Şimdi Ara

25 BİN HATCHBACK (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
1
Favori
3.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • jamie35 kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle inşallah sağolun hocam.
  • excellentwarrior kullanıcısına yanıt
    Yine de alirken iyice baktir hocam bu tarz arabalarin fazla hirpalanmamis olanini bulmak lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Aynen öyle hocam ona dikkat ediyorum. Baktırmadan araba mı alınır zaten. Sağolun cevaplarınız için
  • excellentwarrior kullanıcısına yanıt
    Eyvallah insallah gonlune gore birsey bulursun kolay gelsin

Sağolun inşallah. Sizede
  • Temiz bir fiat stilo için 22 bin tl yeterli.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-bu-fiyat.......2005-model-stilo-satiliktir-224535006/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-fiat-stilo-2004-dynamic-146000-km-228479639/detay

Şu ilandaki araçla ben olsam konuşurdum. ekranda ışıklar yanıyor mu ? Sensörler çalışıyor mu ? dıgıtal kliması çalışıyor mu ? Boyadan çok sizin iiçin kriterler bunlar olsun. yani mekanik aksam sıkıntısı olmasın aracın. Eğer sky windowlu bir stilo düşünüyorsanız sky ve perde çalışıyor mu buna iyi baktırmalısınız ? Birde tabi beyin arızası varmı araçta bu önemli bir konu.

• dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    Punto nasildir hocam?

• Pug 207 dizel ekonomik olur seni de üzmez fazla

• Eğer alıp uzun süre bineceksen stilo alınabilir. Kısa süreli bineceğim dersen bence stilonun piyasası pek yok uzun süre beklersin satabilmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellentwarrior

Punto nasildir hocam?

punto daha az yakar ama b sınıfıdır. Puntoda alacaksan en fulunu al sanrof dıgıtal klima hız sabitleme olsun.
  • Dizel istemiyorum sagolun.

• Emre9110 kullanıcısına yanıt
    Stilo harici bir tavsiyeniz varsa bekliyorum.

O dediginiz ozelliklerdeki 25bini gecemeyecekse ilan atar misiniz? Bende bakiyorum.

Hocam zaten eski kasa bu. Bunun yenisini dusunuyorum. Ayrica el gazina hiz sabitleyici yazmis. Cok sorumsuz aciklama yaziyorlar sinir bozucu ben satarken destan yazmistim 1993 model arabaya herseyini yazmistim. Millet cok rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi excellentwarrior -- 1 Aralık 2015; 19:56:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: excellentwarrior

Hocam zaten eski kasa bu. Bunun yenisini dusunuyorum. Ayrica el gazina hiz sabitleyici yazmis. Cok sorumsuz aciklama yaziyorlar sinir bozucu ben satarken destan yazmistim 1993 model arabaya herseyini yazmistim. Millet cok rahat.

Eski kasa zaten yeni kasada bu özellikler yok. Yeni kasa emotionda bakabilirsin ama hız sabitleyici,yağmur sensörü falan olmaz. ' araçtada hız sabitleyici ve el gazı var. El gazı araç sabit hızda hız sabitleyici ile giderken aracın hızını artırır veya düşürür.
    Hocam her turlu oneriye acigim baska neler var megane 2 bulabilir miyim dinamik paket.

Cok begendigim ama elektronik oldugu icin cok fazla ariza verdigini okudugum bir arac dogru mudur?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.