Şimdi Ara

250K-300K PARAM VAR AUDİ ALMAYI PLANLIYORUM. LÜTFEN YARDIM, KAFAYI YİYECEĞİM.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
8
Cevap
0
Favori
576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    SORUM NET: 250.000-300.000 TL ARASINDA PARAM VAR. AUDİ ALMAYI PLANLIYORUM. NOKTA ATIŞI ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM. NE ALINIR BU DEVİRDE BU PARANIN BİLE HÜKMÜ YOK GİBİ GELİYOR BANA HİÇ BİR ARABA İÇİME SİNMİYOR. LÜTFEN YARDIM EDİN, CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM...
    SAYGILARIMLA.

• AUDİ A4 SEDAN 2016 ÜSTÜ
  • Bulabilirseniz temiz 1.4 tfsi alın 300 bin tlye. Yeterli performans düşük yakıt tüketimi ve vergi. Ama piyasa çok yükseldi, donanımlı düşük km araç yok denecek kadar az artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

Bulabilirseniz temiz 1.4 tfsi alın 300 bin tlye. Yeterli performans düşük yakıt tüketimi ve vergi. Ama piyasa çok yükseldi, donanımlı düşük km araç yok denecek kadar az artık.
    şuan ilanda 2.0 tdi 2016 dynamic var o fiyata hangisini öneriyosunuz ikisi arasında tercih yaparsak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nizamülmülkk

şuan ilanda 2.0 tdi 2016 dynamic var o fiyata hangisini öneriyosunuz ikisi arasında tercih yaparsak

Alıntıları Göster
    benim şahsi fikrim 2.0 vergisi ödeyeceksem araç 4 çeker olmalı. ama o paralara quatro bulmak imkansız. o nedenle 1.4 benzinli alırdım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CapriceClassic

benim şahsi fikrim 2.0 vergisi ödeyeceksem araç 4 çeker olmalı. ama o paralara quatro bulmak imkansız. o nedenle 1.4 benzinli alırdım.

Alıntıları Göster
    Anladım hocam, fakat 1.4 tfsi de yakıta verdiğimiz paraya baktığımızda 2.0 TDİ ye verdiğimiz vergiye eş değer olmaz mı ?
  • Nizamülmülkk N kullanıcısına yanıt
    yaşdığınız şehire bağlı. eğer trafiği çok yoğun bir şehirde değilseniz 1.4 tfsi yakıtı sizi üzmez. benim son 40 bin km ortalamam 6.4 litre ort hız 50 km. şehir dışında hız limitlerini geçmeden gidersem 5 litrenin altını gördüğüm olmuştur. şehir içinde de 8 l civarı geziniyorum (ama dur kalk köprü trafiği değil). motor çok basarsanız çok yakar, sakin kullanırsanız da ekonomiktir. yılda yapacağınız km, sürüş stiliniz ve güzergah önemli. ama 2.0 tdi'ın ekstra gücü ve torkunu da unutmamak gerekir, o da ayrı bir keyif tabi ki...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.