Şimdi Ara

24 Kasım Rihanna İstanbul konseri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.415
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şemsiyeli güzel, Avrupa Turnesi dahilinde 24 Kasım'da İstanbul'da olacak. Giderim gibime geliyor.

Beyonce'u bitirecek bu hatun. Daha 18 yaşında. Jay - Z, kendi şirketi ile kaset anlaşması yapması için kendisni bi otel odasına kilitlemiş ve eğer imzayı atmazsa aşağıya atmakla tehdit etmiş. Buna nasıl kıyılır ya?

24 Kasım Rihanna İstanbul konseri

• Mankyaj güzeli diye tabir ettiğim güzeller kısmına giriyor buda.

Gözlerinin orjinal bir güzelliği var sadece.

Jay-Z beyoncenin bitmesine izin vermez.
  • Bu güzelliğe herkezden once ben biterim herhalde
  • gitmek isterim son albümü gerçekten çok güzel bence
  • sevmiyorum..

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmc_dmx_mim -- 2 Ocak 2014; 1:44:01 >
  • ahahah rihannamı fos olucak once sos sonra umbrella yapma arkadasım allah askına cover girl ismi zaten millet kendini parcaliyor rihanna rihanna diye

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmc_dmx_mim -- 2 Ocak 2014; 1:43:02 >
  • senın dedıgıne gore bu butun sanatcıların basına gelebılecek bı durum sarkı yoksa herkez gozden duser ama bı album yapar yıne toparlanır ama kımsede aaa rıhannada kım demez 1 sene sonra herkez yınede tanır rıhannayı
  • bence rihanna şarkıları güseell özellkle umbrella
  • Güzelliğe bak hayranım bu kadına vallahi.. Her yaptığı şarkıda tutuyor en son shut up and drive diye bir şarkı çıkarttı oda salladı etrafı. Ne diyim Allah sevdiğine bağışlasın
  • fiziği,güzelliği ve sahne performansı olmasa bu kadar popüler olabilir miydi merak ediyorum :)
  • 18 yaşındaymış.
  • Öğretmenler gününe mi geliyor
  • Gelsin severiz ailecek kendisini Yeni klibi de çok güzel olmuş bu arada . İyi yakalamış Jay Z .
  • yer zaman hiçbi bilgi yokmu
  • tapıyorum yaa yok böyle bi güzellık melezdı demı bu hatun

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dmc_dmx_mim -- 2 Ocak 2014; 1:41:41 >
  • Öğretmenler günü hediyesi.

Bizim fizikçiyi götürelim...
  • espri yeterli değildi,sizin fizikçi bence pek ilgilenmez rihannayla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.