Şimdi Ara

25.000 TL Otomatik Vites+Az Yakan+Küçük Bir Araba (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
13.097
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: joushkun

2 sene önce 30.000 liraya Corsa 1.4 Enjoy otomatik tercih ettik. Tavsiye ederim. 2. eli de daha uygundur. Özellikle virajlarda verdiği hissiyat çok hoş.

1.2 ile 1.4 arasında fark fazlamı sence?
  • corsa diyorum
  • bende corsa diyorum
  • corsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: postal58

jazz a lpg olmaz o yüzden hiç bulaşma

Neden olmuyormuş?
  • ben 1,8 den aşağı araçlara lpg takılmasını mantıklı bulmuyorum...1,2 corsa alıp ta gaz taktırmayı düşünen insanlarda gördüm...ne diyeyim artık...
    quote:

Orjinalden alıntı: Rice-R

quote:

Orjinalden alıntı: postal58

jazz a lpg olmaz o yüzden hiç bulaşma

Neden olmuyormuş?
  • 1.6 corolla var 4-5 senedir takılı hiç problem yok. 1.4 çok arabadada gördüm problem yok. corollada özellikle performas kaybı 0. hiç yok. arabanın kaliteside önemli toyota honda bunlarda fraketmez bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franki26 -- 1 Nisan 2009; 14:13:18 >
  • sorun problem değil amorti etmesi çok çok uzun sürüyor ayrıca b segmenti araçlarda bagaj zaten küçük daha da küçültmeye gerek yok
  • quote:

Orjinalden alıntı: joushkun

2 sene önce 30.000 liraya Corsa 1.4 Enjoy otomatik tercih ettik. Tavsiye ederim. 2. eli de daha uygundur. Özellikle virajlarda verdiği hissiyat çok hoş.

corsa otomatik triptroniklerle cok fark olusturuyor mu ? izlenimleriniz neler
  • merhaba, corsanin 1.2sinde var tiptronik. ozellikle yokuslarda performansı cok iyi degilmis. benim de aklımı celen bi modeldi aslında ama bunu duyunca vazgectim. evim biraz yokusta. clio hb icin de benzer seyleri soyluyorlar 1.2 tiptronik vitesleri icin...
  • 1.4 lerde tam otomatik var. onlar nasil ? polonun tam otomatigine gore mesela
  • acikcasi poloyla karsılastıramam. ben yanlıs yonlendirmek de istemem,
    forumdaki diger arkadaslar daha cok yardımcı olabilir sanirim.
    dogusoto ilk gittigimizde garip bi tavırla elimizde yok gelmiycek dedi polo icin. ben de hic ilgilenmedim o yuzden...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.