Şimdi Ara

256 yıl yaşadı!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
7.557
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PLATINIUM

157 yıl yaşayan türk var. Haber Kanallarında bile çıktı Öldüğünde kütüğü Osmanlı arşivinden çıkmış öyle anladılar. Zaro ağa yazın gelir.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Zaro_A%C4%9Fa

Herif Hamalmış bu kadar yaşamış hayatla barışık olmak gerek

Yani olabilir mümkündür.Bizim okuldaki bazı öğretmenler insanların 250 yıl yaşayabileceğine inanıyor.

o yalan da Dünya'nın en yaşlı erkeği 112 yıl mı ne yaşamış, en yaşlı kadın da 122 yaşında ölmüş..

• ddr2 mi ddr3 mü
  • quote:

Orijinalden alıntı: baris195

256 yıl yaşadı!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: maghapas

quote:

157 yıl yaşayan türk var. Haber Kanallarında bile çıktı Öldüğünde kütüğü Osmanlı arşivinden çıkmış öyle anladılar. Zaro ağa yazın gelir.

Yani olabilir mümkündür.Bizim okuldaki bazı öğretmenler insanların 250 yıl yaşayabileceğine inanıyor.

o yalan da Dünya'nın en yaşlı erkeği 112 yıl mı ne yaşamış, en yaşlı kadın da 122 yaşında ölmüş..

Kim yalanladı? Şuanki refah seviyesiyle yaşamak imkansız olabilir doğrudur.Afrikanın yaş ortalaması 50 iken japonyanın 78 günümüz teknolojisiyle piramitleri bile yapamıyoruz.izolasyon ve tonlarca ağırlıktaki taşların müthiş dengesi ışığın yılda iki kere firavun mezarını göstermesi, Taa bilmem kaç yıl önce 12 hayvanlı türk takvimi çok küçük bir farkla yanılmış ve hala çinde kullanılıyor. Sizce insanlık her zaman bilimde ilerimi gitmiştir?Refah seviyesi o zaman neydi?Bunları biliyormuyuz?İstanbuldaki karbondioksit ve monoksit oranı Londradakinin 13-14 katıyken nasıl uzun yaşamamız mümkün olabilir.Biz sence temizmi yaşıyoruz.Dertsizmiyiz?

• Forum atışa geçti
  • quote:

Orijinalden alıntı: rapture

quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

2048 yapıyorum, yok mu artıran?

1 terabayt

2 yottabayt

edit: en yüksek birimdir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hocam?

yakında 2024'ü de çıkar

2048 olmasın
  • en uzun ömürlü çin malı
  • aaa okul numaram kdar yaşamış bide bizim yadigar ram kadar xD
  • quote:

iyide osmanlı ile aramızda takvim farkı var ona bakarsan benim dedem 1800lerde doğmuş görünüyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Nbcheroes

quote:

iyide osmanlı ile aramızda takvim farkı var ona bakarsan benim dedem 1800lerde doğmuş görünüyo

onu hicriden miladi ye çeviriyorlar o kadar zeki değiller sen düşünürsün tarihçiler anlamaz bilmez.

• yaşam ızdırapken 256 yıl yaşamak
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasanı yan yatır

Lan millet espriye epeyi gülmüş ya

Hocam esprin güzelde belli tarihlerde uplayacak mısın sen bunu hep böyle

Antipati oluşuyor her upladığında sanki bi espri yapıpta herkese anlatanlar gibisi
  • ya 16384'ü çıkarsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PawnageFactoR -- 30 Kasım 2009; 0:34:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasanı yan yatır

Egonumu tatmin ediyon olm sen?
  • İnanasım gelmiyor vallahi
  • Ben de şu konuya akıl erdiremiyorum.
    Her asır milyarlarca insan doğup ölüyor.Bırakın insanları tüm canlıların(bitkiler hariç) ömrü 100-120'ye ulaşamıyor.
    Hiç mi içlerinde birisi yamukluk yapmıyor. :)
  • yalnız resmin çok mistik ve gizemli bir yanı var.Ulan sabah sabah tırstım
  • DDR3 ü çıkmış
  • espri nasıl ama...(Not:Beni parayla tuttu espriyi uplayim)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.