Şimdi Ara

230 Bin TL civarı Octavia, Corolla, Insignia (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Aradığınız fiyata tam suv sayılmaz ama Opel Crossland X'i önerebilirim. Aşağıda örnek bir ilan paylaşıyorum.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-opel-1%2C08-18-ay%2Csuvmarket-12.328km-direksiyon-isitma%2Cnavigasyon-923347920/detay

• İnsignia 1.6 Cdti zincir sorunlarını görünce Corolla daha da güçlendi. Motor indikten sonra çözülen bir problemle uğraşmak istemiyorum pek. İnsignia GS için de aynısı geçerli tabi.

Crossland'ın tipi hiç hoşuma gitmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şehir içi ağırlıklı ise Corolla uzun yol ağırlıklı ise Insignia tercih ederdim ayrıca yine ağrısız basım kaygisiz asım derseniz yine Corolla derim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DSG TDI al da ne alırsan al

en iyisi bu

• 250-260 bandına bulabilirseniz 2021 model sıfır honda civic eco elegance bence daha mantıklı tercih olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan9455 -- 7 Mayıs 2021; 19:21:22 >
  • Avensis

• İkinci el performans ve hacim istersenB8 TSI trendline pssat da dusunebilirsiniz. Yakıt olarak tsi, Insignia dizele yakın yakar.
    Ama konfor ve sürüş keyfi istersen Insignia derim hele birde Flex ride adaptif şasi opsiyonlu bulursan hiç düşünme derim

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.