Şimdi Ara

240 Hz 1 Ms Monitör Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
3.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Merhaba hocam asusun yeni modeli olan xg258q modelini tavsiye ederim 240hz gsync yok ama fiyatı gerçekten çok iyi kullanan dostlarım var ve çok memnunlar bir incele derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • freesync minimum 2k olan ips öneriniz nedir
  • Viewsonic XG2530'un peşindeyim fakat Asus XG258Q'i de gözüme kestirdim.XG2530'u kullandınız mı? Kullandıysanız hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben asus 24inç 240 hz PG258Q kullanıyorum ve memnunum.

1080p 240hz monitör alırken sisteminizden performans kaybı sorunu yaşamamnız için bileşenlerinizi gözden geçirin.
  • 2 gun once alicaktim ama teknopat ve bi akc yerde 2k 144hz daha iyi denilince onu aldim sizce dogrumu
  • Şaka gibisin dostum nickine bakarak :) önereceğim f/p monitörü bu

http://www.adeksstore.com/dell-alienware-24.5-240hz-1ms-freesync-full-hd-oyuncu-monitoru

• Bazıları var 240hz değil 75 den 60 hz den 144hz ye geçsen bile aradaki farkı hissedemezsin demiş , birde hiçte akıcı değil falan demişler :)

Bu yorumlar sadece güldürdü :) Ben 60hz kullanıcısıydım 3 sene önce 144hz ye geçiş yaptım çok farklı gelmişdi yani gördügüm anda 144hz etkisini hissetmişdim :) tabi sonradan alışıyorsunuz , internet kafeye gittigim zaman 60 hz de oyun oynamak acaip bayıyodu 144hz yi gördükten sonra :) yakın bi tarihte ise asus 240 hz yi deneyimledim 144hz den sonra 240hz yi bariz hissetmem diye düşünüyordum ama öyle degil işte başına geçince hemen aradaki farkı hissediyorsun! Bunun aksini iddaa eden ya 144hz 240hz monitör kullanmamışdır , yada yalan söylüyordur.
  • Leopard2A6 kullanıcısına yanıt
    Asus daha iyi ve 2017 sonlarında çıkardığı bir cihaz renk değerleri ve keskinliği tam kıvamında diye bilirim

• Bende bu monitörle Asus PG258Q arasında kaldım
  • Dell AW2518HF kullaniyorum, tavsiye ederim..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benq XL2540 ve Aoc AG251FG hakkında ne düşünüyorsunuz? Sanırım forumda bunları kullanan yok.

Ayrıca etiketlediğim arkadaşlar eğer kullanıyorlarsa 240 hz hakkında bilgilendirebilir mi beni. Gsync olan versiyonunu mu almalıyım yoksa aradaki 500-600 liralık farka değmez mi? 75 hz den geçiş yapacağım için 144 hz 2k mı alsam yoksa 240 hz 1080p mi alsam bu konu hakkında da bilginiz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim.

@wNchstR @emretanriover @Alienvvare @Brandt @The-Gun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jedi39 -- 2 Şubat 2018; 15:56:19 >
  • ULTRASLAN_06 kullanıcısına yanıt
    :) nickim baya eski ncikim alienware diye alienware alıcam diye bi koşula sokmamıştım kendimi zaten oyüzden açmıştım konuyuda belki daha iyi bir öneri olur diye fikirleri almak istemiştim az buz para bayılmıyoruz sonuçta :D
  • arkadaşlar hepinize söylüyorum markaya takılmayın yanlış bilgi vermeyin lütfen panellerin hepsi aynı markadır aynı üretimdir birinin diğerinden üstün kalır yanıda yok aşağı kalır yanıda yok seçiminizi yaparken tamamen dış görünüşe önem vererek veya fiyat uygunluğuna bakarak karar veriniz !!!! aynı üretim hattından çıkıyor dış kaportanın tasarımı ve üstüne yazan isim dışında hiçbir farkı yok 240 hz panellerin (gsync veya freesync desteği olanlar için söylüyorum)
  • Alienvvare kullanıcısına yanıt
    En ucuzunu tercih ettim 1800₺ ye zowie xl2540 aldım.

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dell AW2518HF bir tık daha hizli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jedi39 kullanıcısına yanıt
    iyi yapmışsın kardeşim hayırlı olsun
  • Merhabalar öncelikle hayırlı olsun. Dell AW2518HF monitörü ne kadara aldınız acaba? Memnun musunuz ve böyle bir sorunla karşılaştınız mı? https://www.youtube.com/watch?v=cnaK71wvLv0
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.