Şimdi Ara

220 TL değerinde iki oyun Epic Store'da ücretsiz oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
3.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 220 TL değerinde iki oyun Epic Store'da ücretsiz oldu

Epic Games Store, ücretsiz oyun kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta da toplam değerleri 220 TL olan iki farklı oyun ücretsiz oldu. Hitman ve Shadowrun Collection oyunlarını önümüzdeki bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Bu haftanın dikkat çeken oyunu elbette Hitman oyunu olmuş. 2016 çıkışlı Hitman, sevilen seriyi bir anlamda köklerine geri götürmüş ve hayranların büyük beğenisini kazanmayı başarmıştı. Özellikle de serinin ilk oyunlarını sevenler için Hitman 2016'yı şiddetle tavsiye ediyoruz. Dünyanın farklı ülkelerinde suikast görevlerini yerine getirdiğiniz Hitman'de, hedefinizi indirmek için onlarca farklı yolunuz var.

Shadowrun Collection, Shadowrun evreninin üç farklı oyunun içeren bir paket. Shadowrun serisi cyberpunk ve fantezi türlerini bir araya getiriyor ve oyunculara benzersiz bir taktiksel RPG deneyimi sunuyor. Türe ilginiz varsa oyunu bir denemenizi öneriyoruz.

Htiman ve Shadowrun Collection'ı hemen şu anda Epic Games Store'dan edinebilir ve Epic Game Launcher yardımıyla da bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kampanya 3 Eylül 18.00'da sona erecek. Epic Games Store'un önümüzdeki hafta ücretsiz vereceği oyun da belli oldu: Into the Breach.

• Epic öyle bir hale getirdi ki oyunu eklesem mi diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sagolun aldık hayatta oynamayacagımız oyunları

• Xbox da oynayabilir miyiz bedavaya?

• l.a.c.i.w.e.r.t kullanıcısına yanıt
    PC oyunu bunlar.

• Hitman.. Sevilir çökelim bakalım..

• 2 oyunu da bedava almış ve oynamıştım, çok eski oyunlar ve Hitman için mini senaryodan sonra sözleşme falan alman gerekiyordu ama iyi oyun idi orası ayrı. Shadowrun da Hitman da bir defa oynanıp bir daha el sürmeyeceğiniz oyunlar. Bir günde ikisinide oynayıp bitirirsiniz, boş zamanda gideri vardı ama hala gideri varmı emin değilim!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 27 Ağustos 2020; 20:4:15 >
  • Bedava oyun verdikçe açıp oyunu ekliyorum. Bir daha da girmiyorum. Daha verdikleri bir oyunu bile oynamadım :D

• Askaparta kullanıcısına yanıt
    beles mal baldan tatlıdır

• Editör arkadaşım 2 oyunun toplamı 339 TL ediyor.
    Hitman 260 TL , Shadowrun Collection 79 TL.

• nasılsa beleş olunca
    bu oyun oynanır mı !?

akıl sağlığınızda bir sorun mu var !?
    veya bedava diye oynarsanız
    ileride olacak !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProjectMan -- 28 Ağustos 2020; 8:20:40 >
  • gaz bulunca oyun 200 TL oldu !

petrol bulunca oyun 400 TL olur !

seçimler yaklaşınca oyun 800 TL olur !

• quote:

Orijinalden alıntı: ProjectMan

gaz bulunca oyun 200 TL oldu !

petrol bulunca oyun 400 TL olur !

seçimler yaklaşınca oyun 800 TL olur !

Hocam bot musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık daha steam den oyun satın almam ??

• ben bot değilim

ama herkes beleş oyunu görünce ROBOT olmuş !

• Epic candir.

• Bide Darksiders III verseydiniz seriyi tamamlasaydım.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Hiçte bile PS4 Pro sahibiyim. Hitman pahalı olduğu için PS'ye alamıyordum. Şimdi Epic sayesinde PC'de oynayabileceğim. Asıl PS sahipleri düşünsün bu durumu. Epic konsoluda bitirecek bu gidişle.

• Anasayfa haberlerinde bazen mesajlarınıza denk geliyorum. Hepsi bu tarzda, konuyla pek alakası olmuyor. Okuyunca 5 saniye saygı duruşunda bekleyip gülümsüyorum. 220 TL değerinde iki oyun Epic Store'da ücretsiz oldu 

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.