Şimdi Ara

|| 21 Ağustos Ehliyet Sınavına Girecekler ||Direksiyon Bitti..Konunun Sonuna Dogru Yaklaşıyoruz :) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.049
Cevap
0
Favori
43.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende girecem beyler direksiyon sınavında benim sınava gireceğim ilde olmayacam üniversiteyi başka ilde okuyorum peki direksiyon sınavına girmek şart mi torpil falan;) birde eski soru soruyorlar mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: help21

Bende girecem beyler direksiyon sınavında benim sınava gireceğim ilde olmayacam üniversiteyi başka ilde okuyorum peki direksiyon sınavına girmek şart mi torpil falan;) birde eski soru soruyorlar mi

şart hocam torpilde hoca çaktırmadan kaldırmana yardımcı olur arabayı..eski soru sormaz çünkü direksiyon sınavında araba kullanıyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ßLaCK_EaGLe

quote:

Bende girecem beyler direksiyon sınavında benim sınava gireceğim ilde olmayacam üniversiteyi başka ilde okuyorum peki direksiyon sınavına girmek şart mi torpil falan;) birde eski soru soruyorlar mi

şart hocam torpilde hoca çaktırmadan kaldırmana yardımcı olur arabayı..eski soru sormaz çünkü direksiyon sınavında araba kullanıyorsun

Direksiyon için sormadım eski soruları hocam:) neyse artık direksiyon sınavında umarım düzgün birgün olurda gidebilirim uzun bir sene sonra ehliyet alayım dedim herkes aldı bir ben kaldım ya:)

• quote:

quote:

quote:

Direksiyon için sormadım eski soruları hocam:) neyse artık direksiyon sınavında umarım düzgün birgün olurda gidebilirim uzun bir sene sonra ehliyet alayım dedim herkes aldı bir ben kaldım ya:)

sınavı geçelimde..direksiyon sınavını hiç dert etme inan en kolayı o

• bu direksiyon sınavı ne zaman olcak arkadaşlar net bir bilginiz var mı? üniye yetişebilir miyim?
  • Bu gün kitabı elime aldım okunacak gibi değil çok sıkıcı genel kültürle alırız diyorum ehliyeti sizce:)
  • @hasan ucu ucuna yetişiyor sanırım

@help21

genel kültürle yalan olur kardeşim en azından internet sorularına bak benimde içim sıkılıyor çalışırken
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan1992_

bu direksiyon sınavı ne zaman olcak arkadaşlar net bir bilginiz var mı? üniye yetişebilir miyim?

18 eylul drksıyon sınavı
  • quote:

@hasan ucu ucuna yetişiyor sanırım

@help21

genel kültürle yalan olur kardeşim en azından internet sorularına bak benimde içim sıkılıyor çalışırken

Of ya neyse artık okurum inşallah:) allah okuyacaklara sabır versin :) ya hu bu kitabı okusak trafik polisi oluruz:):)
  • quote:

quote:

@help21

Of ya neyse artık okurum inşallah:) allah okuyacaklara sabır versin :) ya hu bu kitabı okusak trafik polisi oluruz:):)

nıye kı kac sayfa bu hukuk okumıcaz kı bu kadara kadar korkmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: karaçalı

quote:

quote:

@help21

nıye kı kac sayfa bu hukuk okumıcaz kı bu kadara kadar korkmayın

motor falan rezalet ya valla çakarsam ondan çakarım

• Yazın oturup o kitabı okuyamam :) attım bir yere umarım sınavda yardım ederler:) zaten ilkyardım(tip okuyorum) sonra trafikte sorun olmaz ama motor:)
  • ben de giricem 21 ağustosta...
  • quote:

Orijinalden alıntı: başak92
    ben de giricem 21 ağustosta...

Başarılar arkadaşım:)
  • benide listeye ekleyin
  • hepımıze bol sans o halde eklıybılırsın benıde
  • Ekle arkadaşım.

Direksyon kısmında büyük ihtimal Ankara'da olmayacam, emniyet işleri fln kaç gün sürer ?
  • ekle kardeşim araba var ehliyet yok sonunda oda olacak inşallah.
  • sariemir06

sertifikanı verdikten sonra maksimum 3-4 güne ehliyetin elinde.
  • Sınav parası olan 40 tl'yi en son ne zamana kadar yatırabiliyoruz?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.