Şimdi Ara

1 Mayıs sonrası YENİ AKK'dan kimler yararlanıcak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
38
Cevap
1
Favori
2.932
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet sözleşmem bu ay sona eriyor. Yeni AKK ile ilgili araştırma yaparken şöyle bir yorum gördüm. Eğer yorumdaki gibi yeni uygulamadan sadece yeni aboneler faydalanabilecekse sözleşme yenilemeyip 1 Mayısı beklemeyi düşünüyorum. bu konuda bilgisi olan var mı?

servis sağlayıcılar sizinle yaptığımız sözleşmede AKK sonrası hız 3Mbit olacaktı sizde bu sözleşmeye imza attınız diyip hızı AKK sonrası 3Mbite düşürebilirler mi? Turk telekom yetkilisinin verdiği cevap aşağıda yorumu size bırakıyorum. Sizce sözleşmeyi yenilemeyip 1 Mayısı beklemek gerekir mi?

• 1 Mayıs sonrası YENİ AKK'dan kimler yararlanıcak?

olabilir

turk net de son gün 31 mart demiş demek ki turk net de 3 mbps ye düşürecek hali hazırdaki abonelerini
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcrew

olabilir

turk net de son gün 31 mart demiş demek ki turk net de 3 mbps ye düşürecek hali hazırdaki abonelerini

Öyle bir şey olmaz nasıl zorlayacaklar sözleşme yok bir şey yok komple kaybederler bütün aboneleri.

• tüm aboneler yararlanacak.
  • Bütün aboneler yararlandırılacak öyle bir lüksleri yok. Maddeler ortada zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @mcrew
    ordaki '' son gün 31 mart '' ibaresi,akk hızı değilde fiyatın son günü olduğu ibaresi bence.TT akk siz yeni paketler çıkardı geçen ay.
    fiyatları bi hayli uçuk yani..
    zincirleme olarak diğer bütün ISS lar da fiyatlara %10-15 zam yapacak bence..
    tablo böyle olursa taa ki akk kalkana kadar ki 2 senelik süreç boyunca yeni akk düzenleme olayının pek bi esprisi kalmıyor olur.
    umarım ben yanılırım
  • Müşteri hizmetlerinin dediğine inandıysa helal olsun.
  • Umarım mayıstan sonra akk artırma bedeli olarak 2-3 lira koparmazlar bizden.Bu konuda bir madde yazılmaması kötü olmuş.

bu arada gece 2-8 arası akk yok olayı herkese gelecek değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErrorVerenHesapMakinası -- 7 Mart 2017; 20:50:13 >
  • 1 mayis olayi kulliyen yalan. tum issler bayiler reddetti

• Benimde 22 matta bitiyor (ttnet) sol a geçmek için mh aradım sordum 1 mayıs dan önce taahhüt yapmış aboneleri yansıyacakmı diye sordum

SOL MH: Sizde bir kullanıcısınız bende bir kullanıcıyım düzenlemyi yapan (btk dan bahsediyor) kişilerde kullanıcı bizim isteyimiz olumlu yönde karar bize bırakılısa yeni dünzeleme yansıyacak

Not: SOL MH fıstık gibi benim kunuştuğum kişiler bilgili di ttnet MH gibi aptal değil.
  • Yav kim iuduriyor bunları, her açık belli. Öyle olmasa ne anlamı kalır bu getirilen düzenlemenin. Herkes yararlanacaktır. Müşteri hizmetilerinin konuyla ilgili bilgisi olduğunu zannetmiyorum zaten bir çoğu direkt Telekomünikasyon şirketlerine bağlı değil taşeron gibi hizmet veriyorlar.

• Herkese etkileyecek kararlar, aksi takdirde kimseye uygulanmamış olur
  • firmaların kampanyaları 31 martta bitiyor. nisanda yeni paketler tanıtılır bence. 1 mayıstada mevcut aboneler faydalanır gibi geliyor bana
  • e_capkan kullanıcısına yanıt
    Bana da öyle olucakmış gibime geliyor ama inş. olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DenizGalaxy

Bana da öyle olucakmış gibime geliyor ama inş. olmaz.

Niye olmasın ?

• BTK'nın kararıyla AKN sonrası hız 1MBit'den 3MBit'e çıktığında sadece yeni kullanıcılar mı yararlandı?
  • benim içime hiç sinmiyor. ortada net birşey yok.. adam bu düzenleme eski aboneleri bağlamıyor derse ne yapcaksınız? yine paşa paşa kullanacaksınız.. sermaye kimdeyse güç onda.. adam seninle sözleşme yaptık 2 sene ve 3Mbit AKK sonrası hıza imza attın der.. sisteme birden yük binmemesi için sadece yeni aboneleri de kapsayabilir. bilemedim şimdi. ben en iyisi mi 1 - 1,5 ay kadar internetsiz kalayım eşeği sağlam kazığa bağlayayım
  • emo79 E kullanıcısına yanıt
    Ben Türk Telekom müşteri hizmetleri ile konuştuğumda herkes in yararlanacağını söyledi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Data -- 8 Mart 2017; 16:15:35 >
  • Arkadaşlar.Bu türktelekomun saçmalıklarından kurtulma vakti geldi geçiyor.Yapılması gereken şey örgütlenmek.Binlerce onbinlerce insanı internetten örgütleyip bir gün belirlenmeli.Ve o gün bu onbinlerce insan türktelekom bayilerine gidip biz ayrılıyoruz demeli.Ne olduklarını şaşırırlar.Sonrada batacaklarını anlayıp ucuzlatırlar.Bunun içinde insanlar bilinçlenmeli.Adam gelmiş youtubeda video izleyemiyorum donuyor diyo.Ama bilmiyor onun hızı düştü.Neden bilmiyor çünkü kimse ona akk denen illetten bahsetmedi.Anlatın eşe dosta tanıdığa bu saçmalığı anlatın.İnsanların %60ı akk diye bişey olduğunu bilmiyor.Sonra ttnette kazıklıyor tabi saf insanlarımızı.Bilinçlenmeliyiz.Okullarda saçma sapan şeyler öğretmek yerine ekonomi dersleri verilmeli.Nasıl kazıklanılmaz bunlar öğretilmeli.Kimse sesini çıkartmayınca böyle oluyor.Hele türktelekom benim akk hızımı 3ten 8e yükseltmesin bakalımmmm.Sabah o saha kutusunu yerinde bulabilecekler mi? Ne hale getiririz onları istersek.O saha kutuları onlara binlerce liraya patlıyor.Bende patlatırım onlara binlerce liraya.Hele o hızım yükselmesinnn

• miskindvd kullanıcısına yanıt
    İlk defa tamamen katıldığım tek kişisiniz bu ve sözleşmeyi okudum onda da 3 mbps diyor ne yapsak şaşırdık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1D2149458 -- 9 Mart 2017; 20:27:30 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.