Şimdi Ara

25.000 TL Otomatik Vites+Az Yakan+Küçük Bir Araba (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
13.096
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: tklx

Fiat Grande Punto 77bg fire (benzinli) active + dualogic vites; eger butcenizi 1000 TL daha zorlayabilirseniz dynamic.

Grande Punto'da saydiginiz tum ozellikler var (mesela Euroncap carpisma testinde 5 yildiz), tam aradiginiz araba diyebilirim.

Listeme ekledim, çok teşekkür ederim tavsiye için.
  • quote:

Orjinalden alıntı: necmi42

bi köşeye yaz.sen şumu bumu derken en az 29000 ,30000 tl ye çıkacaksın

Haklısınız, bunu ilk diyen siz değilsiniz :)
  • 24500 e sıfır km mitsubishi colt 1.3 95 hp 6 ileri tiptronik.

4 havayastığı abs ebd çelik barlar( bu her arabada var zaten) klima alaşım jant cruise control standartları arasında.

listendeki 2. el kriteri hariç sınıfı standartları dahilinde diğer kriterlerinin hepsini sağlıyor gibi

www.yeni-colt.com

yakıt tüketimi olarak jazz dan sonra en az yakıt tüketen otomatik benzinli 1.4-1.6 araç. 7,3 litre\100 km fabrika verisi.

7,5 litre\100 km istanbul şehir içi gerçek tüketim verisi.

incelemeni öneririm.

bir kaç resim.

25.000 TL Otomatik Vites+Az Yakan+Küçük Bir Araba

hayırlı günler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tasshelhoff -- 24 Mart 2009; 19:52:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: pascuu

quote:

Orjinalden alıntı: M. Reha

Ben; 40.000 TL. ye kadar çıktım, maalesef bulamadım, öyle bir arabayı.

Bulanın, elini öpeceğim.

Elimi uzatmıcam görgüsüzlük olur
    Bravo 1.6 mjet+dualogic+dynamic 35bin lira (esp,asr,cruise control vb şeyler dahil) 120 hp ve 300nm tork,6 ileri otomatik.
    aksesuar eklersen de cam tavan 1700 lira stil paket de 800 lira.

demekki varmış arayınca bulunurmuş.

Hatta ve hatta aynı 35 liraya c4 110 hp mcp de var.

Bir zamanlar, Fiat Croma vardı. Alanlar, arabanın son sahibi oldular.

Bende Bravonun, son sahibi olursam, diye korkuyorum.

Fiat bence, uydur kaydır, bir firmadır. Belki de alırım, tüm bunlara rağmen.

Citroen ise, Fransız çakması, bir araba.

Opel Astra veya imalattan kalkmasa idi, otomatik dizel Focus tercihim olurdu, şanzuman sorununa rağmen.

Astra son kararımda, 90 beygir olması, beni biraz düşündürüyor.

• Opel Corsa 1.2i Twinport otomatik...25800 civarıydı sanırım
    Ben manuel aldım, daha çok seviyorum manueli, 23300 e aldım essentia + comfort pakedini. İç mekanını çok begendim, diger araçlarada baktım ama Corsa daha bir kalite geldi.

2. eli var, kalitesi malum, fiyatı iyi. Vergide avantajlı, yakışı güzel. Direksiyondan kumandalı cd-mp3 çalar- 7 hoparlör, abs, 4 hava yastıgı, manuel klima, ön camlar otomatik, yan aynalar elektrik kumandalı, uzaktan kumanda merkezi kilit, filan falan...

Euro NCap te 5 yıldız ayrıca. En önemli şey güvenliktir her zaman. Sevdiklerimizin canı herşeyden önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shadow Fox -- 24 Mart 2009; 20:16:41 >
  • Drizzt_tr, dediğiniz gibi Opel Corsa'yı inceledim ve çok beğendim. Son modelini görmedim ama çok şık ve güvenli duruyor.
    NCAP Yetişkin korumada 5 yıldız, çocuk ve yaya korumada 3 yıldız almış 2006 modeli.

Colt'da çok şık bir araç ama nedense ısınamadım bir türlü, Colt alacağıma Jazz alırım gibime geliyor. Bilmiyorum belki aklım karışık sadece. Ayrıca Colt'un NCAP değerleri Jazz ve Corsa'dan daha düşük. ( Sadece kıyaslıyorum )

Cevap yazan herkese teşekkür ederim. Bakmaya devam edicem. Ayrıca limitimi 30.000 TL'ye çektim :) Gül bahçesinde ilerliyorum, sonunda kaktüse kalıcam sanırım :)

ÖTV İndirimi bizi de teğet geçecek gibi ya hayırlısı......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LadyPriest -- 25 Mart 2009; 0:22:49 >

• sadece yıldızlara bakarak değerlendirmemek gerek:
    coltun euroncap testindeki aracında 2 havayastığı mevcut yani en düşük model olan informda bu durum söz konusu fakat şu an tükriyeye gelen model invite ve onda 4 havayastığı var.
    opel corsa'nın testinde ise ön, yan ve perde havayastıkları ile 5 yıldız almış ve bunlara sahip olmak için sport, gsi, cosmo veya opc donanımını seçmek veya daha düşük donanımına güvenlik paketi(varsa) almak gerekiyor.
  • YENİ IBIZA 1.6 lt 105 hp Reference DSG 29.750
    YENİ IBIZA 1.6 lt 105 hp Elegance DSG 31.250
    YENİ IBIZA 1.6 lt 105 hp Style DSG 33.800 (bu fiyata toyota auris comfort otomatik alınabiliyor)
    seat.com.tr

vw polo tiptronik abs:28080

hyundai i30 1.6 select otomatik:28900 style olanı 31300tl

hyundai getz
    1.4 DOHC 4AB AC ABS SR A/T 23.289 TL bunda sunroof dahil her şey var fiyat ta makul ancak üretimi bitip i20 modeli başlayacak
  • Opel bence bu özelliklere daha uygun gibi görünüyor, Hem 2.El piyasasıda oldukça iyi . . .
  • Polo / Jazz / Corsa

hangisi? Karar veremiyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: Auto CAD

Opel bence bu özelliklere daha uygun gibi görünüyor, Hem 2.El piyasasıda oldukça iyi . . .
  • Kararım JAZZ!!!

Aylarca araştırdım, galerici arkadaşlara, işten anlayan arkadaşlara da sordum, bindiğim taksilerde şoförlere bile sordum. DH kullanıcı yorumlarını da tek tek inceledim, sonuçta burada tecrübe edilen bilgiler paylaşılıyor, teorik bilgilerden ziyade.
    Son kararım Jazz arkadaşlar. Nisan ayı ortalarında düşünüyorum hayırlısıysa. i-Shift olması biraz beni düşündürdü ama az yakıt harcaması şüphelerimi giderdi. Yorum yapanlara çok çok teşekkürler. Yeni almayı düşünenler benimle irtibata geçebilirler, fiyat konularını konuşuruz.

Kolay gelsin...
  • Hayırlı olsun şimdiden
  • kazasız belasız sürmek dileğiyle.
  • ben de bu aralar araba almayı düşünüyorum. sizin gibi ben de jazz ile opel arasında kaldım. bi de mazda 2 yi düşünmeye başladım. neden jazzı seçtiniz? opelden neden vazgeçiniz?
  • Jazz da iyidir ama Nissan Micra'yı da bir araştırın isterseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilimveEdebiyat -- 30 Mart 2009; 13:56:06 >
  • jazz
  • jazz a lpg olmaz o yüzden hiç bulaşma
  • neden lpg olmuyor anlamadım.
  • Corsa ve colt gayet güzelmiş.
  • 2 sene önce 30.000 liraya Corsa 1.4 Enjoy otomatik tercih ettik. Tavsiye ederim. 2. eli de daha uygundur. Özellikle virajlarda verdiği hissiyat çok hoş.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.