Şimdi Ara

22 YAŞA SİGORTA KAÇ PARA ÇIKAR ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
8.447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben bu sene sigorta yağtıramayacağım. Olacaklara razıyım.
  • hocam 28 yaşındayım. daha önce üstüme kayıtlı bir araç oldu.
    geçtiğimiz hafta otomobil aldım. sigorta için. 1000 Tl ile 1700 Tl arasında teklifler aldım. en son neova sigortaya 760 Tlye yaptırdım. Tuha bi sistem var anlamadım.
  • 27 yaşındayım, İstanbulda yaşıyorum, ilk arabam olacak, sigortacı tanıdıklara sorduğumda bu şartlar altında 1800 - 2000 arası çıkar dediler. Araç 1998 model. Satışı aldıktan sonra tüm firmalardan teklif almayı düşünüyorum. Çok ciddi bir rakam bu.!
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaSaTuRa.

istanbul da oturuyorum ve onceki mesajimda dedigim gibi durum bu sekil degil, tum firmalardan teklif almayanlarin kaziklandigi bir durum bu sadece, sahibi ehliyetsiz olan araclar icin bile aldigim trafik sigortasi teklifleri bu kadar degildi, kasko olsa neyse de trafik sigortasinda 2500 ticari taksilerin neredeyse odedigi rakam, sifir araba diyerek firmalar kendi anlasmali sigortalarina yaptirip kasko ve sigortadan insanlari hep bu sekil kazikliyorlar senelerdir

hocam herşeye bir kazık zaten bize kazık yedirmeyenmi kalmış ülkede. kafasına göre fiyat biçiyor herkes oda doğru sende haklısın mesela aynı ilçedeki sigorta şirketleri birbiri ile anlaşıyor aynı fiyatı sana sunuyor.
  • babam 60 yaşında 480 lira sigorta 50-60 araç değiştirmiştir
    abim 27 yaşında 1200 lira sigorta 3. aracı
    kuzen 30 yaşında 1550 lira sigorta 1.aracı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.