Şimdi Ara

2500 tlye kadar telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar aslında çok konu var ama biraz özel bir durum diye buraya sordum, nişanlıma telefon alıcaz ve dedi ben anlamam sen bak. neyse normalde iphone istiyordu ama hem fiyatların yükselmesi hem de yakın zama da masraflar olacağından düşük bütçe bakalımj dedik. ben de se 2020 var başta dedim 2500 ip7 alalım ios gibisi yok ama 2.ele de gönlüm razı değil. neyse nişanlımın telefonu 6 yıl önce almış gm discovery ve halen kullanıyor. ve bu telefonu da bir şey olmaz ise 5 yıl kullanır, oyun falan oynamaz, sosyal medya çok kullanıyor ve birazda foto çekmeyi seviyor. benim aklımda realme 6 yada note 9 var sizce bu telefonlar nasıldır en azından 5 yıl doğru düzgün götürür mü? siz ne önerirsniz? eğer iyi bir telefon varsa bütçeyi az da olsa esnetebiliriz

• Bende sürekli araştırıyorum, dönüp dolaşıp xaomi mi 9t (6/128) ye geliyorum. Başka önerisi olan var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Realme 6 alın.Düz note 9'lar pek iyi değil.

• Vita Es Muorte kullanıcısına yanıt

mi 9t iki arkadaşım da var aslında güzel telefon ama, birinde 6 ay geçtikten sonra bozuma oldu korkuttu beni. birde fiyatlar malum şimdi yükselmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Realme 6 alın.Düz note 9'lar pek iyi değil.

hocam marka olarak biraz çekiniyorum aslında. tamam verdiğim para belki şu anda ki telefon fiyatlarına göre az olabilir ama yinede 2500 az para dğeil ve biz 2 yıl sonra değiştirmek istemiyoruz sizce nasıl olur?

• murattekno kullanıcısına yanıt

Yok bir problem olmaz oppo'nun alt markası.Yani bilindik bir marka olsun diyosanız samsung m21'ler var fakat rezil bir cihaz,realme 6 tur bindirir buna.Zaten alternatifi yok bu cihazın ha bütçeyi biraz daha artırabilirseniz note 8 pro tavsiye ederim 64'lük versiyon 2600'lerdeydi en son.

• Realme6

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2500 e giriş seviye telefonlar oluyo artık,xiaomi nin herhangi bi telefonunu alabilirsin

• realme 6

• quote:

Orijinalden alıntı: DJ Ten

Realme 6 alın.Düz note 9'lar pek iyi değil.

Anneme Realme 6 aldım. Gerçekten güzel telefon. O fiyata daha iyisi yok. Hatta 3000 lira altında en mantıklı seçenek gibi duruyor. 90 hz ekran, 30w hızlı şarj, ekranı güzel, yazılımı sadece ve akıcı, bildirim veya kasma görmedim.

Ben de başta çekiniyordum. Xiaomi kullanıp genelde memnun olmama rağmen Redmi Note 9 serisi içime sinmemişti. Daha fazla verip googlesız P40 lite da sıkıntı, Samsun M31 denilse başka sorunlar vs vs.

Uygun fiyatıyla Realme 6'yı görünce ve yorumları çok olumlu olunca aldım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.