Şimdi Ara

23K DAN 3K ya çeken mezundan önemli uyarılar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
20
Favori
6.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok doğru bi soru değil ama çalışmalara ne zaman başladınız ve günde kaç saat çalıştınız detaylı yazar mısınız teşekkürler

• whynotege W kullanıcısına yanıt

Obp ne kadar geriye attı ve nereye yerleştiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam ben de 20k'dan mezunum. 15 ağustos 15 eylül arası 1 ay tyt çalıştım 15 eylülden beri ayt çalışıyorum. Matematikte lti hariç 2 kitap bitirdim. Fizikte 2 kaynaktan ilerliyorum 11 bitti çembersel bitti bhh'deyim şu an. Kimyada palmeden organiğe kadar bitti şu an organikteyim. Biyoloji de palmeden tamamen bitti. Ayt adına işler güzel gözükse de tyt'de işler pek yolunda değil. 95 100 arasına takıldım çıkamıyorum 90'a kadar düştüğüm oldu. Max 104 gördüm bu yıl ona da çok oluyo 1 1.5 aydır 100+ yapamadım. Günlük paragraf çözüyorum tyt mat denemesi haftada 2 3 tane çözüyorum. Sosyal ve fen için de deneme çözüyorum. Ama bir türlü netler yükselmiyor. Her sınav farklı bir dersten patlak veriyorum. Ne önerirsiniz? Siz olsanız nasıl bir yol haritası çizerdiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mr.immanuel_kant kullanıcısına yanıt

Biyokimya ve biyofiziğe dikkat edin yeter seviyeniz yüksek zaten

• Mezuni kullanıcısına yanıt

15 Ağustos da başladım ama hafif Eylül ayının ortasında hızlandım sabah 8.20 -17.00 arası kısa molalar ile kütüphanede çalıştım evde konu tekrarı yaptım gelince

• 1.9k geriye attı Ege tıpdayım

• whynotege W kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim hocam mezundunuz değil mi?

• IockedIamora1642 kullanıcısına yanıt

Öncelikle yolunuz açık olsun ben Nisan a kadar 100+ yapamadım nisan dan sonra 112 ye kadar çıktım sınavda 105 yaptım önemli olan süreklilik tyt de sene başı 107 yapan arkadaşlarım gerimde kaldı panik yapmayın ayt nin gücüne güvenin tyt elbet yükselecektir

• Mezuni kullanıcısına yanıt

rica ederim mezundum

• Ayt,biyo ve fiziği nasil hallettiniz(meb kitaplarına ne kadar önem verdiniz,soru bankasi deneme dengesi nasıl olmalı vs..)Nasil full seviyesine geldiniz bu derslerden yani ?

• Dostum öncelikle tebrikler.100 net civarı yapıyorum Tyt konularım bitti sayılır sence deneme sıklığım nasıl olmalı? Türkçemi hayli arttırdım 35 üstü görüyorum mat keza çoğu sınavda öyle ama sosyal biraz sıkıntı ne önerirsin?

• Bunların hilesi ayt fen denemeleri + meb kitapları fen liselerinin onları okursanız ve zor denemeler çözerseniz70 den 75 e uzun atlama yaparsınız full ise sınav anına bağlı ben son 1 ay hep 77+ yaptım onun özgüveni de önemli

• Sagolun oncelikle derece yapanlarin fikirlerinden yararlanmak onemli oluyor.ben mezunum fen lisesi kitapları var elimde.Bunlari mi kullaniyim yoksa suanki 12. siniflarin kitaplarina mi bakayim.Bi de fen lisesi mi anadolu lisesi kitabi mi okunmali farklari neler?

• TM ham 27 k yaptım obp geri attı haftada 5 gün tr denemesi çözüyorum mattan tytde 26-3 yaptım geodan 1-2 net yapabildim sıkıntım geoda bu sene başı 345 i çözdüm bir iki konusu kaldı sizce tyt mattan başka soru bankası cozmeme gerek var mı Türkçe yanına mat denemesi eklemeyi düşünüyorum. Geoda çözüyorum soru bankası eksik olduğum için de mat cozerken soru bankasından canım sıkılıyor resmen :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0nopet 0 kullanıcısına yanıt

anadolu lisesi kitapları özellikleri vermiş geçmiş fen lisesi kitaplarında güzel bilgiler var ve denemelerde karşına çıkabiliyor sanırım pdfleri var kendi sitesinde ordan yenilere baksan daha yi

• quote:

Orijinalden alıntı: Tesla Hayranı

TM ham 27 k yaptım obp geri attı haftada 5 gün tr denemesi çözüyorum mattan tytde 26-3 yaptım geodan 1-2 net yapabildim sıkıntım geoda bu sene başı 345 i çözdüm bir iki konusu kaldı sizce tyt mattan başka soru bankası cozmeme gerek var mı Türkçe yanına mat denemesi eklemeyi düşünüyorum. Geoda çözüyorum soru bankası eksik olduğum için de mat cozerken soru bankasından canım sıkılıyor resmen :(

gerek yok apotemi problemleri çerez niyetine çözüp yanına deneme eklerseniz 35+ lar hayal değil

• meb kitabını ana kaynak olarak seçmedim ali dinçsönmezin notları vardı kimyda ordan çalıştım biyo için farklı pdfler vardı hocaların hazırladığı okuldaki ordan baktım fizik içinse karaağaç fasikülleri efsanedir

• Hocam tyt mat kaç dakika sürüyordı sizde?

• çok yardımcı olacaktır bana teşekkür ederim hocam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.