Şimdi Ara

26 Haziran dan önce aldıysanız bile Windows 7 Upgrade DVD si alabilirsiniz (20 Dolar) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
155
Cevap
0
Favori
6.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugun 26 hazirandan önce alınan hp notebookta denedim.hp notebook olanlar da deneyebilir.seri nosunu girdim ödeme kısmına kadar geliyor.ama acer'a göre daha pahalı 44$.acer için yükseltme ilk çıktığı zaman seri noyu girdiğinde uygun değil diye hata veriyordu.hp için denemedim.acer da tarih giriyorsun hp de tarih kısmı yok.hata verse seri no kısmında hata vermesi lazım.hp notebook olanlar deneyebilir.acer için dvdler eline ulaşan var ama hp için verilen siparişte sorun çıkar mı bilmiyorum.
    https://www.hpwindows7upgrade.arvato.com/emea/Endcustomer/Landing.aspx

• Hayırlı olsun, hiçbir problem çıkmaz bence, benim dvd ler henüz elime ulaşmadı
    fakat siparişi sadece 1 hafta önce verdim, genelde 2 haftada geliyor
  • Çok teşekkürler Tcebeci hocam
    Daha evvel denemiştim kabul etmemişti. Bu sefer kabul etti. Siparişi 23 aralıkta verdim.Parası çekildi.
    Bende 'Fulfillment in progress' olarak görünüyor. Tam olarak ne demek istiyor anlamadım.
    ?
    Bide bişey sorcam bir tanıdığımda Lenovo var. O uprade yapmayacak. Ben onun seri nosu ile alıp başka bir makinada kullanabilirmiyim.
    Sorun çıkar mı illa Lenovo makinamı olması gerekir.
  • Sipariş işleminin tamamlandığı yazıyor.

Lenovo Windows 7 si herhalükarda başka laptop a kurulur, en kötü ihtimalle aktifleştirme yapmayabilir ( ki zannetmiyorum), eğer aktifleştirme yapmassa basarsınız Crac k ' ı.
  • bu cumartesi upgrade paketi elime ulaştı. 2 dvd den oluşuyor. birinde upgrade wizard birinde de windows 7 var. öncelikle vista için recovery diski hazırlamayı unutmayın. bir de driver ve program dvdsi hazırlayın çünkü gelen pakette backup manager, mywinlocker gibi güzel programları yok. aynı zaman bir recovery alanı da oluşturmuyor. onun dışında herhangi bir makinada da istediğiniz gibi kullanabilirsiniz microsoft dağıtmış gibi her makinaya kurulabilir.
  • şu dvd.ler kopyalanabiliyor mu?
  • 23/12/09 sipariş verdim sipariş aşamasında gözüküyor.satınalma tarihini kontrol mü etmeye başladılar yoksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: nastayashiTR

23/12/09 sipariş verdim sipariş aşamasında gözüküyor.satınalma tarihini kontrol mü etmeye başladılar yoksa

Gelmesi 2 haftayı bulabiliyor.

Bu arada sipariş için son 2 gün arkadaşlar niyeti olanlar bence elini çabuk tutsunlar.

20 Dolara orjinal Windows 7 gerçekten iyi iş

Aşağıdaki sayfadan sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz;

https://ebiz3.mentormediacorp.com/Query/acerwindows7query

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 30 Aralık 2009; 13:09:56 >

• bende 5520g var 2007 aralıkta almıştım. şansım var mı ? dün denedim. o siteye laptopun seri numarasını yazınca bişey olmuyo. öyle bekliyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l2aven

bende 5520g var 2007 aralıkta almıştım. şansım var mı ? dün denedim. o siteye laptopun seri numarasını yazınca bişey olmuyo. öyle bekliyo.

Sıfırlara ve O lara dikkat edip girdiyseniz ve aşağıdaki takvimden de bir tarih seçtiyseniz sizdeki laptopun markası çıkması lazım, yinede çıkmıyorsa UPGRADE programı dışında demektir
  • 23 aralık civarında sipariş veripte sipariş durumunda gönderildi yazan var mı arkadaşlar?
  • Ben 20 Aralıkta sipariş verdim. "shipped = gönderildi" yazıyor.
  • Arkadaşlar 4.01.2010 tarihi itibarıyla Windows 7 DVD leri elime ulaştı

EDIT: Teşekkürler ACER

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tcebeci -- 4 Ocak 2010; 17:00:34 >
  • hocam hayırlı olsunorjinal windows!un heycanı bir başka olsa gerek
  • @Peerless_1
    çok sağol, gönül isterdi ki sende alabilesin, ama nasip. Bende alamasaydım Enterprise ye devam edecektim.
  • aynen hocam nasip bu işlerama olsun sayende enterprise'den oldukça memnunum önceki kullandığım win 7'lere göre gerçekten farklı büyük ihtimal onlar oynanmıştı
  • Benimki hala gelmedi hatta hala shipped bile olmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burc

Benimki hala gelmedi hatta hala shipped bile olmadı.

Kredi kartından 30 TL kesilmişmi kontrol ettinmi? Kesildiyse gelecektir.
  • 26 aralıkta sipariş verdim 30 lirayıda çektiler ama hala ses yok 26 aralıktan sonra sipariş veripte dvd eline ulaşan varmı?
  • 11 - 12 ocakta eline ulaşır, net 2 haftada geliyor, seninki büyük ihtimalle p. tesi çıkmıştır yola, c.tesi para kesilmiş çünki
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.