Şimdi Ara

25.000 tl ye kadar Araba Tavsiye...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu bütçede düşük kilometreli dizel nerdeyse hiç bulunamıyor.Bu yüzden benzinli araba düşünüyorum.
    Tercihlerim:
    -Sedan veya HB
    -Arabanın yol tutuşu iyi olmalı
    -Lpg düşünmediğimden yakıt tüketimi makul olmalı
    -Fazla sorun çıkarmayan bi araba olmalı

• aynı durumdayız . ben Arastırmalarımda;

Corsa eski kasa,
    Corsa Yeni kasa,
    Polo yeni kasa,
    Megane 2,
    toyota corolla sedan 2006 daki kasası,
    toyota yaris 2008 kasası

gibi araclara kadar indirgedim.

Marka olarak FORD, PEUGEOT VE CITROEN i eledim.

En rahat hangisidir? Veya baska var mı tavsiyeniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarkahya

aynı durumdayız . ben Arastırmalarımda;

Corsa eski kasa,
    Corsa Yeni kasa,
    Polo yeni kasa,
    Megane 2,
    toyota corolla sedan 2006 daki kasası,
    toyota yaris 2008 kasası

gibi araclara kadar indirgedim.

Marka olarak FORD, PEUGEOT VE CITROEN i eledim.

En rahat hangisidir? Veya baska var mı tavsiyeniz?

Çevremdeki Opel ve Peugeot kullanıcıları araçlarından çok şikayet ettikleri için bende bu iki markayı eledim
  • Toyota corolla sedan agır basıyor bende.
  • Ford'u neden elediniz?
  • sevmiyorum ford markasını.
  • 2005 model civarı opel astra hb'ler hem görünüş olarak güzel hemde fiyatları iyi. Araştırabilirsin
  • Ben sözüm olduğu için tavsiyede bulunmayacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Ben sözüm olduğu için tavsiyede bulunmayacağım.

ben tercüme edeyim

o paraya boş bi araba alcagınıza (0 veya 2. el)

2000 3000 tl daha ekleyip yeni aveo LS alın. özellikle YOL TUTUŞU konusunda fazlasıyla memnun kalırsınız, güvenlik ve diğer donanımlar da fazlasıyla iyi.

bende tavsiye ederim yeni aveo, liste fiyatları üzerinden 3000 tl civarında inebiliyolar bastırınca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi `bELa -- 21 Aralık 2011; 0:03:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: `bELa

quote:

Orijinalden alıntı: kesbi

Ben sözüm olduğu için tavsiyede bulunmayacağım.

ben tercüme edeyim

o paraya boş bi araba alcagınıza (0 veya 2. el)

2000 3000 tl daha ekleyip yeni aveo LS alın. özellikle YOL TUTUŞU konusunda fazlasıyla memnun kalırsınız, güvenlik ve diğer donanımlar da fazlasıyla iyi.

bende tavsiye ederim yeni aveo, liste fiyatları üzerinden 3000 tl civarında inebiliyolar bastırınca.

bide su durum var ama, 0 araba alip uzun sure kullanicaksamda benzinli degil dizel tercih ederim

• 2003-2004-2005 avensis 1.6 +lpg seçeneği derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tatar19

Bu bütçede düşük kilometreli dizel nerdeyse hiç bulunamıyor.Bu yüzden benzinli araba düşünüyorum.
    Tercihlerim:
    -Sedan veya HB
    -Arabanın yol tutuşu iyi olmalı
    -Lpg düşünmediğimden yakıt tüketimi makul olmalı
    -Fazla sorun çıkarmayan bi araba olmalı

Corollayı tarif etmişssiniz. Bu yaz aynı bütçeyle bizde Corolla aldık (tam 25 bin Tl ye aldık :) ) ve herşeyinden şu ana kadar çok memnunuz. almadan önce binip, incelemedigim araç kalmamıştı. Bu arada araç 110 bin kilometredeyken aldık sadece 2 tane fren balatasını değiştirdik o kadar. yakıtı koy devam et. Motor performansı hele bir önceki aracımızdan sonra çok iyi geldi. uzun yolda bir kere 5 e atıyorsun ve bir daha vitesle oynamıyorsun. Yokuşun ortasında ayagını gazdan çeksen bile aynı viteste geri gaz verince istekli bir şekilde hızlanmaya başlıyor. Malzeme kalitesi ve işçilikte çok iyi tutulmuş .

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2004-toyota-corolla-1-6-sol-hb-otomatik-vites-lpg-li-68115143/detay/#

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-cok-temiz-arac-68013953/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-gur-oto-galeriden-2007-corolla-sol-67996314/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sunrooflu-full-full-67894657/detay/

• corolla mı megane mı desek?
  • O kadar para verip en az 1 veya 2 kere kasa değiştirmiş, 130bin yapmış, 9 sene kullanılmış araba almak bana hiç cazip gelmiyor. Siz bilirsiniz. Bi arkadaş sıfır alacaksam dizel tercih ederim demişte. 2. el alırken niye tercih etmiyorsunuz. Dizel fiyatları malum. 2. elde dizelden çekinen birisi uzun vadede dizele nasıl biner. Bence mantıksız.
  • hocam benimde max 25000 tl bütçem var. yaklaşık 3 aydır 2.el araba bakıyorum. Ama yok. 100 000 km nin üzerinde araç istemiyorum. Alıp binebileceğin arabalarda 30 000 den aşağı değil. Forumu karıştırıp yorumları okuyunca zaten 2. el araç almaktan da soğudum. Herkes dolandırıcı olmuş yazık. Ben 1 sene daha bekleyip bütçeyi artırıp sıfır bi araç almaya karar verdim.
  • Mantikli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.