Şimdi Ara

22 Euro'luk Gümrük Muafiyeti Kaldırıldı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
1
Favori
38.726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
347 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • allah ıslah etsin ben başka bir şey söylemek istemiyorum.bunları görüp,bu lanet olası buhranı kemiklerine kadar yaşayıp hala oy atanlarında allah ıslat etsin.allah akılır fikir versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bilmirem

Kendilerine oy veren kitlenin büyük bir kısmını etkilemeyecek bir vergi bulmuşlar, dururlar mı tabi hemen yapıştırmışlar
    İşte burada yanılıyorsun. Herkes kadar onlarda döviz alıyor. Hatta aktroll bile açık açık paramı dövize yatırıyordum diyordu.
  • aliexpresden alışveriş yapan fakir aklar beter olun hakettiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chn_yldz_ -- 15 Mayıs 2019; 12:26:17 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ulan harbiden yeter artık be.Allah belanızı versin

• Az daha N11'den yan sanayi şarj kablosunu 17tl ödeyerek alıyordum. Bu haberi gördüğüm iyi oldu. Yerli esnaf yerine benim uzak doğulu insanım kazansın. Gerekirse 2 ay bekler vergisini öderim hiç sorun değil.

Emeği geçen kim varsa bu ramazan ayında Allah'a havale ediyorum.
  • Yalnız birtek 1 dolarlik ürüne 20 cent vergi alıp birakmazlar. Birde gumruk damga ucreti var. Onuda araya sokarlar 5-6 tl. Ooooh mis.

• Yapımda ve yayında emeği geen herkesin Allah bildiği gibi yapsın
  • 22 Euro'ya ilk düşürüldüğünde demiştim bu günleri de arayacağız, sürekli cebimizden fazla para almayı başarırlar diye. Yine yanıltmadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Violet Evergarden

Hahaha nasıl bir bataklığa düştük ise bak ya
    Bizden çok esnafları etkileyecek, topluca alıp satım yapıyorlardı.

Artık vatandaşı limon gibi sıkma peşinden koşuyorlar.

Çoğu ufak tefek erdevat memlekette bulunmuyor, olay salt telefon kabı olayı değil.
    İlla cep telefonunundan örnek verecek olursak ,misal nispeten eski modellerin yedek parçaları anakart vs.
    Servisler en fazla çıkma verir sana. Çin'de ise 10 yıl öncesi modellerin yedek parçaları mevcut.

Vatandaşın aldığı 1 dolarlık malın peşine düşenler, Van gölü doldurup saray yapıyor.

AKP'liler ne düşünüyor acaba?
    Akpliler alınlarının secdeye değdiğini düşünüyor başka düşündükleri birşey yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 3qzotix

İşte burada yanılıyorsun. Herkes kadar onlarda döviz alıyor. Hatta aktroll bile açık açık paramı dövize yatırıyordum diyordu.

Alıntıları Göster
    Yok hocam bu dövize gelen vergi değil, bu yurtdışı alışverişlere gelen vergi.Haklısınız tabi bir günde bir sürü vergi gelince insan karıştırıyor

Dövize gelen vergide size katılıyorum; onları daha çok etkileyecektir ama tepki verirler mi, orası meçhul

• Silivri il sınırları içine girdiniz tabelası gözüktü

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zaten bunun olacağını bugün yarın bekliyordum.Hiç şaşırmadım ama bunları başımıza musallat edenlerin her gün sağlam kulakları çınlıyordur.Hep diyoruz yaa bu daha son değil diye daha aklıma gelmeyecek neler olacak bekleyip göreceğiz.

• Bir de ÖTV ödenecek galiba ?
  • hahahahahaha senin neyine özgürlük. Sen demir perdeleri olan bir islam ülkesisin, otur oturduğun yerde.
  • Aptal insanlara yetki vermenin cezasını yetkiyi verenler çeker.

• Koca koca şirketlerin trilyonluk vergi borçlarını sil, vatandaşın 2-3 dolarlık malzemesine vergi ekle. Adalet ve Kalkınma'nın kelime anlamını yıllarca yanlış öğretmişler bize demek...
  • Bu durumun farkında olupta hala oy verenler yaşıyordur umarım pişmanlığı

• Ulan tam da bi' aliexpressten ajazz veya motospeed mekanik klavye alayım diyordum
  • alistira alistira yaptilar

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.