Şimdi Ara

2024 ayt matematik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
414
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bence sorular gayet eleyiciydi özellikle logaritma sorusu bir tık zorladı. normal denemelerde 23-24 arası yapıyodum ama sınavda 17 nete düştüm biraz can sıkıcı bir durum

• 8 tane işaretleyebildim hukuk gelir mi imkansız mı
  • Petruccio P kullanıcısına yanıt

hocam normalde kaç yapıyodun

• Manyofobi00 kullanıcısına yanıt
    Denemelerde 15-16 ayt 20-23 tyt mat. tyt sine süremi yetistiremedim 17 yaptım muhtemelen hepsi doğru ayt de nasıl çözüleceğini bile bilmiyordum 8 tane yapabildim maalesef.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Petruccio -- 9 Haziran 2024; 18:31:34 >
  • Petruccio P kullanıcısına yanıt

hocam ben sıralamaların 2021 senesine çok yakın olacağını düşünüyorum.

rahat dediğimiz limitte bile saçma sapan bir soru sormuşlar inanılmaz gerçekten

• Manyofobi00 kullanıcısına yanıt
    Ben o limit sorusunda çok uğraştım en son nihayet iki kare farkını gördüm de işaretledim köklüler falan. Benim türev integral olasılık parabol falan hep boş geo zaten yok.

Netlerimin çoğu ilk 12 konu, 2. de.denk falan. Faktöriyelli soruyu da yapamadım kümelerin çoğunu da. Zaten o konularda çok iyi değildim ama temel olarak biliyordum. Bunda zor geldi yapamadım.

2021 gibi sıralama gelse bile bu nete hukuk falan gelmez muhtemelen. Hukuk kazanırsam muhtemelen giderim öbür türlü ailemi ikna etmem gerek. Sonra matematikte yaşadığım büyük sıkıntılar hakkında forumda yardım konusu açmayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.