Şimdi Ara

27-28000 TL bütçe yardım ve Seat Cordoba Hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş herkese merhabalar 1 aylİK bir süredir forumunuza üyeyim ve uzun zamandır takip etmekteyim.Şimdi konumuza gelecek olursak 27-28.000 TL civarı bir bütcem var ve ilk arabamı alacağım.Kriterlerim arasında öncelikle dizel olmasi fakat az yakan lpgli araçlarada sıcak bakabilirim sonra bakımları Ve parçası ucuz olursa sevinirim sedan hatchback farketmez aracın kmsininde 130000 i geçmemesi tercihimdir.
    Aslına bakarsanız enistenin arkadaşına 2008 1.4 tdi seat cordoba varmış ben aracı görmeden bir on araştırma yapmak istedim araç hakkında yeterli bilgiye ulaşamayınca buraya yöneldim aranızda bu araca sahip olan yada yorum yapabilecek kadar kullanmış arkadaşlarım varsa tecrübelerinden faydalanmak isterim.
    Tavsiyelerinize şimdiden çok teşekkürlerimi sunarım. İyi günler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi izzmitli41 -- 16 Nisan 2015; 21:27:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: izzmitli41

Arkadaş herkese merhabalar 1 aylİK bir süredir forumunuza üyeyim ve uzun zamandır takip etmekteyim.Şimdi konumuza gelecek olursak 27-28.000 TL civarı bir bütcem var ve ilk arabamı alacağım.Kriterlerim arasında öncelikle dizel olmasi fakat az yakan lpgli araçlarada sıcak bakabilirim sonra bakımları Ve parçası ucuz olursa sevinirim sedan hatchback farketmez aracın kmsininde 130000 i geçmemesi tercihimdir.
    Aslına bakarsanız enistenin arkadaşına 2008 1.4 tdi seat cordoba varmış ben aracı görmeden bir on araştırma yapmak istedim araç hakkında yeterli bilgiye ulaşamayınca buraya yöneldim aranızda bu araca sahip olan yada yorum yapabilecek kadar kullanmış arkadaşlarım varsa tecrübelerinden faydalanmak isterim.
    Tavsiyelerinize şimdiden çok teşekkürlerimi sunarım. İyi günler

Arac 3 silindir pd motor.gurultuludur.sarsintilidir.ama performansi bu moTorun gayet tatmnkar.yakit sehir uci 6-6.5 lt sehir dusi 100km ortalama hiz ile 4.5 ltlere kadar dusuyor.saglam motordur.mazotu cok secmez.aracin ic mekan dardir.bagaji genistir.Suspansuyonlar serttir.

• Babamın aracı, 09 Cordoba 1.4 tdi.. Zaman zaman uzun sürelerle bende kalıyor ve oldukça aktif kullanıyorum

oxmoxtox'a katılıyorum, daha bile düşebiliyor hatta yakıtı, kullanım şekli ve yoğunluğa bağlı olarak..

Donanım olarak bizim araçta; elektrikli katlanır aynalar, hız sabitleyici, digital klima gibi normalde standart üzeri donanımlar standart.. O fiyatlarda kesinlikle tavsiye edebileceğim bir araç..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.