Şimdi Ara

225/40/18 lastik kullananlar bakabilir mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, focus 2.5 kasa aracıma kapı eşiğinde yazan degerlere uyarak 225/40/18 jant lastik takacağım. Bu ebat ı Kullananlar deneyimlerini paylaşabilirse sevinirim. Çok mu narin oluyorlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 235 40 18 Dunlop'ları golfümde kullanırken üstelik basık olmasına rağmen 2 yıl herhangi bir yırtılma balon vs. gibi sorunla karşılaşmadım 35 yanak olsa sıkıntı olabilirdi ama 40'ı rahat kullanacağınızı düşünüyorum tabi 50-55 ler gibi umursamaz kullanmayın kaldırımlarda çukurlarda vs.

• 2 ay önce önleri 225/40/18 olarak goodyear asym 6 taktım. Kullandığım yollar iyi denemez, şu anlık bir sorun yok ama kesinlikle yolda net gözüken bakın net diyorum (derin rögar kapağı, şeridin içinde bozuk kısım vb.) bozuklukların etrafından geçmek lazım. Bundan önceki setim primacy 3 dü sağ önde rezil bir çukura 40km ile girdikten sonra balon yapmıştı. Genel kullanım olarak iyidir sadece 50 yanak kadar allaha emanet kullanmamak lazım.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • PS5 al devam et

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • megane 4 ile kullanmıştım, İstanbul trafiğinde dikkat etmen lazım

• Yanak kadar lastiğin tipi ve dayanıklılığı da ön plana çıkıyor.. 40 yanak bir potenza'yı kolay kesemezsin ama pambık bir primacy bir çukurda balon çıkarabilir.

• Benim aracın ön lastikleri bu ebat michelin pilot sport 5 XL modeli henüz sorun yaşanmadı istanbulda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.