Tatlılar bayat gelecek heralde. Koçak direk antepten gönderdi ona rağmen tatlıları şekerlenmişti.

Bakalım artık.

istanbula 1 günde gidiyorsa eğer benim için aynı hesaba gelebilir.çünkü geçen sefer 2 günde elimde olmuştu.
    izmir üretimi dolama vardı almadım illa dedim antep olsun umarım doğru yapmışımıdır :)
    hocam sizin kargoda bir ilerleme yok sanırım :)

Gelen giden yok malesef. Belkıs baklavadaki yetkili ile görüştüm tatlılarımı antepten gönderin diye. Bakalım dedi hanımefendi daha sonra telefonlarıma çıkmamaya başladı. Numaramı görünce cevap vermiyor telefona.

• quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

selam arkadaşlar bende linkteki üründen 2 adet 500 gr lık suçuk almıştım 4 adet 250 şer gramlık suçuk yollamışlar diye tahmin ettim üstteki mesajda arkadaş sucuklar 200 gr deyince kıllandım tarttım sucuklar 790 gr çıktı resmen milleti kazıklamaya kalkıyorlar

http://memlekettengelsin.com/?urun-3982-asikbaba-acili-kangal-sucuk--br-500-gr-

Siparişim gelince ilk iş tartmak olacak.Ayrıca 2 adet 500 gr yerine 4 adet 250 göndermeleri problem değilde 250x4=1000 gr 1kg yapar 790 gr nedir ya ?

• benim ürünler kargoda. dağıtıma çıkmış. akşam foto paylaşırım.

Dayı Yeğen - Şahin Kayseri Pastırma Bonfile <br/>(500 Gr) 2 Adet
    Erzincan Tulum Peyniri <br/>(1 Kg) 1 Adet
    Organik Laleli Siyah Salamura Zeytin <br/>(660 Ml) 1 Adet
    Tarhana Baba Acısız Tarhana <br/>(0.5 Kg) 1 Adet
    Köylü Gadın Salatalık Turşusu <br/>(1000 Gr) 1 Adet
  • Belkıs tatlıları uzakdoğuda, çinde üretiliyormuş .
  • quote:

Orijinalden alıntı: levogrande

quote:

Orijinalden alıntı: replaa

burmalargeldi,izmirden direk yollamışlar.

şekerci galipden mi geldi hocam?

evet
  • vallahi çok rahatlar.
  • Benim kargom bugün geldi. paketleme çok mantıklı yapılmış ürünlerde en ufak sıkıntı yok. hassas tartım var evde sucuklar 500-530 gr tarhananın kokusunu çok beğendim daha hiç birini açmadım ama hepsi çok güzel görünüyor. her şey hoşuma gitti, birçok sıkıntı yaşandı ama umarım bir sonraki kampanyada daha da geliştirirler kendilerini.
     27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim 27 Ekim Pazar Saat 12.00 Memleketten Gelsin Büyük İndirim

• Ali galip dolama banada geldi.hiç beğenmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duzguner42

quote:

Orijinalden alıntı: KuzeyRüzğarı

selam arkadaşlar bende linkteki üründen 2 adet 500 gr lık suçuk almıştım 4 adet 250 şer gramlık suçuk yollamışlar diye tahmin ettim üstteki mesajda arkadaş sucuklar 200 gr deyince kıllandım tarttım sucuklar 790 gr çıktı resmen milleti kazıklamaya kalkıyorlar

http://memlekettengelsin.com/?urun-3982-asikbaba-acili-kangal-sucuk--br-500-gr-

Siparişim gelince ilk iş tartmak olacak.Ayrıca 2 adet 500 gr yerine 4 adet 250 göndermeleri problem değilde 250x4=1000 gr 1kg yapar 790 gr nedir ya ?

dün arayıp durumu anlattım özür dilediler bilgilerimi alıp 1 adet daha sucuk göndereceğiz bugün dediler ama nerde bekleki gelsin

• hocam adamların istanbulda 3-4 tane subeleri varmış.belki tatlıları orada yaptırıyorlardır.
  • quote:

hocam adamların istanbulda 3-4 tane subeleri varmış.belki tatlıları orada yaptırıyorlardır.

Yok sordum. Tatlılar antepte yapılıp istanbula gönderiliyormuş. En iyi ihtimalle 3-4 gün beklemiş tatlı gelicek
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.