Şimdi Ara

23 NİSAN'A ÖZEL USB BELLEK İNDİRİMİ.BAKMADAN ALMAYIN.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
0
Favori
8.317
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 23 Nisan 2012 Saat: 00:01'de satışa açılacaktır.

16 GB Flash Bellek - 16 TL
    32 GB Flash Bellek - 32 TL

http://www.binbircesit.com/KMDefault.aspx?ctrid=13926&brnd=HP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Binbircesit..Com -- 22 Nisan 2012; 2:45:35 >

• kargo durumu hakkında bilgi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Binbircesit..Com

23 Nisan 2012 Saat: 00:01'de satışa açılacaktır.

16 GB Flash Bellek - 16 TL
    32 GB Flash Bellek - 32 TL

http://www.binbircesit.com/KMDefault.aspx?ctrid=13926&brnd=HP

kacar adet?

• Bunun 4 gb olanı bende var. Saniyede 2 mb yazıyor yani çok yavaş. Bu fiyata iyi gene.
  • HP olanlar da bu fiyattaysa kaparım vallaha.
  • çocukların sevinçlerine ortak olmak istediyseniz onlara yönelik bir kampanya yapın çocuk napsın flash bellegi.
  • Bunlardan okuma hızı en yüksek olanı hangisi bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadiryildiz84

çocukların sevinçlerine ortak olmak istediyseniz onlara yönelik bir kampanya yapın çocuk napsın flash bellegi.

Çocuklar Zamane Çocuklar Artık.
    Flash Bellekler İle birbirleri ile oyun transferleri yapıyorlar..
    Evde Fellik fellik Boş Flash bellek arıyorlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bizimdenizci

quote:

Orijinalden alıntı: kadiryildiz84

çocukların sevinçlerine ortak olmak istediyseniz onlara yönelik bir kampanya yapın çocuk napsın flash bellegi.

Çocuklar Zamane Çocuklar Artık.
    Flash Bellekler İle birbirleri ile oyun transferleri yapıyorlar..
    Evde Fellik fellik Boş Flash bellek arıyorlar artık.

:):)
  • eee ne olmuş şimdi gece 3 te çocuklar stoklara saldırdı bitti mi tüm bellekler
  • quote:

Orijinalden alıntı: elfen_lied

eee ne olmuş şimdi gece 3 te çocuklar stoklara saldırdı bitti mi tüm bellekler

daha 23 nisan a girmedik sakin
  • alan yok galiba, kargo?
  • Binbircesit kargo alıcı ödemeli gönderiyor. Mng kargo ile geliyor, Ankara'ya genelde 4-4,5 lira gibi bir rakama geliyor.
  • eVET 23 NİSANDA GÖRÜŞELİM HERKES PUSUDA DEMEK.
  • HP 32GB V220W USB FLASH BELLEK bu modeli başka hiç bir sitede kıyas yapamadım ark ama tıpi sandıck de daha ıyı bı duruyo hızı da Hız - Okuma: 33MByte / s (220x), Yaz: 11 MByte / s (73x) doğru yalan boyle yazıyo
  • Banner'da ki sloganda Türkçe'yi doğru kullanırsanız çocuklara da iyi örnek olursunuz...
  • arkadaşlar tavsiye etmem zamanında 50 tl verip 16 gb aldım bu flashtan aldığıma pişmanım plastik yapısı var şu anda elimde ağzı burnu parçalanmış bir şekilde zar zor kullanabiliyorum en fazla 6 ay kullanırsınız. plastik zamanla aşınıp parçalanıyo benden söylemesi sıcak fırsat olabilir ama tavsiye etmem. birde yazma hızı çok düşük 2 3 mb zorla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zuyi -- 22 Nisan 2012; 14:20:24 >
  • bunun 2gb lığını geçen 2 liraya almıştım biraa yavaş 32 gb işkence olabilir
  • sakın bulasmayın arkadaslar bu flashı alırsınız almasına ama sonra binbir çeşit yerine binbir küfür edersiniz ben de bunun 16 gb olanı var işkence yaa 50 mb dosyayı 15 saniyede fılan atıyo normalde hıc ılerleme cıkmadan atması lazım ama nasıl bişi yapmıslarsa işkence yaa.
  • Bence yalan bir reklam satsında görelim böyle ürün satmazken reklam koyup satmaya çalışıyorlar. Forum yönetiminide kınıyorum ben koysam banlarsınız.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.