Şimdi Ara

26 Haziran dan önce aldıysanız bile Windows 7 Upgrade DVD si alabilirsiniz (20 Dolar) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
6.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Orjinal Windows 7 sevenler kulübü açsak iyi olacak seninle, atmadığımız takla kalmadı işletim sistemi için

Ben yinede her sistemde kullanılır diye düşünüyorum. İyice açıklığa kavuşur zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 23 Aralık 2009; 18:01:50 >
  • kodu girdim ama kabul etmedisanırım basic olduğu için böyle olduçünkü kodu yazdıktan sonra alttaki seçeneğe tıkladığım zaman uyarı çıkıyor bir tane
    dediğim gibi tamer hocam acer formunda alıp satmak isteyen bir arkadaş olursa ve kullanabileceksem alabilirim aklınızda bulunsun
  • Seri numarasını girerken Sıfırlara ve O lara dikkat ettin mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tcebeci

@Peerless_1
    Orjinal Windows 7 sevenler kulübü açsak iyi olacak seninle, atmadığımız takla kalmadı işletim sistemi için

Ben yinede her sistemde kullanılır diye düşünüyorum. İyice açıklığa kavuşur zaten.

walla olur hocam yapalım bence debizim kadar orjinal hastası yoktur(halbuki programlarımın ve oyunlarımın çoğu k*rsan)
    şu an için enterprise.den gayet memnunum sayende orjinal sayılır windows.um

• hocam O yokki hepsi sıfır arkadaşın pc.deki s/n deki kodları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Peerless -- 23 Aralık 2009; 18:15:33 >
  • O zaman gerçekten Vista Basic sürümü upgrade programının dışında demekki
  • evet hocam sistem s/n'den tanıyor işletim sisteminiolsun yinede denedim şansımı denemediğim yol kalmadı ama bu orjinal windows 7 için
  • Acer olmayan bilgisayarlara kurabilir miyiz yada başka bir acer bilgisayara
  • Vista Basic'te yükseltme yapılamıyor. Bu arada açığı kim bulduysa iyi yakalamış...
  • Fırsat için son 7 gün !!!

31 Aralık Son
  • kaçırdım büyük balığı
  • Sana kısmet değilmiş boşver,
    Win 7 Enterprise ye craack ı bastınmı senden iyisi olmaz
  • quote:

Sana kısmet değilmiş boşver,
    Win 7 Enterprise ye craack ı bastınmı senden iyisi olmaz

bastım zaten çoktan ne olur olmaz diye
  • 20.12.2009 da sipariş vermiştim, 23.12.2009 yani dün siparişiniz gönderildi diye mail geldi
  • sevindim tamer hocam hayırlı olsun hadi gözün aydın
  • sağolasın
  • 15 Aralıkta sipariş verdim, az önce dvdler elime ulaştı kurulum için hazırlık yapıyorum...
  • quote:

@Peerless_1
    Gelen DVD lerin üzerinde seri numaraları varmış . Hem 32 bit Hemde 64 Bit sıfırdan kurulum yapabiliyormuşuz.

@what_tha
    Hiç kafana takma, 30 TL ye orjinal Windows 7 sahibi oldunuz, keyifle kullanmana bak hayırlı olsun
    bazı arkadaşların eski tarihle Windows 7 DVD leri gelince bende bu topiği açtım, Türk insanına hizmet olsun diye

Hocam hem 32 hem 64 bit kurulamıyor..En azından bana gelen upgrade dvd'lerinde böyle..Eğer 32bit haricinde 64 bit kurulabiliyorsa nasıl oluyor bir açıklarmısınız ?

Not : gelen dvd'ler haricinde herhangi bir w7 sürümüm yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: mnmengin

15 Aralıkta sipariş verdim, az önce dvdler elime ulaştı kurulum için hazırlık yapıyorum...

tavsiyem sıfırdan kurulum yapın
  • tcebeci; Haber verdiğin için teşekkür ederim bende biraz önce sipariş verdim. Umarım sorun çıkmaz
    Senin dvd lerin geldimi? bir problem varnı? Birde formu doldurmadan önce bazı uyarılar var ingilizcesi olan arkadaşlar tercüme edebilirmi yanlış bilgi (alım tarihi) verilirse ne olacak bahsediliyormu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.