Şimdi Ara

21.02.2021 LG 42LA660S-ZA Kanal Listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
4
Cevap
0
Favori
4.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • -İşleme başlamadan FAT32 formatlı bir USB yi TV'nizin 1 nolu USB girişine takın

-Normal TV kumandanızda 'Settings' tuşuna basılı tutun.

-Önce menü açılacak ardından o kapanıp yukarda program bilgisi kısmı çıkacak.

-Bu çıkınca 'Settings'i bırakın ve 1 , 1 , 0 , 5 , OK tuşlarını hızlıca tuşlayın

-Çıkan menüde USB Cloning'i seçin.

-Eğer USB'ye liste aktaracaksanız 'Send to USB' , USB'den alacaksanız 'Receive from USB' seçin.

KANAL LİSTESİNİ KENDİ KEYFİME GÖRE YÜKLEDİM İSTEYENLER YÜKLESİN. Gereksiz kanalları sildim ve en üste en çok izlenen yayınları ekledim.

21.02.2021 LG 42LA660S-ZA Kanal Listesi

indirme linki

http://www.mediafire.com/file/uwef5013bfazzze/GlobalClone00001.zip/file

• hocam flaş disk fat32 dosyayı atıp yüklüyorum ama kanal listesi programlanmamış olarak çıkıyor ve yeniden uydu İLE taramak zorunda kalıyorum. Sorun sizce nedir

• Eğer cihaz bu şekilde hata veriyor ise anlattığım kısımları yapmadan önce kanalları 12380 V 27500 frekansını kullanıp taratın ve şebeke açık olsun (network tarama veya ağ tarama açık olacak) daha sonra yukarıdaki işlemleri yaparken send to USB butonuna basarak kanal listesini usb ye kaydedin. Daha sonra onu bilgisayara takıp size verdiğim linkten uygulamayı indirin. USB deki listeyi o program içinden açıp düzenleyin sonra kaydediğ tv ye takın ve receive from usb deyin işlem tamamlanır. Eğer bunlar olmaz ise sizin cihazın NAND arızalı olabilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.