Şimdi Ara

22000 tl Maksımum araç onerısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
3.125
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Otomobil #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Haftada yaklasik 400km yol yapiyorum.Lpglı benzınlı yakıtı fazla zorlamayacak konforlu araçlar tercıhımdır. aklımda fıesta, bora, golf, polo,accent tarzı modeller var tabı marka çok aklıma gelmeyen.
    mumkunse aradıgım ozellıkler :
    Km max:200.000 - nekadar duşuk okadar ıyı
    Boya çok önemlı degıl
    taksı çıkması olmasın
    masrafı - kaza kaydı vb olmasın.
    bayan arabası tabırıne uygun araçlardanda olabılır - eşim de öğrenecek-

teşekkurler şimdiden..
    inşallah kısmetımızdekı araç ayagımıza gelır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otter123 -- 29 Şubat 2016; 23:24:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Megane 1 ler nasıldır bu araclarda fena degil gibi

• fiestalar az yakan çok kaçan tarzı palio falanda bakabilirsiniz.
  • Paliolarin hangisi tutuluyor, alfa romeo hic kullanmadım eski modelleri hk, arastirma yaparim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel

• Guncel

• Dediğiniz fiyata bir renocu olarak megane 1 coupe oldukça mantıklı bir seçenek olur tabi tek kapı istemezseniz o ayrı. Araçta abs klima 4 hava yastığı yol bilgisayarı standart. Ful paketinde sunroof cd changer deri koltuk var. Az yalan çok kaçan cinsten. 2000 model üzeri makyajlı kasa 1.6 16v almaya çalışın. K4M kodlu motora sahiptirler. Sedan alacaksanız ancak makyasjiz 98-99 bulabilirsiniz. Gerçi piyasa allak bullak vaziyette,bu karmaşanın arasında megane coupe güzel bi seçenek.

• Arac gorunurde hos arastiracagim.tesekkurler. varsa eksi yönleri nelerdir siz kulland
    kullandinizmi

• Guncel

• otter123 kullanıcısına yanıt
    Ekim 2014 te ilk arabam olarak megane 1 aldım ve zamanla yenilerim dedim. Tam 1 yıldır kullanıyorum ve biraz modifiye yapıp araba ölene! kadar kullanayım diyorum. Orta sınıf bir araç alacaksanız bence en doğru araç megane. Tamirciye sadece bir kez uzun yol öncesi bakım için gittim ve çok şükür sorunsuz çıktı. İşçiliği ve parçası ucuz, hatta pek çok sorununu kendiniz bile çözebilirsiniz. Klimalı, full modellerini araştırıp uygun bir araç bulabilirsiniz. Satmaya karar verirseniz bir haftada elinizden çıkarırsınız. Ama cupe almayın bence. Piyasada temizini bulmak zor.

• tek kapı sorununuz yoksa 9,10 liraya tek kapı fiesta bakarım 2004,2005 ,motora revizyon yapıp uzun süre binerm ,bende 2003 benzinli fiesta sahibiyim .fiesta gerçekten çok başka bir araç kesinlikle tavsiye ederim .eski kasası çok itici 2003 ve üzerine yoğunlaşn

• Ben baktim bulamadim görebileceğiniz arac varsa link atin.lutfen tek kapi sorun
    sorunu yok

• Reno Twingo 99 ve üstünüde düşünebilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hyundai accent 1.5 gls klimalı çok memnun kalırsınız 98 .2000 arası.

• Tüm otomobil markalarının yedek orjinal parçalarıhttp://www.orjinalparcaal.com/
  • quote:

Orijinalden alıntı: astroblack

Hyundai accent 1.5 gls klimalı çok memnun kalırsınız 98 .2000 arası.

Temiz bulursam aklimdaki modellerden biri de 1.5 gls milenyum kasa. Kronik sorunu yakit durumu felan nasil

• Guncel

• toyota corolla 1.6 nın 96 97 modelleri iş görür.aracın ağırlığı az olduğu için gaza bastığınız anda araçta bi fırlama yapıyor. ilk araçlardan biriydi.hala ararım.belki o aracın temizliğindendi fakat bulabilirseniz temizini bi araştırın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Behaviour

toyota corolla 1.6 nın 96 97 modelleri iş görür.aracın ağırlığı az olduğu için gaza bastığınız anda araçta bi fırlama yapıyor. ilk araçlardan biriydi.hala ararım.belki o aracın temizliğindendi fakat bulabilirseniz temizini bi araştırın derim

Hocam piyasa yuksek, dediginiz aracin temizine 20 bin civari para istiyorlar, yoksa aklimdaki araclardan o da

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.