Şimdi Ara

2024 F/P Otel Fırsatları (353. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.445
Cevap
513
Favori
528.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

doğrudur hocam çünkü biz de kendi sitesinden satın aldık. biz kendi sitesinden 42bine aldıktan sonra ets de 70bine satışa açtılar o dönemde.

• Herkese merhaba,

Ekim ayının ikinci yarısından sonra değerlendimek koşuluyla 1 tane orta düzey 1 tane de üst düzey fırsat bildirimi yapmak istiyorum.

*Adam & Eve 16-20 Ekim ve sonrası tarihler için 4 gece 36.400₺. Balayı düsünenler, balayını erteleyenler, evlilik yıldönümü olanlar,eşiyle veya sevgilisiyle romantik özel bir kaçamak yapmak isteyenler için mükemmel bir fiyat.
    @erdsavas hocam sizde Nisan,Mayıs,Ekim aylarını seviyor faydalanıyorsunuz bizim gibi.Sizin özelinizde tüm forumdaşlara ileteyim Adam & Eve otelini.

*Adora Resort 14-18 Ekim ve sonrası tarihler için 4 gece 19.952₺. Bu sene yüksek fiyatlardan tatil yapamamış,ikinci bir tatil arayan,orta segment düşünüp fazla para vermek istemeyenler için de çok çok cazip bir fiyat.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Son zamanlarda nirvana me de konaklayan var mıdır arkadaşlar? Mart - nisan gibi. Varsa yorumunu merak ediyoruz.

• Merhaba ekim 15 den sonra 2 yetişkin 1 çocuk için 20k fiyat bandında tavsiye edeceğiniz otel varmıdır. Antalya bölgesi @senayakbas

• a.beratt A kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Çocuk kaç yaşında ve kaç gece düşünüyorsunuz? 20k için 3 gece belki fiyat performansı iyi bir tesis bulabilirsiniz, 4 gece için yine bakarım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
    Merhaba hocam,
    Mirada Del Mar düşünüyordunuz vazgeçtiniz mi otelden?
    Alternatif olması acısından yukarıda birkaç mesaj önce Adora Resort yazmıştım fiyatı gayet makul isterseniz bir inceleyin.

• erdfb_1907 kullanıcısına yanıt

Adore nin olduğu döneme aynı tarihlere Kirman aldım ben hocam sizce Kirman caltptus mu yoksa adore mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    Hocam hizmet seviyesi olarak Kirman biraz daha üst seviye ama Adora'ya göre dezavantajları daha kücük bir alan olması sıkışıklık yaratabilir. (Kirman 25.000 M2, Adora 116.000 M2) Bir de Kirman denize sıfır değil tren gibi bişeyle sahile gidiyorsunuz,tabi değişik otantik de olabilir bu.
    Siz ne kadara almıştınız Kirman'ı?Eğer yakın seviyelerden aldıysanız bence degiştirmenize gerek yok,daha pahalıya aldıysanız değisiklik mantıklı olabilir.

Hocam vazgeçmedim başka altarnatif varmı diye delicesine bir inceleme yapıyorum :) birde çocuk aqua havuz vs kıyaslıyorum bakalım bu hafta nett kararımı vercem inşallah sizi tekrardan rahatsız etmek istemedim. Evet o otelide ekledim listeye

• senayakbas kullanıcısına yanıt

Merhabalar 4 yaşında 4 gece düşünüyoruz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.beratt -- 26 Nisan 2024; 13:24:14 >
  • Merhabalar 2-6 haziran Selectum Colours Bodrum oteline eşimle rezervasyon yaptırmıştık. Ancak Gümbet mevkinde instagramda çok fazla turla gidilen çok fazla her şey dahil otel var ve çok daha makul fiyatlara görünüyor. Bunların olması Gümbet'te tercih ettiğim bu otel hakkında da önyargılar oluşturmaya başladı, bu konuda bilgisi ve önerisi olan varsa sevinirim

Kral Kirman Cyprus u 4 gece 19 bine aldım %25 ödemeli

Adora güzel bir öneri bence de. Alternatif olarak:

Amara Luxury Resort

Amara Family Resort

Alba Resort Hotel

Alba Queen Hotel

Alanya düşünürseniz Utopia Resort ve Utopia World

22bin 500e çıkabilirseniz maksimum kart varsa Ulusoy Kemer Holiday Club inceleyebilirsiniz.

• ultraslanonur kullanıcısına yanıt
    O zaman hiç ellemeyin hocam bence,iki otel arasında öyle dağlar kadar fark yok.Ama beğenmediğiniz, aklınıza yatmayan bir konu varsa Kirman ile ilgili değiştirebikirsiniz otelleri.

Adorada ısıtmalı havuz ve şişe/kutu içecek var mı hocam?

• BondMax kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ikisi de maalesef.Sadece haftada bir yapılan bira festivalinde kutu bira veriyorlar.

• Antalya havalimanından otele ve dönüş için de aynı şekilde otelden havalimanına transfer sağlayan, kullanıp memnun olduğunuz firmalar var mı?

İnternette birçok firma mevcut, Tursab üyeliklerini de teyit ettiklerim var ancak maalesef kurumsal görünmüyorlar.

Ben bazen otelden destek alıyorum ancak garip fiyatlar ortaya çıkabiliyor…

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • wwtr W kullanıcısına yanıt

Hocam Kirac Turizm kullanmistim ben daha evvel. Cok buyuk bir firma uzeceklerini sanmiyorum. Biraz pazarlik yapabilirsiniz. En uygun fiyati bu firmadan almistim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extraordinaryman45 -- 26 Nisan 2024; 21:8:34 >
  • wwtr W kullanıcısına yanıt
    724transfer i kullanım geçen hafta. Gayet memnun kaldım hocam

• Merhaba, kurban bayramı önü ya da arkası 4 gece 2 çocuklu antalya-alanya bölgesinde tatil düşünüyoruz, evvelki sene orange county'de ilk herşey dahil tatilimizi yaptık ve büyük bir şikayetimiz olmamıştı. Bu sene eşim Gold island family'i arkadaş tavsiyesi ile ve kendi araştırmaları sonucu ayarlamak istiyor. Bayram arkasına 55 bin gibi fiyat alıyoruz bir tek kendi sayfası ve etsde var görünüyor otel. Alkol kullanimimiz yok daha çok çocuklar için gidiyoruz civarda onerebileceginiz aynı ayarda oteller varsa önerilerinize ve yonlendirmelerinize açığız ve minnettar oluruz. Teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 351352353354355
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.