Şimdi Ara

25. KARE ! HERKES BİLİNÇLENSİN ARTIK AÇIN GÖZÜNÜZÜ!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
26
Favori
43.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipausedmyxxx

Hala böyle konu açan dallamalar var ya... Hayır yani foruma yazık oluyor akıl yaşları eksilerde olan veletler geliyor yok bilinçaltıymış gözmüş ücgenmis bunlar sadece gündemi meşgul etmek için uydurulmuş yalanlar....

Çamur atıp bırakacağına aksini kanıtla da bilgilenelim o zaman. Ha hem hakaret edip hem de çamur atmayı kendince uygun görüyorsan bu da senin kişiliğini ortaya koyar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tesseract

İyi paylasim

+1
  • quote:

Hala böyle konu açan dallamalar var ya... Hayır yani foruma yazık oluyor akıl yaşları eksilerde olan veletler geliyor yok bilinçaltıymış gözmüş ücgenmis bunlar sadece gündemi meşgul etmek için uydurulmuş yalanlar....

dostum önce sen kendine bak avatarındaki resmin herşeyi açıklıyor .. birincisi ben tıp fakültesi öğrencisiyim sizide öğrenmek isterdim ....
  • Michael Jackson o şarkısında illuminatiye karşı bir şarkı yapıyor denebilir . Michael Jackson illuminati karşıtı yani bilin istedim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: atalayozmen

Michael Jackson o şarkısında illuminatiye karşı bir şarkı yapıyor denebilir . Michael Jackson illuminati karşıtı yani bilin istedim .

kliplerinde çok var o işaretler hatta destekliyordu fakat sonra onları bıraktı onlara karşıt müzik yapmaya başladı dediğin gibi. Fakat sonu gene ölüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyah16

quote:

Çamur atıp bırakacağına aksini kanıtla da bilgilenelim o zaman. Ha hem hakaret edip hem de çamur atmayı kendince uygun görüyorsan bu da senin kişiliğini ortaya koyar.

Bilinç altı mesajları ve bilinci yönlendirmeyle alakalı çok çalışılmıştır.Bu konu üzerinde özellikle ruslar sonrasında almanlar ve amerikalılar detaylı çalışmalara girmiştir.Tabiki dünya savaşları sonucunda bu alan ticaretede kaymıştır.Bu çeşit bilinç altı mesajı içeren bir çok reklam zamanında yapıldı halen daha yapılmakta olanlar var ve arkadaşın belirttiği gibi devletler bunlara önlem alıyorlar.

Askeri kanattaki gelişmeleri ise inanılmaz boyutlarda. Bende bu konuyla alakalı bir yazı hazırlayacaktım ama biraz younluktan yazamadım.Geçenlerde bir TV programında çıkan bir kaç kişi tekrar gündeme taşıdı.Bilinç yönlendirme ve kontrolü.Devletler ve gizli teşkilatları bu konu üzerinde inanılmaz çalışıyorlar Müzik sektörü Rock , metal en güzel bunlarda işliyor aslında.. Saygılar Mustafa Yüz.

• quote:

Don't feed the trolls.
  • Mesajim bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

quote:

Don't feed the trolls.

Pek çok çizgi filmde, animasyonlarda bunlar mevcuttur. Masonik simgeler, cinsel çağrışımlar, ateist mesajlar, farklı semboller vs. Bilinçaltına giriyor, girdiği söyleniyor bunların. Özellikle çocuklar üzerinde ciddi etkileri olduğu dile getiriliyor. 80'lerin yahut 90'ların başında olması lazım, hürriyet gazetesi kupon karşılığında hugo oyununu dağıtıyor. Oyunda ülkeler tanıtılırken, Türkiye'nin pek güvenilir olmadığı, burada kendinizi güvende hissedemeyeceğinizi söylüyor. Daha son Türkiye üzerine gelince haritanın eksik olduğu, bugün kürtlerin çizmiş olduğu sözde kürdistan haritasının Türkiye sınırları dahilinde olduğunu fark edebiliyorsunuz. Çok önceleri okumuştum bu bilgiyi, dikkate değer olmakla birlikte, bilinçaltı işleme konusunda takdire şayan bir davranıştı onlar için. Biz daha darbeler, ekonomik buhranlar, sağ-sol davalarıyla meşgul olurken adamlar belki de 50 yıl önce başlamışlar çalışmaya. Bu durum aynı zaman da başka bir hakikatin de ispatı olmaktadır ki; ehl-i küfrün bunca gayret ve planına rağmen, İslamiyet ve bu ülke yok olup gitmemiştir. Yani onların binine bir verilirken bizim birimize belki de milyonlar bahşetmektedir Allah. Bu disney denen mason yahudi karması namussuz şirket bu işe o düzyede yatırım yapıyor öyle bir özverili çalışıyor ki daha çocuk denecek yaşlarda ailelerinden ayırdığı çocukları tam bir robota çevirip insanların zihinlerine kendi yetiştirdiği "star"ları üzerinden etki ediyor
     25. KARE ! HERKES BİLİNÇLENSİN ARTIK AÇIN GÖZÜNÜZÜ!!

bu fotoğraftaki çocuklar; Britney Spears, Critistina Aguilera ve Justin Timberlake.
    daha çocuk yaşta aynı karede disney'in mickey klübünda tesadüfen bir araya gelmiş, mickey kardeşliği kurmuşlar...

Sürü psikolojisi en büyük düşman yani...
    İllüminati ve onların subminal mesajlarıyla ilgili okuduğum bir konuda şu cümle çok etkilemişti

"Çobanı bulamıyorsanız sürüyü uyandırın"

• quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

hatırlarsın joe, burada bir laf vardır : özet geç

anırdım
  • Fight Club filmini koymak abes olmuş çünkü orada kitaba bir gönderme var. Kitabını okursanız Tyler sinemada çalışıyordu ve filmlerin içinde bazı karelere uygunsuz resimler koyuyordu. Daha sonra işten çıkartıldığında ise sendikaya gidip maaşının devam etmesi gerektiğini yoksa yaptığını açıklayacağını böylelikle sendikanın milyonlarca dolarlık tazminat davalarıyla karşılaşacağını söylüyordu. Filmde de az-çok anlatıyor zaten.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duff

Fight Club filmini koymak abes olmuş çünkü orada kitaba bir gönderme var. Kitabını okursanız Tyler sinemada çalışıyordu ve filmlerin içinde bazı karelere uygunsuz resimler koyuyordu. Daha sonra işten çıkartıldığında ise sendikaya gidip maaşının devam etmesi gerektiğini yoksa yaptığını açıklayacağını böylelikle sendikanın milyonlarca dolarlık tazminat davalarıyla karşılaşacağını söylüyordu. Filmde de az-çok anlatıyor zaten.

şimdi senin yazılarını okurken aklıma bu geldi bak şimdi

ÇOCUKKEN !
    Tarzan‘i neredeyse ciplak seyrettik.
    Külkedisi eve gece yarisindan sonra gelirdi.
    Pinokyo yalan söylerdi.
    Robin Hood hirsizdi.
    Pamuk Prenses 7 herifle birlikte ya siyordu.
    Varyemez Amca pintiydi.
    Redkit‘in agzinda kesinlikle sigara vardi.
    Kirmizi Baslikli kiz kirmizilarla ormanda tek basina gezerdi.
    Heman‘in elinde kilic hep nara atip gölgelerin yüce! adindan medet! isterdi.
    Rapunzel saclarini uzatip kuleye erkek alirdi.

Peki simdi izlettgmz Pony, Ben Ten, win x club vs. cizgi filmleri ne ögretyor? En masum ve egitci-ögretci diyebilecgmz Caillou bile Ingilz kültürnü, beslenme sekli ve sosyal iliskilerni vs. sinsice alemlermze yerlestirmyrmu?

ISTE BUNLAR MÜSLÜMAN COCUKLARNIN ZIHNINDE SIRKE YOL AÇAN ve YAVRULARMZI TÜM KUTSAL DEGERLERDEN YOKSUN “DEGERSIZ“ BIRER VARLK HALINE DÖNÜSTÜREN VE ALDATAN TUZAKLAR.

O FLİMDE YETİŞKİNLER İÇİN DİMİ BUNLARDAN FARKI YOK KONUYU BİLİNÇ ALTINA ÇEKMESELER BİLE ÇEKTİKLERİ HALDE ANLAYANA

• takip
  • çok ilginç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xJorfan

çok ilginç

ve bunların dahası yazıları okudukça bilinçleniyorsunuz herşeyin farkında olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cacophony.

bütün rock-metal tarihi şeytana övgüler yağdıran şarkılar mı içeriyormuş orayı tam anlayamadım ben ?

yeni yazılarımda anlayabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nein

quote:

quote:

Don't feed the trolls.

Pek çok çizgi filmde, animasyonlarda bunlar mevcuttur. Masonik simgeler, cinsel çağrışımlar, ateist mesajlar, farklı semboller vs. Bilinçaltına giriyor, girdiği söyleniyor bunların. Özellikle çocuklar üzerinde ciddi etkileri olduğu dile getiriliyor. 80'lerin yahut 90'ların başında olması lazım, hürriyet gazetesi kupon karşılığında hugo oyununu dağıtıyor. Oyunda ülkeler tanıtılırken, Türkiye'nin pek güvenilir olmadığı, burada kendinizi güvende hissedemeyeceğinizi söylüyor. Daha son Türkiye üzerine gelince haritanın eksik olduğu, bugün kürtlerin çizmiş olduğu sözde kürdistan haritasının Türkiye sınırları dahilinde olduğunu fark edebiliyorsunuz. Çok önceleri okumuştum bu bilgiyi, dikkate değer olmakla birlikte, bilinçaltı işleme konusunda takdire şayan bir davranıştı onlar için. Biz daha darbeler, ekonomik buhranlar, sağ-sol davalarıyla meşgul olurken adamlar belki de 50 yıl önce başlamışlar çalışmaya. Bu durum aynı zaman da başka bir hakikatin de ispatı olmaktadır ki; ehl-i küfrün bunca gayret ve planına rağmen, İslamiyet ve bu ülke yok olup gitmemiştir. Yani onların binine bir verilirken bizim birimize belki de milyonlar bahşetmektedir Allah. Bu disney denen mason yahudi karması namussuz şirket bu işe o düzyede yatırım yapıyor öyle bir özverili çalışıyor ki daha çocuk denecek yaşlarda ailelerinden ayırdığı çocukları tam bir robota çevirip insanların zihinlerine kendi yetiştirdiği "star"ları üzerinden etki ediyor

bu fotoğraftaki çocuklar; Britney Spears, Critistina Aguilera ve Justin Timberlake.
    daha çocuk yaşta aynı karede disney'in mickey klübünda tesadüfen bir araya gelmiş, mickey kardeşliği kurmuşlar...

İllüminati ve onların subminal mesajlarıyla ilgili okuduğum bir konuda şu cümle çok etkilemişti

Bunları bana neden yazdın ki hocam. Ben dallama diyen dallama için troll dedim.Size değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nein

quote:

quote:

Don't feed the trolls.

Bunları bana neden yazdın ki hocam. Ben dallama diyen dallama için troll dedim.Size değil.

Biliyorum hocam o kişide görsün diye yazdım hemde sizde görün diye :)

• Alıntılayan arkadaşlara tek tek yazamıyıcam şöyle açıklıyım adam geldi dedi ki tıp fakültesindeyim ama uğraştığınız islere bak 2 senedir araştırıyorum yok kartlarla gelecegi gorme sektörlere sızma bende soruyorum böyle bir oluşum uzun süredır varsa hic ataga kalkan olmadı hic mi afise edilemedi ortaya attıgınız konular sozde cok gizli. Sokaktaki tinerci bile soz ediyor cok gizlimis gercekten.. İnandıgm tek sey var oda kapitalizmdir sonrası tamamen fasa fiso , zaman kaybı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.