Şimdi Ara

21 Aralık. 100 misli. çok güvendiğim kuponum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• lille 2-3 yeniliyor
  • Eyvah eyvah gitti 100 lira
  • 10 kişi kalan takımdan 91. dakika gol yiyorsun.. Böyle takım olur mu yaaa.
  • o maçta birşey var , kolay kolay 4-4 bitmez öyle
  • şuraya bak ya bende benzer kupon yaptım
    10 maçta deplasmanda 3 gol atan takım 1 maçta 4 gol attı
  • 94.dakikada yediler. şaka gibi. 10 kişi bitik vaziyetteydi adamlar.
  • Saçma sapan maçlardan yatıyoruz. Lille'i mi söveyim, şansıma mı söveyim bilmiyorum. Nice kim ki 4 tane yiyorsun. Hadi 4 tane yedin neden son saniyede yiyorsun?
  • Hocam bu lille e oynanmıycanı bilmiyomusun, inter , atletico ,hep aynı. Hepimizin parasını yediler suc nice da değil bu lille de.. daha trabzonu yenemıyorlar....
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aybala5

Hocam bu lille e oynanmıycanı bilmiyomusun, inter , atletico ,hep aynı. Hepimizin parasını yediler suc nice da değil bu lille de.. daha trabzonu yenemıyorlar....

Her seferinde aynı hataya düşüyorum.. Artık zaten Atletico'ya oynamıyorum.. Inter'e öldürseler oynamam. Bu Chelsea ve Lille'e karşı zaafımı bir türlü yenemiyorum.. Bu takımlar iyi giderken, ben ne zaman oynasam. birisinden birisi puan kabediyor.. Chelsea, City'den çok güzel oyunla puan alıyor. Bu Chelsea artık tutulmaz diyorum, 300küsür giriyorum, Chelsea'den yatıyorum.. 87'ye kadar dayanıyorlar 88de gol yiyorlar Allah belalarını versin vallahi olmaz yaa. Buz hokeyi de olmasa, kol gibi içeri giriyorum.. Bu saatten sonra Lille de bitmiştir benim için. Ama Chelsea'ye hala kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fraulein -- 22 Aralık 2011; 10:22:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Fraulein

quote:

Orijinalden alıntı: Aybala5

Hocam bu lille e oynanmıycanı bilmiyomusun, inter , atletico ,hep aynı. Hepimizin parasını yediler suc nice da değil bu lille de.. daha trabzonu yenemıyorlar....

Her seferinde aynı hataya düşüyorum.. Artık zaten Atletico'ya oynamıyorum.. Inter'e öldürseler oynamam. Bu Chelsea ve Lille'e karşı zaafımı bir türlü yenemiyorum.. Bu takımlar iyi giderken, ben ne zaman oynasam. birisinden birisi puan kabediyor.. Chelsea, City'den çok güzel oyunla puan alıyor. Bu Chelsea artık tutulmaz diyorum, 300küsür giriyorum, Chelsea'den yatıyorum.. 87'ye kadar dayanıyorlar 88de gol yiyorlar Allah belalarını versin vallahi olmaz yaa. Buz hokeyi de olmasa, kol gibi içeri giriyorum.. Bu saatten sonra Lille de bitmiştir benim için. Ama Chelsea'ye hala kararsızım

Alıntıları Göster
    Kardeş bende dün tipico ya geçtim. 150tl+150tl bonus 2.0 lık maclar lazım; oran 3 u gecmıycek 2-3 mac en fazla fransa ligine guvenme hcm :)
    İstikrarsız takımlara değilde çıkıştakilere oynamak lazım; sana tavsiyem oynadığın takımın son 5 macınada bak.
    Takip teyim kolay gelsin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aybala5 -- 22 Aralık 2011; 11:46:35 >

• Bonus olayına hiç girmeseydin. O parayı çekmek için 40 fırın ekmek yemek lazım.. Bilmem kaç katına çıkarmak lazım
  • allah cezanı verecek lille yaktın herkesi benide yaktınnnn
  • İnsanı sinir ediyor böyle maçlar.

Dün Barcelona Galatasaray'a 79 sayıdan fazla atar oynadım (1.90) maçın bitmesine 4,5 dakika varken 77 sayıdalardı 79 sayıyla maçı bitirdiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.