Şimdi Ara

25-26 ytl ne alsam

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sembolümü sattım şiamdi araba almam lazım.yanlız bu deva içimin tam olarak sineceği araba alamak istiyorum. daha önce gönlüm meganeden yanaidi ama edindiğim izlenim sorunları olan bir araba daha sonra clio 3 hp düşündüm aslında donanımlısı hoşuma gidiyor oda ikinci eli 25-26 civarı bende madem alıyorsam c sınıfı kaliteli bir araba olsun istiyorum bunun için focusu düşünmeye başladım. peki arkadaşlar parça fiyatları servis olanağı ikinci elde tutuluyormu bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim asıl soruma geliyorum FOCUS dizelimi yoksa benzinli alıp LPG mi taktırsam çünkü dizeli belli bir km den sonra satışı zorlaşıyor insanlar soğuk bakıyo diye düşünüyorum, benzilisi iyi olur budefada LPG takmam lazım merak ettiğim lpg nasıl sıkıntı yaratırmı bana LPG li araç hiç kullanmadım çünkü LPG ye hep olumsuz bakıyordum .
    arkadaşlar ben öğretmenim bu arada lütfen yardımcı olun kaç gündür bunu düşünmekten sıkıldım

• 2008 Focus dizel arkadaşımda var çok güzel bi araba ama o araba ama bakım yada yedek parça konusunda bi bilgim yok bence clio 3 dizel veya benzinli sizin için daha iyi olabilir veya megane bende clio 2 vardı servisten yana oldukça memnundum parçasıda çok pahalı değil otamatik şanzımanım arıza yapmıştı kaskodan değişmesi 1 hafta sürmedi ki diğer uafk etefk işlemler birgünde bitiyo bence renaultu düşünebilirsiniz
  • 25 -26 milyara 2008 focus dizel alamazsınki zaten..
  • arkadaşım zaten 2008 focus alacam demedimki
  • quote:

Orjinalden alıntı: yunuspdr@hotmail.com

arkadaşım zaten 2008 focus alacam demedimki

bende sana demedimki.. ustaoglu.b ''ye demiştim
  • 21-22'ye 2004 - 2005 focus 1 ghia alıp lpg uygularsan çok iyi olur. üstüne bir miktar paran da artar. biraz zorlarsan 2005 focus 2 alıp da lpg taktırabilirsin.
  • ya arkadaşlar yedek parça servis konusu birde LPG de sorun yaşarmıyım peki gönlümden focus 2 geçiyor
  • hocam yedek parça sorunu derken ne kastettiniz? parça sıkıntısı derseniz kesinlikle yok. pahalı mı derseniz reno'yla nerdeyse aynı. lpg takıp kullanan çok, iyi bir marka ve usta olduktan sonra sorun çıkarmaz. lpg'ye uyumlu araçlardır. ford servisleri biraz kıldır ama işlerini fena yapmazlar.
  • karenin hocam sizin focusmu var eğer varsa size pm den birkaç şey sorcsm
  • daha focuslanmadınızmı
    focus çok iyi bir tercih...
    quote:

karenin hocam sizin focusmu var eğer varsa size pm den birkaç şey sorcsm
  • dahada düşünüyorum benzinlimi dizelmi yılda 10-13 arası yol yapıyorum acaba dizele gerek varmı yada benzinli 100 km de kaç litre yakıyor.

• güzel bir mondeo alınır o paraya yada;
    mükemmel bir focus 1 alınır üzerine 3-4 artar
  • tabi focus dışında düşünürseniz mondeo mükemmel bir tercih olur... hatta o paraya mondeo ghia-x bile bulabilirsiniz...
  • ya arkadaşlar zaman ayırdığınız için teşekkür ederim ancak ben öğretmenim bu araçlar beni aşar yaptığım araştırma sonucu focusun servis parça fiyatları uygun gibi ve yakıt konusu nasıl acaba benzinli 1.6 alırsam yakıt konusunda beni üzermi yoksa gidip clio 3 dizel alcam bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.herkese teşekürler
  • c4 1.6dizel oldukça az yakıyor.bir incele derim
  • Ben arabamı 26750 ye almıştım. 2006 model F2 GHIA otom. benzinli. Az yaktığını söyleyemem. Ama az km yapacaksanız dizele bulaşmayın derim. Zaten mazot la benzin fiyatları yaklaştılar iyice. En iyisi benzinli alıp LPG taktırmak. parça fiyatları hakkında pek bilgim yok. Ama WV den ucuz olduğu kesin.
  • Benzinli 100PS motor daha az yakar. Bu arada 26000 YTL'ye Focus II dizeller var ama km'leri çok fazla.

http://arabam.e-kolay.net/ikinciEl/detail.aspx?sid=1340542
  • kusura bakma yeni gördüm pm atabilirsin.
    quote:

karenin hocam sizin focusmu var eğer varsa size pm den birkaç şey sorcsm
  • ford kullanıcısı olarak benım gönlüm kia cerato larda kaldı
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.