Şimdi Ara

## 23 Nisan ATi R600 Bayramı ## (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dostum pıyasayı doldurmus olabılır ama hala hazırda uygulama yok yanı tam olarak dx10'dakı performansı bılınmıyor...Herkes atı gec kaldı dıyor ama neye gore bır uygulama varda ona goremı yoksa nvıdıaya goremı...Dostum bu benım dusuncem belkı dogru belkı yanlıs
  • quote:

Orjinalden alıntı: signomis

dostum pıyasayı doldurmus olabılır ama hala hazırda uygulama yok yanı tam olarak dx10'dakı performansı bılınmıyor...Herkes atı gec kaldı dıyor ama neye gore bır uygulama varda ona goremı yoksa nvıdıaya goremı...Dostum bu benım dusuncem belkı dogru belkı yanlıs

Saygı Duyarım...
  • Neden Afrika :) Ben ona takildim..Aslinda ciksin su kartta isterse kutuplarda yapsinlar lansmanini..Aslinca fena fikir deel haa :PPp
  • Eğer kutuplarda olursa eritir o buzları ateş kırmızısıyla...
  • yine ortalık çok karışıcak anlaşılan, stadyuma dönücek forum ati ve nvidia taraftarlarıyla
  • 23 Nisan kutlamaları için Afrika'dan gelecek çocuk arayışına tam gaz başladım. Hatta gidene kadar evimde özel olarak ağırlamayı düşünüyorum. Taklitlerimden sakının.
  • Arkadaşlar son edindiğim bilgilere göre, bahsi geçen tarihlerin lansman tarihi olamayabileceği bunu yerine Mart'ın ilk haftasında Hollanda'da yapılması planlanan ve daha sonra R600'e paralel olarka ertelenen basın toplantısının yapılabileceği da ifade ediliyor. Bakalım beklemedeyiz.
  • aticilere hayırlı olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: fx57

Arkadaşlar son edindiğim bilgilere göre, bahsi geçen tarihlerin lansman tarihi olamayabileceği bunu yerine Mart'ın ilk haftasında Hollanda'da yapılması planlanan ve daha sonra R600'e paralel olarka ertelenen basın toplantısının yapılabileceği da ifade ediliyor. Bakalım beklemedeyiz.

hayatımız beklemekle geçiyor yalan oldu bu mal

binbir kere erteleme 300 bin $ mal olacak

• quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

aticilere hayırlı olsun

Darısı nVidiacılar'ın başına.
  • r600 e bu kadar ilgi ve alaka duyulmasını şahsen anlıyamadım.Yani 8800gtx i bile sadece bir kaç yüz puan geçebilen bir kartın bu kadar ön plana çıkarılmasının nedeni nedir hala anlamış değilim.Yani r600 gelince ne olacak devrim mi? :D
  • Bugün yirmi üç nisan neşe doluyor nisan
  • quote:

Orjinalden alıntı: x7seriez

Bugün yirmi üç nisan neşe doluyor nisan

• R600 NEVER!
  • quote:

Orjinalden alıntı: tech_türk

quote:

Orjinalden alıntı: Hirotaro

aticilere hayırlı olsun

Darısı nVidiacılar'ın başına.

• evet ya neden africa ? Yamyamlar kartları yesin diye mi ?
  • arkadaşlar tecrübelerinizi bilmiyorum ama ben mesleğim nedeni ile internet cafelere sistem sağladım(pc lerin en fazla zorlandığı mekanlar arasındadır oyunda dahil) ve 5 yıldır bu işteyim en az sorun yaşayan cafeciler intel ve aticilerdir ben kendi adıma konuşuyorum bir çok ekran kartını farklı configürasyonlarla deneme şansı elde ettim ama hiç bir zaman bi intel performansını amd den bi ati performansınıda nvidia dan görmedim ben nvidia atiyi geçti diyenlere "erken üretimle polemik yaptı" derim

mercedes 1954 tasarladığı arabayı 2003 te piyasaya sınırlı sayıda üreterek sürdü bu ticarettir
    elindekinin hepsini bir anda sürersen başarısız olursun(kapalı kutu merak uyandırır) ati çok akıllı oynuyor reklamlara dikkat edin çok yakında der biraz ilgi çeker ertelenir şu an r600 piyasaya çıksa dx 9 sürümü ile ismine leke almaz mı?

biraz sabırlı olun bakın neler olacak:)

• Çok Gizemli bir kart ayrıca çokta nazlı :P
  • Fiyatlar hakkında bilgi varmı acaba,
    Türkiyede ne akdar olur? 12 taksitle falan almak lazım bu R serisinden :P
  • heyecanlandım şimdi,,
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.