Şimdi Ara

23 Eylül tarihinden itibaren devam eden DSL sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

01.09.2014 tarihinde D-Smart sağlayıcısından TTNET sağlayıcısına geçmiş olduğumuz internet hattımızın 23.09.2014 Tarihinden bu yana DSL Bağlantı sorunu yaşıyorum.

Sorun şöyle ki;

TTNET sağlayıcısına geçtiğimiz tarihten itibaren nadir de olsa kopmalar mevcuttu. 23.09.2014 tarihinden itibaren DSL sinyali hatta hiç bir şekilde gelmemekte. Telefon hattı çalışmakta fakat DSL sinyali hatta gelmiyor. DSL ölçüm aleti ile yaptığım ölçümler sonucu hatta hiç bir sinyal yok.

TTNET müşteri hizmetleri ile 23.09.2014 tarihinden itibaren gün aşırı görüşmekte olup bana sadece modem arayüzünde internet şifresi değiştirin şeklinde basit ve anlamsız bildirimler de bulunmaktadırlar.

İşin garip tarafı DSL sinyali 20:00-22:00 saatleri arasında nadiren gelip 01:00 saatlerinde kopmakta ve tekrar hiç bir sinyal modeme gelmemektedir.

Müşteri hizmetleri sürekli aynı bildirimlerde bulunup 23.09.2014 tarihinden beri beni oyalamakta ve ekip göndereceklerini bildirmektedirler.

Gereğinin yapılmasını kontrol edilmesini ve geri dönüş yapılmasını arz ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Micuvan -- 7 Ekim 2014; 14:10:02 >

• Merhaba, Ttnet destek sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

--->>http://donanimhaber.com/ttnet

Telefon numaralarınızı silip, Yöneticiden konunun silinmesini isteyin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.