Şimdi Ara

230 TL'ye Kadar Halı Saha Ayakkabi Onerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
6.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Zengin biri değilim ve Öğrenciyim. Cebimde 250 TL olsun 1 ay sonra o paradan en fazla 50 TL harcarım. Sosyal hayatım yok. Okuldan eve evden okula. Ara sıra part time çalışıp az bişey kazanırım. En kotu ihtimal bir şeylerden kısıp alırım ihtiyacım olan şeyi. Futbol benim için farklı bir noktada. Çoğu kişi öyle 2 topa vurayim ter atayım ayda yılda bir maç yapıp eğlenelim düşüncesinde. Ben ise ufakligimdan beri bir noktaya gelmek istedim. İstediklerimin yarısına ulaşamadan bırakmak zorunda kaldım. Bu arada ben neden birden bire konuyu uzattım konuyu actikca açtım onunda bilmiyorum teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• phonel59 P kullanıcısına yanıt
    Bence otuz liraya pazardan al ayakkabıyı. Kalan para ıle de yemek ye mis gibi oh... Sal gitsin futbolu

• Güncel

• quote:

Orijinalden alıntı: phonel59

Adidas kalıp olarak 6-7 model denedim ama ayağımı yanlardan çok sıkıyor. Sanırım ayak yapısından olması gerek ayağım biraz geniş. Nike'de böyle sorun olmadı modeller tam ayağıma oturdu. Neyden kaynaklı pek anlayamadım aslında. Adidas rahat ama ayağıma uygun bulabilirsem kesin olarak Adidas ama bu gidişle Nike yöneleceğim.

Birde Nike için Hyperwenomlarda PHELON ve PHANTOM diye 2 ye ayrılıyor. Bunların ayrılma sebebi nedir bilginiz var mı biraz ?

Phantom tam prof. Pahalidir.ondan sonra phatal sonra phelon.hemen her modelde boyle bir ayrim vardir.atiyorum tiempo iyiden kotuye legend legacy ligeria en son da rio mu ne.en kotusunu alma kesinlikle takoz gibi olur.ben yeni phantom 2 aldim baya pahali.ilk defa disli aldim kesinlikle memnun degilim belki aliskanlik meselesi zamanla gorecegiz.daha once legacy 2 giymistim o dana derisi daha memnun kalmistim.hypervenom mercurial magista gibi modeller hep suni deridir.tiempo deridir en alt seviyesi haric.ben legacy 3 tavsiye edebilirim.kanguru derisi yada proximo 2.yalniz 2 si de 400 civari su an.disli olsun dersen legacy3 te disli bu arada legend 6 da olabilir 300 civari.ayagin tarakliysa kesinlikle denemeden alma.bu halis aha isleri cok karisik hic memnun kalamiyorum ben de nasil bir ayak yapim varsa.

• double minded kullanıcısına yanıt
    Adidax X 17.3 düşünüyorum 2-3 gündür. 224 TL fiyatı var. Adidas'tan nikeye sonra tekrar adidas'a döndüm benimde aklım karışık :D Ama derseniz 224 TL şuna vereceğine aynı fiyata bunu al daha iyi gibi bir öneriniz varsa dinlerim ve dikkate alırım.
    Bu arada avm ye gidip ayakkabı dünyası nike adidas yerler var oradan deneyeceğim. Oraya erken gidip içime sineni almak istemiyorum çünkü kalite farkları oluyor biraz araştırma yapmayı düşünüyorum şimdiki olduğu gibi.
  • Buyur hocam eminimki beğeniceksen efsane ayakkabıdır, ilk çıktığı zamanlar 710 TL falandı sanırım

230 TL'ye Kadar Halı Saha Ayakkabi Onerisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahPapyon -- 26 Aralık 2017; 12:19:47 >
  • SiyahPapyon kullanıcısına yanıt
    Nike'nin kendi şubesi mi ?
  • quote:

Nike'nin kendi şubesi mi ?

Tabikii, Nike Fabrika Satış mağazası burası hocam.Nerede oturuyorsun sen ?
    Tekirdağ Çorlu'da yım. Çakma falan düşündüğümü zannetme hocam bazı yerlerde ayakkabıdünyası korayspor gibi işletmelerde var orada satılıyor olabilir mi diye düşündüm.
  • quote:

Tekirdağ Çorlu'da yım. Çakma falan düşündüğümü zannetme hocam bazı yerlerde ayakkabıdünyası korayspor gibi işletmelerde var orada satılıyor olabilir mi diye düşündüm.

Yok hocam orada bu ayakkabıyı bu fiyata bulman oldukça zor.Nike’ın fabrika mağazası olduğu için fiyat bu kadar uygun.Avcılarda Pelican AVM’de satıyorlar.Nike’ın fabrika mağazalarında bulabilirsin

Çorlu'da 2 tane Nike şubesi var orada bulabilirsem düşünebilirim. Ama genellikle şubeden şubeye göre değişiyor bunlar bildiğim kadarıyla. Artık şansıma :). Teşekkürler öneri için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiyahPapyon

Buyur hocam eminimki beğeniceksen efsane ayakkabıdır, ilk çıktığı zamanlar 710 TL falandı sanırım

230 TL'ye Kadar Halı Saha Ayakkabi Onerisi

Daha yeni sportive'den indirimli 480 liraya aldim.phantom 2 degil mi bu?nasil memnun musun?ben ilk defa disli aldigim icin cok yadirgadim.rahat hareket edemiyorum.bir de disli oldugu icin dogal olarak tabani sert oluyor hali saha gibi esnek olmuyor bu da sanki hareketlerimi kisitliyor gibime geliyor.tirnagim ilk mactan morardi bile.umarim alisirim.

• quote:

Adidax X 17.3 düşünüyorum 2-3 gündür. 224 TL fiyatı var. Adidas'tan nikeye sonra tekrar adidas'a döndüm benimde aklım karışık :D Ama derseniz 224 TL şuna vereceğine aynı fiyata bunu al daha iyi gibi bir öneriniz varsa dinlerim ve dikkate alırım.
    Bu arada avm ye gidip ayakkabı dünyası nike adidas yerler var oradan deneyeceğim. Oraya erken gidip içime sineni almak istemiyorum çünkü kalite farkları oluyor biraz araştırma yapmayı düşünüyorum şimdiki olduğu gibi.

Yanlisim yoksa adidaslarda noktadan sonraki rakamlar 1'den 4'e kadar gider 1 prof 4 en kalitesizidir.seninkisi .3

Illa ki hali saha versiyon olacaksa Tiempox proximo 2'yi deneyebilirsin.butce o kadar degilse tiempo x ligera 4 ya da tiempox finale var.bunlara da bir bak derim.adidas hic giymedim fazla bilgim yok.

• Kundura al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.