Şimdi Ara

24 ay boyunca ücretsiz internet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ilk defa internet bağlatacaklara ttnetten

24 Ay 4 Mbps'e kadar 4 GB internet,

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/internet-bizden-kampanyasi.aspx

nasıldır sizce ?

• Bence hiç iyi değildir!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Srcn81

Bence hiç iyi değildir!
    O kota 3 günde biter hatta onabile fakit kalmayabilir. Hızı daha düşük verip kotayı yüksek verseler daha faydalı iş yapmış olurlardı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

O kota 3 günde biter hatta onabile fakit kalmayabilir. Hızı daha düşük verip kotayı yüksek verseler daha faydalı iş yapmış olurlardı.

Alıntıları Göster
    4 mbps zaten neyin kotasını koymuşlar be yuh diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

4 mbps zaten neyin kotasını koymuşlar be yuh diyorum

Alıntıları Göster
    Söyle söyleyelim o kotayı 1 haftada doldurursun

4 GB sonra ne oluyor anlayamadım duruyor mu kesiyorlarmı interneti
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekno moomce

Söyle söyleyelim o kotayı 1 haftada doldurursun

4 GB sonra ne oluyor anlayamadım duruyor mu kesiyorlarmı interneti

Alıntıları Göster
    arada bir internete girip gazetelere falan bakan ihtiyarların ihtiyacını karşılar sanırım

• quote:

Orijinalden alıntı: listeci

arada bir internete girip gazetelere falan bakan ihtiyarların ihtiyacını karşılar sanırım

Alıntıları Göster
    Gün içerisinde devamlı net başındaysan, video izleyip indirme yapıyorsan bu paket yetmez elbette. Ancak neti çok kullanmam, günün belirli saatlerinde girerim diyorsan paket işini fazlasıyla görür. Kampanya şartlarını okudum 4 gb bitince net duruyormuş kota aşımı gibi bir sorunla karşılaşmazsın. Faturada da 10 tl yalın internet ücreti tek varmış. Az kullananlar için ideal bir paket

• Bu interneti kullanan verem olur la. Bu ne biçim kota?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jenas

Bu interneti kullanan verem olur la. Bu ne biçim kota?
    Her paketin kendisine uygun kullanıcısı vardır. İnternet sınırsız olunca ister istemez bağımlılık yapıyor, iradesini kullanıp net kullanımına sınır getirebilen varsa da ona helal olsun. Bazen şöyle de düşünebiliyor insan parasını veriyorum bari takılayım iyice.. Böyle derken zaman biraz boşa harcanabiliyor. Diğer yandan yapılacak işler varsa sınırsız netle işini rahatlıkla yapabiliyor insan. Sınırsız netin olumlu ve olumsuz yönleri vardır muhakkak.
    .
    4 gb paketi ise ekonomik olduğu için tercih edecek olanlar vardır ve netle arama biraz mesafe katmak istiyorum diyenler bunu tercih edebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayata gülümse

Her paketin kendisine uygun kullanıcısı vardır. İnternet sınırsız olunca ister istemez bağımlılık yapıyor, iradesini kullanıp net kullanımına sınır getirebilen varsa da ona helal olsun. Bazen şöyle de düşünebiliyor insan parasını veriyorum bari takılayım iyice.. Böyle derken zaman biraz boşa harcanabiliyor. Diğer yandan yapılacak işler varsa sınırsız netle işini rahatlıkla yapabiliyor insan. Sınırsız netin olumlu ve olumsuz yönleri vardır muhakkak.
    .
    4 gb paketi ise ekonomik olduğu için tercih edecek olanlar vardır ve netle arama biraz mesafe katmak istiyorum diyenler bunu tercih edebilir.

Alıntıları Göster
    dedemlere bağlatıcam ben
    zaten telefonları var.

telefonu olan işyerleri içinde avantajlı bence pos cihazı için.

• quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

dedemlere bağlatıcam ben
    zaten telefonları var.

telefonu olan işyerleri içinde avantajlı bence pos cihazı için.

Alıntıları Göster
    4 gb nedir la
  • Mobil internetmi la bu 4gb nedir ? ver 2-3 mbit 10-15 gb kota , yapıyon bişey bari tam yap
  • Gereksiz bence
  • Ben başvurdum. Evde net yoktu. Cep telefonumdan 4gb paket idare ediyordu. İşyerinde bütün gün pc başında olduğumdan cok gerek duymuyorumdum. Fakat herhangi bir ücret ödemeden 4gb verildiğini duyunca başvurdum. Sabit telefona da 400 dk ücretsiz yükleme yapacaklarmış. Bakalim taş atıp ta kolum yorulmadığımdan deneyecem. sonuçta herhangi bir taahhüt yükümlülüğü yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

Ben başvurdum. Evde net yoktu. Cep telefonumdan 4gb paket idare ediyordu. İşyerinde bütün gün pc başında olduğumdan cok gerek duymuyorumdum. Fakat herhangi bir ücret ödemeden 4gb verildiğini duyunca başvurdum. Sabit telefona da 400 dk ücretsiz yükleme yapacaklarmış. Bakalim taş atıp ta kolum yorulmadığımdan deneyecem. sonuçta herhangi bir taahhüt yükümlülüğü yok
    Ben geçen cuma başvurdum pazartesi açıldı 4mbit 7 upload var gayet iyi cepten işimi fazlasıyla görüyor.
  • bugün online başvuru yaptım. Ne zaman gelirler internet bağlatmaya?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ttbarracuda

Ben geçen cuma başvurdum pazartesi açıldı 4mbit 7 upload var gayet iyi cepten işimi fazlasıyla görüyor.

ek ücret ve işcilik parası alıyorlar mı? Evimde telefon var. Daha önce hiç sabit internet aboneliğimiz olmadı.
  • ReCoMaX R kullanıcısına yanıt
    48 TL olan bağlantı ücreti alınmayacak, kurulum ücretsiz.
    10 TL fatura verilecek, modeminde yoksa ayrıca 24 ay taksitle ayda 3 TL modem parasıyla 13 TL ye gelir. 24 ay dolmadan çıkmak istersen sadece modemden arta kalan paralar ödenecek. Herhangi bir cayma bedeli veya başka bir ücret ödenmeyecek. 24 ay sonunda devam etmek istersen 24 ay taahhütlü fiyatı 16,90 TL olacakmış.

'' 10 TL ücret bu: Yalın İnternet Aylık Erişim Hizmeti Ücreti: 24 ay boyunca aylık 15TL olan yalın erişim ücreti aylık 10TL olacaktır. Yalın İnternet hizmetinden yararlanıyorsanız, Yalın İnternet aktivasyon tarihinden ilk fatura kesim tarihine kadar olan gün üzerinden aylık erişim ücreti hesaplanarak faturalandırılır.
    ''

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhanb53 -- 4 Mayıs 2015; 0:16:04 >
  • Aylık 10 tl ye internet
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReCoMaX

quote:

Orijinalden alıntı: ttbarracuda

ek ücret ve işcilik parası alıyorlar mı? Evimde telefon var. Daha önce hiç sabit internet aboneliğimiz olmadı.

Hayır almıyorlar telefon varsa evinizde sorun yok ama yalın olursa bir kere mahsus 14 tl alıyorlarmış bana söylenen bu
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.