Şimdi Ara

2024 F/P Otel Fırsatları (368. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: anıl72 , cyslope Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (5 Mobil) - 15 Masaüstü6 Mobil
5 sn
8.808
Cevap
567
Favori
626.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
74 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
56. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • içerden bişey alma hocam euro hesabına çalışıyo meyve suyunu 10€ ya sattıklarını biliyorum. yakınında carrefoursa var. adı belek ama kadriye de yaşayanların %95 i turist olduğu için esnafına bile bulaşılmaz.

tercih meselesi tabi ama gezmesem bile gene otele bulaşmaz 15kya kiralık villa tutar 35k yı villadayken harcardım.

• 3yuq kullanıcısına yanıt
    Tatilbudur da
    seven seas palmeras bay.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ofsayt Bozan Stoper kullanıcısına yanıt

Kadınlara, hele ki çalışıyorsa ve çocuklu ise, güzel bir villada tatil yapacağınızı ama ev toplama, banyo tuvalet temizleme, yemek hazırlama, bulaşık vb. gibi işlerle uğraşması gerekeceğini de söyleyin, bakalım ne cevap verecekler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 4 Mayıs 2024; 11:6:36 >
  • Lykia world Antalya deneyimimi aşağıda yazıyorum. Otelden birazdan çıkış yapacağız.

Otelde 1 mayıs-4 mayıs tarihleri arasında 3 gece konaklama gerçekleştirdik. Otelin iyi ve kötü yanlarını objektif bir şekilde yazmaya çalışacağım.

İyi yanları;
    - ilk olarak fiyat performans oteli, bu fiyata deniz kenarında bu konsepte otel bulmak zor. 3 gece 15500 Tl ye konakladık. Son gün rezervasyon yaptık.
    - Otele uçak saatimiz erken saatte olduğu için check in saatinden önce girmek durumunda kaldık. Resepsiyondaki çalışan arkadaşlar erkenden odaya aldılar, kahvaltıya geçebiliceğimizi belirttiler. Fatih beye teşekkür ediyoruz ilgisi için.
    - Odada sinek olduğu için resepsiyona bilgi verdik hemen odaya sinek ilacı geldi, bunda da Fatih beyin etkisi olduğunu düşünüyorum.
    - Standart oda almamıza rağmen otelin en güzel odası balayı odasından oda ayarladılar.
    - Deniz hemen derinleşmiyor, yüzme bilmeyenler için fena sayılamaz.
    - Akşam yemeklerinde servis yapan Ercan ve Mustafa bey oteldeki en iyi garsonlar tartışmasız. Bu çalışanlar dışında işini severek müşteri odaklı yapan kimseyi görmedik dersek yalan söylemiş olmayız.
    - Minibar her gün yenileniyor, 2 adet şişe birada dolapta var.
    - Balayı odası çok geniş ve güzel. Tüm odalar böyle mi bilmiyorum ama odalar temiz ve hijyenik. Havlularda yeni yıkanmış o kokuyu hissediyorsunuz.
    - Ortak tuvaletler çok temiz.

Kötü yönleri;
    - 10 çalışandan 9 u mutsuz. İsteklere saçma tepkiler verebiliyorlar.
    - Otelde barmen yok, kokteyl yapmasını bilen hiç kimse yok. Barda akşam kokteyl yapan kişiyi sabah koltukları düzeltirken görebilirsiniz.
    - Otel çok eski, her yerde o eskiliği fark edebilirsiniz. Yemekhanedeki sandalyeler kantin sandalyesi gibi. Otel eski olabilir fakat çok da bakımsız.
    - Bilindik marka alkoller sadece lobideki barda var, orasıda uzak sürekli gidemiyorsunuz. Diğer alkollerde alkol değil gibi hiç etkisi olmuyor. Alkol içen biriyseniz mutlu olmazsınız.
    - Akşam etkinliklerinde sadece Rusça şarkılar açılıyor çoğunlukla. Rus müşteriler ile daha fazla ilgileniyorlar. Son akşam biraz Türkçe müzik çalındı bunuda eklemek istiyorum.
    - Tatlılar çok kötü, sadece şerbetli tatlılar yenilenebilir. Ana yemekler de lezzet yok, aç kalmazsınız ama çok keyifli bir yemekte yemiyorsunuz. Bu arada kırmızı et her akşam yemeğinde vardı.
    - Havuz başında şezlong sayısı çok az. Sezon tam açılmamasına rağmen anca yetiyor şezlonglar.
    - Aynı şekilde restoran bölümündeki masa sayısıda az. Açık alanda yer bulmak zor.
    - Otel tasarımı mimari olarak çok kötü. Deniz gören odaların önünde kocaman ağaçlar dikilmiş.
    - Pastane kesinlikle çok kötü, gidilmemeli.
    - Hayvanlar her yerde, restoranda yemek yerken masalarının dibinde bekliyorlar. Burda onları besleyen otel müşterilerininde büyük hatası var.
    - Hava karardıktan sonra ortalık çok karanlık oluyor, özellikle plaj tarafında hiç aydınlatma yok.

Genel olarak ortalama bir otel. Normalde 3 puan verecektik fakat bi kaç çalışanın ince davranışından dolayı 4 puan veriyorum. Son olarak garson şefi Murat beye ve lobideki Tevfik ve Aydın beye de teşekkür ediyorum.

• gorkemnalbant G kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam
    2 çocukla bende yıllarca araca yakıtı koyar sevdiğim yerlerde yer, kalır eğlenirim diyordum. Son yıllarda yakıt, yiyecek, içecek ve kalacak yerler aldı başını gitti.
    En ekonomik pansiyon odası bile geceliği 2 çocukla 2-3k arası.
    2 çocukla en basit günlük yiyecek 2k üzeri oluyor.
    Üzerine bir de koşuşturmacası oluyor.
    Villa tatili tatil gibi olmuyor
    yemek düşün, bulaşık düşün deniz seviyorsan her zaman uygun fiyata villadan çıkıp yüzecek uygun sahil bulunmuyor.(villaların günlüğü de sezonda 8k dan başlayıp 30k lara kadar çıkıyor.)
    En son Fethiye kargıda kiraladığımız yerde su ve elektrik kesintileri tuzu biberi oldu
    En son içmeler de şezlongu şemsiyesi diye hangi kafe olsun diye cebelleşirken tatil eziyete dönüşmüştü.
    (Kafelerin istedikleri fiyatları gidenler bilir.)
    Sonuç olarak göreceli bir mevzu.
    Evet otel fiyatları çok yüksek ama ülkemizde ucuz olan ne?

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Aklımdan geçenleri yazmışsınız hocam.
    Ayrıca masraflar:
    -Her gün denize git gel şezlong şemsiye,minder,sahilde pizza,hamburger,bira,cola vs
    -Market alışverişleri
    -Bizim gibi alkol kullananlar için rakı,bira,vodka,şarap masrafı (Bilmeyenler varsa 100 CC rakı 1100₺, 100 CC absolut vodka 900₺,en ucuz bira Efes Malt ya da Bremen 60₺,kuruyemiş vs..
    -2-3 gece dışarı çıksan konser,canlı müzik,herhangi bir event en az 2.000-2500₺
    -Çocuk varsa muhtemelen sıkılacak Aquapark diye tutturacak haftada 1 kere gitsen içerde yeme içmeyle en az 1000-1500 ₺
    -Manevi yıpranmalar (Yorgunluk,temizlik,yemek yapma,markete git gel.

Ee ben ne anladım bu işten :))

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • erdfb_1907 kullanıcısına yanıt

Valla bende aynı sizin düşüncedeyim ama eşim ikinci tatili gezip etkinlik yaparak yapmak istiyor. O yüzden ikinci tatili yorula yorula yapacağım.

bana kalsa fiyat performans alabildiğim en iyi otele gidip havuz başında keyif yapmak 2024 F/P Otel Fırsatları 

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • premiumbeyin kullanıcısına yanıt
    Tabi onun da yeri ayrı hocam,gezip,görmek araştırmak ama masrafları topladıgınızda ve gerçekten ekim-kasım gibi tüm rezervasyonları yaptıgınızda gerçekten otel daha pahalı değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Zaten hesaplandığında dediğiniz gibi aynı oluyor yada fiyatı biraz pahalı bile oluyor uhd otele göre.

tüplü dalıştı rafting ti paraşütü ekleyince baya tutuyor. Ama dediğim gibi hepsini geçtim hem gezerken trafik hemde oradan oraya eşyalarını taşı bir yere yetişmeye çalış derken tatil çok yorucu hal alıyor. Mühim olan kafa dağıtmak tabi. Gerisi tercih meselesi oluyor. Yani aynı hane içinde bile iki farklı tatili isteyen olabiliyor. 2024 F/P Otel Fırsatları 

• Tercih meselesi tabi ama tatili dinlenme için yapıyosan uhd otel şart. 1-2 assos ayvalık bozcaada yaptık. Yemeği sahili şezlongu şemsiyesi hepsi ayrı bela. Asla istemem öyle bi tatil artık.

Otele girerim hiçbişeyi düşünmem yer içer tatilimi yapar çıkar gelirim.

Bence tatil böyle bişey :)

Hele hele çocuk varsa…

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eagle.BJK -- 4 Mayıs 2024; 11:57:53 >
  • Gecen sene ikinci bir tatil olarak candarlida ev kiralamistik ama bebekle pisman olduk en yakin sahile bile arabayla gitmej zorunda kaliyorsun o kadar esyayla yurumek eziyet cunku. Sonra kamp saldalyelerini masasini kur yok golgelik yer bul telasina giriyorsun. Denizi de yosunlu keyifle giremedik bir gun erken donduk yemek market temizlik de cabasi. Bizim gibi senede bir iki tatil imkani olanlar icin en iyi tatil her sey dahil oteller. Yeme icme bu kadar pahali olmasa butik otellerde guzel plajlarda da tatil yapilir ama bu ekonomide su an mumkun degil.

• Koşuşturmaca insanı illallah ettiriyor. Çocukla kaç yaş olursa olsun işkence. Ona uygun yeme içme bulmak dert. Düzgün sahil bulmak dert. Oyuncaklar ıvır zıvır doldur boşalt dert vs. Bi sürü şey.

Yaşasın UHD Denize Sıfır Oteller :)

• Ofsayt Bozan Stoper kullanıcısına yanıt
    Siz tatil ile seyahati karıştırıyorsunuz hocam :)

Tatil armut piş ağzıma düştür, gidip bi rahatlamak istersin.
    Diğeri tamamen farklı, hatta tavsiyem seyahatten sonra dinlenmek için tatil yapmanızdır.

• Ethno Belek için en başta sigorta almamıştım. Konaklama tarihine 1 aya yakın bir süre kaldığı için bugün ETS'yi arayıp hem sigorta yaptırdım, hem de otelin açılış tarihini sordum. Bize gelen bir erteleme bilgisi yok denildi. Olursa ya alternatif otel ya da aynı otelde ileri bir tarih seçeneği sunarız dedi. Ayrıca hafta içi otele de, bayram öncesi tarihler için rezervasyonların kapatılması hakkında sormuştum, gelen cevap aşağıda. Bakalım artık, göreceğiz.

..... Bey merhabalar,

Öncelikle Ethno Belek oteline göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Belirttiğiniz tarihlerde oda kontenjanların azalması / bitmesi durumlardan dolayı satışımızı durduğumuz tarihler mevcut bundan dolayı fiyatlarımızı göremiyorsunuz.

Sistemimizde rezervasyonunuz mevcut, otelimizde sizi ağırlamayı sabırsızlıkla bekliyoruz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

• Erdi Hocam merhaba,
    ETS’ye bizim Norm’da aldığımız dört kişilik aile odalarının fotoğrafları yüklenmiş ama ben alırken açıklamada bir çift kişilik yatak 2 tek kişilik yatak yazıyordu. Simdi aldığımız odalarda bir çift kişilik yatak iki kişilik sofa yazıyor. Koltuktan açmalı yatağa döndürmüşler bizim oda tipini. Ben kanıt olması açısından oda özelliklerinin resmini çekmemiştim. Sizde var mı biz ilk alırkenki oda özelliklerinin açıklaması?
    Bir üst oda kategorisi var satışta,
    Bungalow Deluxe aile odası diye, iki tek kişilik yatağı bu oda tipine koymuşlar.
    Ben odadaki tüm kişiler için yatak olması şeklinde almıştım, bir de odalar arası kapı olacak demişlerdi, resimlerde tam öyle durmuyor, ara bölmeli geçişli kapısız gibi bir görüntü geldi.
    Yorumunuzu ve nasıl bir çözüm üretilebilir fikrinizi duymak isterim..

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senayakbas -- 4 Mayıs 2024; 23:6:20 >

• senayakbas kullanıcısına yanıt
    Mail atıp bi sorgula hocam istersen. Dönüş yapıyolar. Ama kanıt olmadan nasıl ispatlarsın bilmiyorum. Belki durumu anlatırsan değiştirirler oda olayını.

20-24 ağustos

• 3yuq kullanıcısına yanıt

Evet alanya göynük alanya şenay hocamın dediği otel

• senayakbas kullanıcısına yanıt

Fotoğraflar geldikten sonra Bungalow Standart Odalarda yüklenmiştir diye bakayım dedim. Ne tarih girersem gireyim böyle bir oda satılmıyor anlık olarak site de. Bakalım bu konunun ucu nereye çıkacak

Ek olarak Şenay hocam dahala sitesinde 1 çift kişilik yatak ve 2 tane tek kişilik yatak olarak belirtiyorlar sizin oda tipinizi. Buradan ilerleyebilirsiniz bence

2024 F/P Otel Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senior.Planner -- 4 Mayıs 2024; 22:12:36 >

• Senior.Planner S kullanıcısına yanıt
    Seven Seas kenarda duruyor hocam :) aklında olsun. Olası bi gol yersek oraya zıplarız :).

Sezon açılsada bi görseydik resimleri yorumları :)

• 
Sayfa: önceki 366367368369370
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.