Şimdi Ara

25 Lik süper paketler 50 ye çıktı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizde durum nedir arkadaşlar şu an 50mbs full gidiyor bende...

• Sanırım 89 yerine 99 ödeyenlere haksızlık olmasın diye eski akk siz kampanyalıların hızlarını yükseltmiş olabilirler. İşte böyle şeyler bekliyoruz onlardan
  • yurtdışından bi kaç tane test yapıp paylaşırmısınız almanya italya vs vs
  • bu seferde 50mbit akksiz i 150 tl ye alanlara haksızlık olmayacak mı mantık buysa bu kişilerede haksızlık var siz 99 tl verip 50 ye geçmiş oldunuz adamlar sizden fazla para verip 50 kullanıyor codered lafım sana değil dostum öyle olduysa tadını çıkar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shegorath

bu seferde 50mbit akksiz i 150 tl ye alanlara haksızlık olmayacak mı mantık buysa bu kişilerede haksızlık var siz 99 tl verip 50 ye geçmiş oldunuz adamlar sizden fazla para verip 50 kullanıyor codered lafım sana değil dostum öyle olduysa tadını çıkar :D

Yok kardeşim yanlış anlamadım alınmadımda, şimdi şöyle bir durum var Torrent den gelen indirmeler 50 ile geliyor ama internette ne oluyorsa 25 de kalıyorum bir antikorluk var bende anlamadım bu sp nin internet omurgasında dağıtım noktalarında bir çalışmamı var nedir iletişim protokolleri farklı tepki veriyor. Neyse hayırlısı diyorum bende....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.