Şimdi Ara

23K DAN 3K ya çeken mezundan önemli uyarılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
96
Cevap
20
Favori
6.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • -Bu aylarda sıkılmanız normal aytye ağırlık vermeye başlayın tyt adına tekli branş denemeleri çözülebilir

-Kasım-Aralıkta tökezleyen Nisan da yıkılır dikkat edin salmayın

-Kendi çalışma düzenim Ocağın sonundan itibaren her ay 1 yayının Türkçe Tyt Mat TYT fen denemesini kombo yaparak çözdüm sene sonunda bütün denemeleri çözmüş oldum

-Şubatın ortasında konular bitti Martın başında ayt alan denemelerine başladım

-Ayt de her dersten 2 şer soru bankası çözdüm konuyu kendim çalıştım kanalları takip etmedim

Sorunuz varsa cevaplarım uzun uzun yazıp sıkmak istemedim sizi

• The Killing Road ın tavsiyeleri önümüzü kapattı

• Yok mu sorunuz yavv

• tyt yi yetiştiremiyorum ne önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-808822E40

tyt yi yetiştiremiyorum ne önerirsiniz?

Tyt mat mı sorununuz eğer matsa bol bol alan denemesi çözün soru bankaları ile uğraşmayın eğer Tr ise kendinize bir zaman sınırı koyun ben odaklanabilen birisi değilim bu yüzden Tr 20. soruda coğrafya çözerdim ve tr ye devam ederdim hızlı şekilde 45 dk 2 ders bitirdim motivasyonu ile hızlanırdım sınav da morali yüksek tutmak önemli

• Ayt de 1 kaynagı çözdükten sonra mı diğerine geçtiniz yoksa 2 sini birden mi çözdünüz
    Tyt sosyalde nasıl ilerlediniz

• whynotege W kullanıcısına yanıt
    sıkıntım matta. branş denemelerinde 60 dakika verince 30 civarı bir net yapıyorum genel denemelerde 60 dakika verince 20 lere düşüyor mattaki soruların tamamına bakamıyorum.

• 4 konu bitti diyelim ayt de yeni kaynağa geçip 1 haftada ona yetişip 2 kaynakla devam ettim her derste bazı yetişme süresini kısa tutmak önemli geri kalabilirsiniz

• Tyt de konulara hakimim geo dışında ama netlerim fazla iletlemedi en son tyt denemede 75 yaptım siz tyt netlerinizi nasılartırdınoz

• 3735 sıralamam 105 tyt 79/1 ayt 83 obp :) ham 1.8k

• Dediğim gibi deneme çözerek artar ben 1 ay 90 yaptığımı bilirim ama bir anda sıçrama oluyor önemli olan süreklilik

• Yapamadığınızı geçin sınav komple bitince dönün geoda eksik bırakmamak önemli sınavın en basit yeri

• Bu zamanlarda ne durumdaydınız (konularda ,sblerde) deneme sıklığınızla birlikte

Teşekkürler

• Netler 60 ayt 92-90 tyt tam bu zamanlarda konu olarak tyt bitmişti sosyal ve dilbilgisi hariç haftada 1 tyt genel denemesi 3 er adet fkb denemesi ve haftada 2 tyt fen denemesi çözüyordum ayt ye temel açısından ayt mata yeni başlamıştım geo katı cisim analitik kalmıştı sadece

• Bu zamanlarda tytde kaç net yapıyordunuz? (ders ders netlerinizi yazarsanız çok mutlu olurum.)

Ayt fizikte nasıl çalışmalıyız?

Nereyi yazdınız bölüm ve üni olarak?

• Hocam sadece 12 konularım kaldı kalan konularım bitti planlama göre yılbaşında her konu bitmiş olacak erken olur mu sıkıntı yapar mı sizce

• MaviolanYedigün kullanıcısına yanıt

tyt Türkçe : 25-30

tyt mat : 34-37

sosyal 13-15

fen 15+

fizik için Karaağaç fasiküller efsanedir Altuğ hocanın özel sorular serisi vardı galiba onu izlemiştim

ege tıp yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iamNS kullanıcısına yanıt

Geride eksik bırakmadıysanız çok iyi bütün ayt Denemlerini çözersniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bana da tavsiyeniz var mj

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.