Şimdi Ara

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
591
Cevap
6
Favori
38.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
552 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki

24 Haziran Seçimleri[ANA KONU]

(En Son Oy Tarihi: 14.5.2023)
Giriş

Orijinalden alıntı: Insanmodoff

Buradakiler bu ülkenin vatandaşı ama bir avuç akli havada ve amaçsız güruh.Türkiyenin profili bu mu?Aralarına bir eşek koysanız ona bile %20 oy verecek adam çıkar buradan.Hesaba alınmaması gereken bir anket olmuş. Kınıyorum
    Anketten eser kalmadi ki. Kafasina gore oynamis anketle eleman =) 15dk once gelsen sonuclar bambaska idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LÜTFEN BU ANLET KALDIRILSIN ÇÜNKÜ GERÇEĞİ YANSITMIYOR !

• quote:

Orijinalden alıntı: ENDERUN2023

Bu mesaj silindi.
    Bu çocuk da gerçek sanıp sevinmiş :D yazık ya minnoş

• adminler beni banlayıp sorunu örtbas eder diyenler

• Yöneticiler ankete el atmış olmalı. Nasıl değişir ?

• ENDERUN2023 kullanıcısına yanıt
    YILDIZ SARAYINDAKI BAYKUŞ SARAYINDAN KALKTA INSANLARI GOR GORRR GELIYOR MERAL ANAMIZ SURILERILERI DE ATIYORUZ ALLAHIN IZNI ILEN SIZ DE ESLIK EDIN KARDESLERINIZE

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Yöneticiler ankete el atmış olmalı. Nasıl değişir ?
    yönetici değil anket sahibi oynamış.
  • diğer meclis anketi konum da gayet duzgun icerikli bir konuydu.actim katilim olmaya basladi birden sebepsizce kural disi diye kaldirdilar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meral Hanim YSK ya gore 176 bin 982 almis bence hayal kirikligi bu oranlarla lider filan olamaz...

Meral Balonu. AKP ya karsi de facto umut gibi algi olusturulmak isteniyor yazik.
  • otodr O kullanıcısına yanıt
    %37 %36 %13 olan anketin katilim sayisini dusurup %43 %39 nasil yapabilirim???

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0988D7594

Yazık. Editlemiş hemen. Önce konu sahibinin öyle bir yetkisi yok diye atlıyor Allah'ın trollü, sonra editliyor.

Alıntıları Göster
    troll babandır senin enik herif. insanın hatasını düzeltmesi kadar normal bir girişim yok. velet misin nesin bas git şurdan, tipim nasıl ss li konusu aç. kimlerle muhatap oluyoruz ya

• otodr O kullanıcısına yanıt
    3.sıradakinin 400-500 civarı oyu vardı. oranları değiştiremez ki ?

• quote:

Orijinalden alıntı: geekon

%37 %36 %13 olan anketin katilim sayisini dusurup %43 %39 nasil yapabilirim???
    Arkadaşlar. Bizzat daha önce açtığım bir anket üzerinde denedim. Anket sahibi anketin bütün değerleriyle oynayabiliyor. Yani demem o ki, burda suçlu DH yöneticileri değil, bizzat anket sahibidir. Ve bizim yapmamız gereken de bu "geekon" nickli üyeyi şikayet edip, bloklamak olacaktır. Önce ben blokluyorum seni "geekon"
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

troll babandır senin enik herif. insanın hatasını düzeltmesi kadar normal bir girişim yok. velet misin nesin bas git şurdan, tipim nasıl ss li konusu aç. kimlerle muhatap oluyoruz ya

Alıntıları Göster
    şikayet ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ENDERUN2023

Bu mesaj silindi.
    Isabetli bir tahmin.Öyle umuyoruz.artık bu bir seçim değil bir varolma savaşı. Amerikada oturumlar yapılıyor ingiltere de de, acaba nasıl RTE aleyhine propaganda yaparız diye.Bu adamlar eğer biz türkleri yada müslümanları düşünseydi irak suriye lubnan pakistan bu halde olmazdı. Inlar için düşündüler ve mahvettiler insanları. Simdi de bizim için düşünmeye çalışıyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: otodr

Arkadaşlar. Bizzat daha önce açtığım bir anket üzerinde denedim. Anket sahibi anketin bütün değerleriyle oynayabiliyor. Yani demem o ki, burda suçlu DH yöneticileri değil, bizzat anket sahibidir. Ve bizim yapmamız gereken de bu "geekon" nickli üyeyi şikayet edip, bloklamak olacaktır. Önce ben blokluyorum seni "geekon"

Alıntıları Göster
    akp'li troll ben seni blokluyorum asıl.buradaki millet senin çevren gibi cahil değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

3.sıradakinin 400-500 civarı oyu vardı. oranları değiştiremez ki ?
    Herşey değişebiliyor.
    Deneyin görün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otodr

Herşey değişebiliyor.
    Deneyin görün.

Alıntıları Göster
    İlginçmiş

• Bu adamı bloklayın arkadaşlar. Herkesle dalga geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: We Will Dominate

Alıntıları Göster
    Karaktersizler, hakaret etmekten başka bi şey yapamazsınız zaten.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.