Şimdi Ara

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU] (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
6
Favori
38.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
552 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş
  • Konu sahibini şikayet edin arkadaşlar, çoluk çocuk doldu forum iyice...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geekon kullanıcısına yanıt
    başın büyük dertte....
  • Ertuğrul utanmıyor musun konular ve içerik ile oynayarak manipülasyon yapmaya? Bir konu açıyorsun bari arkasında dur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oscar Nixon -- 6 Mayıs 2018; 20:53:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Karaktersizler, hakaret etmekten başka bi şey yapamazsınız zaten.

Alıntıları Göster
    herkesin midesi senin gibi geniş mi sanıyorsun? sen kimsin bana troll diyorsun sırf yanlışımı farkedip değiştirdiğim için?

dalga geçer gibi konuşuyorsun şu siyaset bölümünde. burası konu dışı değil kardeş, yoksa hakettiğin üsluptan hakettiğini söylerler. şu bölümde bilen bilir uzun uzun yazılar yazdım saygı çerçevesinde, bir kaç arkadaşla fikir tartışması dahi yaptım. senin yaptığın saygısızlıktan öteye gitmiyor. burada millete muhaha gifleri edasıyla, yok git o zaman ysk'ya başvur bilmem ne diye tiye alıyorsun.

ya neyse ya sinirlendim yine. işine bak haydi konu dışına dön. goygoyunu orada yaparsın.

edit: arkadaşlar kusura bakmayın tartışmadan dolayı konuyu kirlettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 6 Mayıs 2018; 21:0:49 >

• La Ley del Diamante kullanıcısına yanıt
    yav he he.şikayet etsen ne olur.pardon akpli forum yoneticileri hesabi silebilir.umrumda mi? degil

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

herkesin midesi senin gibi geniş mi sanıyorsun? sen kimsin bana troll diyorsun sırf yanlışımı farkedip değiştirdiğim için?

dalga geçer gibi konuşuyorsun şu siyaset bölümünde. burası konu dışı değil kardeş, yoksa hakettiğin üsluptan hakettiğini söylerler. şu bölümde bilen bilir uzun uzun yazılar yazdım saygı çerçevesinde, bir kaç arkadaşla fikir tartışması dahi yaptım. senin yaptığın saygısızlıktan öteye gitmiyor. burada millete muhaha gifleri edasıyla, yok git o zaman ysk'ya başvur bilmem ne diye tiye alıyorsun.

ya neyse ya sinirlendim yine. işine bak haydi konu dışına dön. goygoyunu orada yaparsın.

edit: arkadaşlar kusura bakmayın tartışmadan dolayı konuyu kirlettim.

Alıntıları Göster
    Sen tam bi' aptalsın. Blok.

• aynen hacker sertifikam var.oy silip oy ekleyebiliyorum.dh dusunsun kendi acigini!

• SATANIST kullanıcısına yanıt
    sen versene.ispatlayamazsan ben sana dava acarim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

başın büyük dertte....
    ne açıdan?

• Anket sonuçları nasıl değiştirilir ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Blindfire

Anket sonuçları nasıl değiştirilir ki
    bu da DH in açığı. Anketle istediğin gibi oynayabiliyorsun.
  • anket degismis

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu sahibinin anket şıklarının adlarını değiştirmesi mümkün ancak bir başka iddia ise oy oranlarının da değiştirildiği yönünde. Anketi açan üye böyle bir yetkiye ise sahip değildir. Oy oranını yönetim değiştirebiliyor mu yoksa böyle bir yetkiye sadece forum tasarımcısının mı sahip bunu bizzat adminlere sormak gerekir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Arkadaşlar konu sahibinin anket şıklarının adlarını değiştirmesi mümkün ancak bir başka iddia ise oy oranlarının da değiştirildiği yönünde. Anketi açan üye böyle bir yetkiye ise sahip değildir. Oy oranını yönetim değiştirebiliyor mu yoksa böyle bir yetkiye sadece forum tasarımcısının mı sahip bunu bizzat adminlere sormak gerekir.

ortada bir muamma var. büyük ihtimalle yöneticiler oynama yapmış. citizen sağolsun , yine yazılım kaynaklı bir hata mı diyeceğim, neden muharrem sona düşüp tayyip 2.ye çıkıyor, büyük tesadüf

• quote:

Orijinalden alıntı: YardımSeverr

5 DK ÖNCE MUHARREM İNCE 1607 OY İLE 1. SIRADAYDI ŞİMDİ İSE 200 OY İLE SONUNCU SIRALARDA

ANKET İLE OYNANIYOR LÜTFEN ANKET KALDIRILSIN EKRAN GÖRÜNTÜSÜDE ALDIM SAATİ SAATİNE
    elinde tut ne olu ne olmaz....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-41F3DB120 -- 6 Mayıs 2018; 21:8:14 >
  • İsteyen konu sahibini istediği yere şikayet edebilir. Buyrun size ispat.

• salatalık diye yenilen bir şey var.nedense siz yorum atınca aklıma o geldi

• Angelica kullanıcısına yanıt
    hocam ispat yapin diyorum ispat yok.yok neymis şıkları degistirmisim.ee hadi aciklayin

• geekon kullanıcısına yanıt
    Hocam oy sayısını nasıl değiştirdin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Elma

Arkadaşlar konu sahibinin anket şıklarının adlarını değiştirmesi mümkün ancak bir başka iddia ise oy oranlarının da değiştirildiği yönünde. Anketi açan üye böyle bir yetkiye ise sahip değildir. Oy oranını yönetim değiştirebiliyor mu yoksa böyle bir yetkiye sadece forum tasarımcısının mı sahip bunu bizzat adminlere sormak gerekir.

Oy oranları değişmiyor ama, isimler değişince, yeni verilen oylarla değer de değişebiliyor. Mesala Perinçekle İnce yer değiştirince, Perinçekin oyu İnce ye geçiyor. Ve ince ye verilen yeni oylarla bu değere ulaşılabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.