Şimdi Ara

2500 - 3500 - 5000 Tl Arası Oyun ve Çizim İçin Sistem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Halihazırda külüstür bir laptopum var. Fujitsu Siemens marka. 2008 de almıştım. Artık emekliye ayırma vakti geldi.
    Mimari çizimler ve oyun için masaüstü bilgisayar almaya-toplamaya karar verdim.
    Aslında şu anda işim gereği ne çizim yapıyorum ne de oynadığım bi oyun var. Ancak durum neyi getirir bilemiyorum. O yüzden kuracağımız sistem bu işlerin üstesinden gelebilmeli.

Bütçe ise 2500-3500 tl arasında. Ancak olmasını beklediğim bir işim olursa ordan gelecek parayla 5000 e kadar çıkabilirim. Dolayısıyla tavsiyede bulunacak arkadaşlardan zahmet olmazsa ricam ; 2500-3500 tl arası bir bütçeye göre öneride bulunup, icap ettiği taktirde 5000 tl bütçeye göre değişebileceğini düşündükleri parçaları belirtmeleridir.

İstediğim şeyi tarif ederken bile zahmet veriyormuşum gibi hissediyorum. Şimdiden yardımcı olabilecek herkese teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçeye monitör klavye mouse da dahil arkadaşlar.
  • İntel sistem bana göre iyi olur ve ekran kartı içinde ileriye düşünüyorsan R serisi ekran kartı koymalısın buda fiyatta baya bir değişiklik yapar
     2500 - 3500 - 5000 Tl Arası Oyun ve Çizim İçin Sistem
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.