Şimdi Ara

25.000 liraya hangi araba alınır? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
8.788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Avrupa arabalardan vazgeçme.Çok temiz 2.ellerini bulabilirsin.
  • Hatta Japon arabalarını bile tavsiye edebilirim.
  • opel astra ve yeni clio bence en iyileri 25000 ytl civarı. ekonomik. bol servis. konfor..
  • accent era alablirsin 1,4 24000 ytl ye city olabilir
  • symbol
  • Grande Punto... Karizma... + ekonomik...
  • Daha almadınmı?Kafanda karıştı şimdi.
  • ALMERA ALDIN DEMİ
  • Fiesta Comfort 1.4 16V + Stil Paketi+ABS EBD pesin 25.000 e alinabilir liste fiyati 26.800
  • ARKADASIM BENCE HIC DUSUNME GIT SIFIR POLO AL KENDINE SENELERCEDE TEPE TEPE KULLAN.BENDE 98 MODEL POLO VARDI BİRKAÇ GUN ONCE SATTIM HIC DUSUNMEDEN GITTIM SIFIR BIR POLO DAHA ALDIM 8-9 SENE PASALAR GIBI BINERIM.AMERIKAYI YENIDEN KESFETMEYE GEREK YOK ALMAN ARABASINDAN SASMA SAKIN.POLO KALITESI HIC BIR ARABADA YOK SU ANDA KUCUK SINIFTA.2 EL DE ALMA BENCE SIFIR AL GONLUN RAHAT OLSUN.
  • bırak yaww 0 arabayı 2001 model bmw 520 al bın ıste daha ne ıstıosun 0 alıpta uyduruk alana kadar araban bmw olsun derı doseme bluetooth una kadar her bıseyı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mavi-Ay -- 6 Kasım 2006; 21:09:16 >
  • Polo Trendline 25.000 e alinabilir, abs eklenirse 26.000 autoshow da inceledim, kaliteli saglam bir arac ayrica peugeot 207 16v trendy 26.000 e guzel bir secenek
  • her zaman kendi bildiğin oku derim ben biz ne desek boş şimdi
  • Şu sıralar tartışmasız en uygun araba Nissan. Hem Almera hem Note 22.000ytl. Bu fiyata sıfır Japon arabası hiç düşünülmez bence.
  • Astranın fiyatları arkadaşın dediği gibiyse kesinlikle astra. Eski kasa bile olsa çok kaliteli araçlar. Ama fiyatları öyle değilse Chevrolet ye de bakmanızı öneririm. En azından görmedim demeyin bence.
  • daihatsu terrios
  • illa sıfır dersen arkadaşlar güzel arabalar tavsiye etmişler zevkine göre birini seç. tam fiyatını bilmiyorum ama bir de mitsubishi lancer bak. ama bence o paraya mükemmel ikinci el bir focus alabilirsin hem büyük araç hem güvenli hem de sağlam. daha ne olsun. ama herşeyden önemlisi senin zevkin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karenin -- 30 Kasım 2006; 17:12:53 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.