Şimdi Ara

25.000 TL BÜTÇEYE PİCK-UP ÖNEREBİLİR MİSİNİZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
816
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle merhabalar. Babam çiftçi olduğundan kendi işlerinde kullanmak için kendi işlerini halletmek için ikinci el bir pick-up alacak ben bu tarz araçlardan anlamadığım için sizlerin yardımını istiyorum. Beklentileri yakıtı ve vergisi az olsun, çekişten düşmeyecek, kasası mümkün mertebe büyük, 5 koltuklu ve ömürlük kullanacağı bir araç. Kamyonet tarzı istemiyor nissan, isuzu, mithubishi tarzı istiyor. Yardım edenlere şimdiden teşekkür, iyi forumlar.

• Mitsubishi L200 iyidir. 2006-2007 magnum model temiz bulabilirseiz. Vergisi 6 aylık 400 sanırım yinede kontrol edin. Yağını suyunu koyun bakımı yaptırın 1 milyon km rahat gider. Yakıt şu an 350-400.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocmhmt

Mitsubishi L200 iyidir. 2006-2007 magnum model temiz bulabilirseiz. Vergisi 6 aylık 400 sanırım yinede kontrol edin. Yağını suyunu koyun bakımı yaptırın 1 milyon km rahat gider. Yakıt şu an 350-400.

Teşekkürler. Yıllık mı 350-400 TL yakar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • argk02 kullanıcısına yanıt
    Şehiriçi km de 35-40 krş yakar ama bastımı gider de

• hocam yakıtı viraz fazla. ısuzı d max ile kıyaslandığında hangisini tercih etmeliyiz?
  • argk02 kullanıcısına yanıt
    D-max hakkında pek bilgim yok,babam kullanmıştı l200 4-5 sene gayet memnundu biraz yakıyor ama

• Teşekkürler. İyi forumlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.