Şimdi Ara

23.05 için öğrenci kuponu yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 3 lira atıp 20 falan alabileceğim güzel bi öğrenci kuponu yapabilir misiniz ben yapınca olmuyor bir türlü Size güveniyorum yardımcı olabilirseniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JonSnow7 -- 23 Mayıs 2015; 13:01:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Almeria-Valencia= Valencianın geçen hafta kaybettikleri 2 puanın ardından sevilla puan farkını bire indirdi.Valencia'da Rodrigo Moreno ve Andre Gomes bu maçta forma giyemeyecek isimler.Almeria nında düşmemek için son şansı.iki takımda kazanmak istiyor ama valencianın kadro farkıyla maçı alacagına inanıyorum Güven: %80

Syrianska - Utsiktens= Utsiktens ise deplasmanlarda vasat bir takım. Syrianska FC evinde 5 maçtır kaybetmiyor, toplamda 3 maçtır kaybetmiyor. maçı alacagına emin gibiyim Güven: %95

Estoril - Boavista= Bu maç hakkında bişey söyleyemeyeceğim. 2 takımıda tanımıyorum. Ama okuduklarıma göre ev sahibi- berabere diyorlar. ÇŞ 1-0 Güven: %90

Sanfrecce Hiroshima - Albirex Niigata=Hiroshima 3 hafta öncesine kadar ligde gayet güzel sonuçlar alıyordu. Gamba Osaka yenilgisinden sonra toparlayamadılar. Toplamda 3 maçtır galip gelemiyorlar.Bu hafta o maçların eksikligini kapatacaklarını düşünüyorum.Albirex Niigata deplasmanda çok çok başarısız bir takım görünüyor istatisliklere göre Bu sezon ligde 6 dış saha maçından sadece 1'ini kazanabildiler. ben ev sahibinin alacagını düşünüyorum. Güven &85

23.05 için öğrenci kuponu yardım

TEKRAR SÖYLÜYORUM OYNAYIP OYNAMAMAK SENİN ELİNDE ÇOK GÜVENDİĞİMİZ MAÇLAR BİLE YATTIĞI ÇOK OLUYOR VEDE OLACAKTIR.KAFANA YATARSA OYNA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trouble48 -- 23 Mayıs 2015; 14:02:16 >

• https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=106056262. Kardeşim konuma bakabilirsin. Ordan 3 maç al 1-2 tanede kendin koyup oyna. 5 maçtan fazla oynama. Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.