Şimdi Ara

2024 F/P Otel Fırsatları (332. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: madface , enigmaa37 , enigmaa37 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 8 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.247
Cevap
503
Favori
512.540
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İnsanlar montları ile oturuyor hava baya serin demek ki. Ancak hava durumuna göre yarın hava açık görünüyor, İnşallah bayramla birlikte hava bol güneşli ve sıcak olur. İyi tatiller dilerim.

• Takip..
  • seziast S kullanıcısına yanıt
    Çok odada kalmadık şimdilik bı sıkıntı yok.İlk izlenimlerim olumlu hocam yemekler falan güzel fiyata göre.
  • Darkeagle1 kullanıcısına yanıt
    Çok sağolun hocam, hava açtı denize de girdik şimdi ilk 2-3 dakika ürpertse de hemen alışıyorsunuz, güneş olduğu sürece sorun yok.
  • Aramizda Voyage Belek'e giden ya da Ethno Belek guncel insaat fotosu bulabilen var mi?
  • extraordinaryman45 E kullanıcısına yanıt
    Şunları bulabildim:

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

• Kuşadası’ndan bildiriyorum.Hava açık ortalama 25derece.Herkes havuzda ve denizde.İlk girince soğuk geliyor ama alışıyorsun.2 gündür hava kötüydü ve rüzgarlıydı ,bugün itibariyle yaz kadar olmasada sıcak.Kuşadasına bayramda gelecekler için söylemek istedim.
    2024 F/P Otel Fırsatları
  • isikayhan kullanıcısına yanıt

Fotolari gorunce biraz kafam karisti hocam. Insaat iscileri ramazan bayrami nedeniyle minimum 10 gun olmazlar genelde. Bu ritueldir. Acilis 1 2 hafta ertelenebilir gibi sanki fotolar yeniyse.

Dün ve bugüne ait sanırım
    Genellikle Voyage’a gidenler çekiyor
  • Herkese iyi bayramlar. Bugün bellis deluxe otele giriş yapacağız. ( Kismi deniz manzaralı oda) . Girişte ücretsiz upgrade fırsatı tanıyorlar mi? Kapalı ısıtmalı havuz var mıdır bir de içecek kalitesi nasıldır? Mesela premium marka içecekler (Chivas, Tekirdağ, baileys) ücretsiz bulunabilir mi? Şimdiden teşekkürler
  • allmylife kullanıcısına yanıt

Valla hocam bu sorularin yanitini merak eden cok fazla forumdasimiz vardir. Gittiginizde gozlemlerinizi paylasirsaniz memnun oluruz.

• Akra Kemerdeyiz, odayı teslim alacağımız sürede kahvaltımızı yaptık, tesisi gezdik, pastanede tatlı kahve esnasındayız.
    İlk gözlemlerimiz otel çok güzel, çok beğendik. Snack ve akşam yemekleri sonrası tekrar yorum yaparım.
    Otel %100 dolu.
  • senayakbas kullanıcısına yanıt

Hocam biz de temmuzda oradayız kahveler nasil en hassas noktalarimzdan biri kahve ve tatli☺️ sizden bol

bol yorum bekliyoruz urunlerin lezzeti snack kismi vs musait zamaninizda deneyimledikce yazarsiniz

• Liberty lykia’a bu sabah giriş yaptık. Henüz odayı vermediler ama otelde çok çocuk olmasına rağmen bence çocuklu aileler için fazla yamaç bir otel.

Kahvaltı ve öğle yemeğini beğendim. Detaylı yazarım günler ilerledikçe. Bu arada otel doluluğu %100.
  • Bazı sebeplerden ötürü biraz geç kaldık ama 4 arkadaş bir tatil yapmak istiyoruz. Kişi başı 17.000 TL bütçemiz var. 4 kişi aile odasında kalabiliriz sıkıntı yok. Ağustos ayında antalya taraflarında bizim için hangi oteli önerirsiniz. Teşekkürler şimdiden.

• gloria verdeye dün giriş yaptık
    -Yemekler çeşit ve lezzet baya iyi(kimeros, liberty fabaya göre)
    -otel %100 dolu ama baya baya sakin. Kalanların çoğu golfçü ortak alanlar boş
    - ısıtmalı kapalı havuzlar küçük, sıcak ama çok az kişi var
    - akşam eğlenceleri iyi
    -hava serin, açık havuz ve deniz soğuk seven girer
    -kids club iyi
  • senayakbas kullanıcısına yanıt

Haftaya da biz geleceğiz nasip olursa hocam ısıtmalı havuz nasıl ? İçki kalitesi nasıl yemekler zaten çok iyidir sizin tavsiyeniz üzerine hem nisan hem Eylül e almıştım

Bugün bellis deluxe otele giriş yaptık. 2016 yılında da burada konaklamıştik. Kalitesini bildiğim ve memnun kaldığım için yine aynı tesisi tercih ettim. Gün itibariyle izlenimlerim;

- Otel aşırı kalabalık. Akşam yemeği için boş masayı ancak 20.30 gibi bulabildik. Çalışanlar ilgilenmeye çalışıyor ancak kalabalık o kadar fazla ki masaya servis açtırmak için 3 ayri garsona seslenmek durumunda kaldım. Yemekler gayet lezzetli ve çeşitli. Et kavurma, Adana, döner, iç pilav, ciğer, çipura vs. Gözüme çarpan yemekler oldu.

- Aracımızi park etmek için bellboy ile bayağı uzak bir alana gitmek durumunda kaldık. Öğlen 14 odasına ragmen 1 araçlık yeri zor bulduk.

-Genelde Rus ve Alman turist hakim, Türkler de var ancak azınlıkta. Araplar yok denecek kadar az.

- Aquapark havuzu sıcak. Genelde herkes orayı kullanıyor. Kaydıraklarda sıra oluyor ancak bir şekilde bot bulunabiliyor.

-Denize saat 16 gibi girmemize rağmen soğuktu. Girilmeyecek kadar soğuk değil ancak yine de sıcak deniz sevenler bir parça zorlanabilir. Zemin ince kum. Çakıl ve kaya yok.

- Otelde bir çok farklı hayvanın bulunduğu hayvanat bahçesi var. Bu da oteli on plana çıkartan avantajlardan birisi.

-İcecek kalitesi yüksek gözüküyor ancak ben şöyle bir olumsuz durumla karşılaştım. Mesela baileys istiyorsunuz, bitti deniliyor ve muadili bir ürün veriliyor. Viski ve rakı grubunu daha deneyimlemedim. Havuz barda şişe Tuborg amber var ama Carlsberg ve Bomonti şişeleri sadece bir barda ve 18 e kadar varmış.

-Bir DonanımHaber geleneği olarak çerez kalitesine baktım😊 Badem, Antep fıstığı çoğunlukta😎

- Beach var içecek menüsünü ekte paylaşıyorum.

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

2024 F/P Otel Fırsatları

• Akra Kemer’deyim. Sabaha karşı 4 te otele giriş yapmama rağmen odayı erkenden teslim etme konusunda oldukça yardımcı oldular. Sabah 06:00 da odamdaydım. Genel olarak personel çok ilgili ve güler yüzlü. Yemek kalitesi geçen sene gittiğim Jiva Beach’ten daha iyi. İlk gün için epey memnun kaldık.
  • winterice kullanıcısına yanıt

Yeteri kadar araclik otoparki varmi? Fotograflarda goremedim

• 
Sayfa: önceki 330331332333334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.